میشه یک نگاه به اینجا بندارین بگین چطوره؟
http://forum.majidonline.com/showthr...795#post256795

در مورد محصول :

سلام خدمت همه شما دوستان عزیز .شما می توانید با پرداخت سالیانه تنها 30000 سی هزار تومان از یک سایت استثنایی با پهنای باند نا محدود بر خوردار شوید :

شرایط برای سرور ویندوز :

دو هزار مگابایت فضای خالی یعنی همان هاستینگ خودمان + بی نهایت پهنای باند + 30 ساب دامین بی نهایت ایمیل و ... لازم به توضیح است این سیستم به درد پی اچ پی نمی خورد یعنی به درد دیتابیسی ها و پی اچ پی کارها نمی خورد البته به علاوه دامین دات کام و دات نت دات بیض دات او آر جی و همه چیز به جز دات آی آر ****قیمت نهایی 30000 تومان یعنی تنها سی هزار تومان ****

شرایط برای سرور لینوکس :

پانصد مگابایت فضای خالی یا همان هاستینگ + بی نهایت پهنای باند + 30 ساب دامین + ایمیل نامحدود + دو عدد دیتابیس اس کیو ال با سیستم پی اچ پی مای ادمین +ساپورت کامل از پی اچ پی و پرل و دیگر همه چیز ویژه کسانی که می خواهند سیاتهای مدیریت محتوا مانند پب اچ پی نوک و وی بالتین داشته باشند . + ثبت دامین **** 29000 تومان یعنی تنها بسیت و نه هزار تومان *****

یک مدل خوب دیگه هم می شناسم هزار مگابایت لینوکس با ساب دامین نا محدود و سیستم فنتاستیکو با حجم 500 مگابایت با قیمت 45000 چهلو پنج هزار تومان

همان گونه که گفته شد این سیستم یکی از بهتیرین هاست ، چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت و در کالیفرنیای آمریکا واقع است و شما با پرداخت مبالغ بسیار کم می توانید دامین و هاستینگ با پهنای باند نا محدود داشته باشید .

باز اشاره می کنم که نگران سرعت این محصول نباشید سرعت بسیار بالا و حیرت انگیز است.
پشتیانی نیز بسیار قوی است و سیستم های دلبخواهی هم می توانید خریداری کنید مثلا 6 دیتابیس

دو نمهنه از سایت های مهمی که با این شرکت قرار داد دارند
سایت بدهی و نیکی سالحی که پربازدید ترین سایت فعلی هستند .

در صورت تمایل شما عزیزان سیستم های مدیریت محتوا مثل پچ اچ پی ناک و وی بالتین هم با شرایطی به راحتی نصب می شوند .

خود من هم از این سیستم لینوکس استفاده می کنم و کمال رضایت را دارم
سوالات خودتان را در مورد اطلاعات بیشتر در همین صفحه بنویسید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ بدهم
چنانچه مایل به خریداری این محصول هستید با ایمیل زیر تماس بگیرید :

rn_rinala@yahoo.com