نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: گرفتن IP و رجستر Domain

عضو غیر فعال شناسه تصویری Lisa Rose
    نوشته
    195
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

گرفتن IP و رجستر Domain

من میخواهم یه IP بگیرم و یه Domain رجستر کنم و فضا هم از سرور خودم استفاده کنم.
    لطفا اگه ممکنه راهنمایی بفرمایید که از کجا میتوانم یک عدد IP بگیرم و یک Domain رجستر کنم و هزینه اش چقدر میشود؟
    یه جای خوب نشون کنید

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hamed

عضو عادی شناسه تصویری hamed2
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    3
    تنها IP گرفتن کافی نیست .
    از اونجائیکه شما بجز IP به پهنای باند اینترنتی نیاز داری میتونی از راههای زیر پهنای باند اینترنتی بگیری که IP داشته باشه .
    1- مخابرات (معمولا به ازای هر 64kتعداد 16 IP به شما اختصاص میدهد .
    2- ADSL یا هر پهنای باند دیگر مثل Wireless از یک ISP به همراه تقاضای IP Valid
    3- ماهواره ( ماهواره هایی که از سرویسهای پرا*کسی استفاده نمی کنند و به شما IP Valid میدهند .
    بعد از انجام این کارها شما میتونی تقاضای خودت رو به WWW.RIPE.Net بدی و IP بگیری .

نوشته
    195
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از پاسخ شما
    کدامیک از راههای که فرمودید ارزانتر و به صرفه تر است؟ با توجه به اینکه من این IP را جهت کارهای آزمایشی خودم و در منزل انجام میدهم نه برای شرکت وموسسه خاصی. بنابراین پهنای باند در حد متوسط کافی است

کل هزینه چقدر میشه؟ پهنای باند ورجستر IP و گرفتن دومین

وکلا از چه طریقی اقدام کنم بهتره؟ مخابرات ، ISP ویا ارگان خاصی..... بدون درد سر و با صرفه تر.

متشکرم

نام حقيقي: hamed

عضو عادی شناسه تصویری hamed2
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    3
    اگه دسترسی به ADSL داشته باشی که نورعلی نور خیلی برات ارزون تموم میشه در غیر اینصورت بهتره از نزدیکترین ISP به محل کار یا منزلتون یه لینک 64K بصورت Share بگیری و ازشون تقاضای یه IP Valid بکنی .
    موفق باشی

نوشته
    195
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed2
    اگه دسترسی به ADSL داشته باشی که نورعلی نور خیلی برات ارزون تموم میشه در غیر اینصورت بهتره از نزدیکترین ISP به محل کار یا منزلتون یه لینک 64K بصورت Share بگیری و ازشون تقاضای یه IP Valid بکنی .
    موفق باشی

آیا از لحاظ فنی ممکنه که من یه IP Valid از مثلا آلمان به صورت ثابت بگیرم. بطوریکه همیشه مال من باشه و چه در ایران باشم چه نباشم از این ای پی استفاده کنم و سرورم را از طریق این ای پی به اینترنت (به صورت Dial UP) وصل کنم بعد یه دومین رجستر کنم و خودم DNS روی سرورم نصب کنم و فضا هم خودم داشته باشم و بقیه کارها؟
    یعنی در واقع با این IP Valid به ISP محلی وصل میشم؟!!

نام حقيقي: نوید برادران

خواننده
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    6
    اول از همه ، از همه دوستان عاجزانه درخواست میکنم جسارتاً اگر در یک مورد بخصوص تسلط کافی ندارند از دادن نظر قطعی و محکم خودداری کنند ، هدف این انجمن رفع مشکل اعضا و در اصل آموزش جدیدترین مسائل و نکات تجربی مورد استفاده در شبکه است.
    ممنون

درباره مشکل سرکار خانم لیزا ؛

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon9

نقل قول نوشته اصلی توسط Navid.Baradaran
    اول از همه ، از همه دوستان عاجزانه درخواست میکنم جسارتاً اگر در یک مورد بخصوص تسلط کافی ندارند از دادن نظر قطعی و محکم خودداری کنند ، هدف این انجمن رفع مشکل اعضا و در اصل آموزش جدیدترین مسائل و نکات تجربی مورد استفاده در شبکه است.
    ممنون

درباره مشکل سرکار خانم لیزا ؛
    ';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';'';';' ;';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';' ;';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';';' ;';';';';';';';';';';';
    ّببخشید استاد من منظور شما رو نفهمیدم .در حقیقت هدف شما از این پست رو متوجه نشدم .!
    الان شما جواب لیزا رو دادی یا بش گیر دادی یا به حامد گیر دادی که چرا جواب لیزا روداده یا به لیزا که چرا از حامد سوال پرسیده یا به من میخوای گیر بدی که چرا سوال پرسیدم یا اومدی جواب لیزا رو بدی DC شدی یا ....

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    ببخشید من نه درست متوجه منظور Lisa شدم و نه فهمیدم نوید چه می خواست بگوید!

نوشته
    195
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط koorosh
    ببخشید من نه درست متوجه منظور Lisa شدم و نه فهمیدم نوید چه می خواست بگوید!
    منظورم اینه که یه IP Valid داشته باشم که همیشگی باشه.... یعنی اینکه امکانش هست که IP Valid من از ایران نباشد (از ISP محلی نباشه) مثلا از آلمان ویا آمریکا رجستر شده باشد وبا همون IP بتونم آزمایشات و بقیه کارها را انجام دهم چه در ایران باشم چه هر کشور دیگری.... نمیدونم منظورم را درست بیان کردم یا نه؟
    (منظور انجام همان آزمایشات ساده. مثلا وب سرور داشته باشم که فضایش از خود سرورم در منزل باشه DNS را خودم نصب کرده باشم و این وب سرور را در اختیار بقیه بگذارم).

خواننده
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    6
    به : کلیه اساتید محترم PN !

بدین وسیله ، پیرو پست گذشته اینجانب و پاسخ ناتمام به سرکار خانم لیزا و با عنایت به ساعت 1:30 نصف شب به استحضار می رساند بنده در حین انجام عملیات پستینگ خوابم برد !
    و اما درباره مسئله جاری :

من صورت مسئله رو به این شکل درک کردم ، اگه درست نیست جوابشم نخونید !

روی یه دستگاه ای که توی خونه هست یه آی پی ولید لازم دارید و برای اون آی پی میخواهید رکورد DNS داشته باشید , و از همه جا بتونید به لون دستگاه وصل بشید .

در اولین نگاه شما میتونید روی هر سرویسی آی پی ولید داشته باشید حتی دایل آپ ، در ضمن آی پی ولیدی که میگیرید باید در رنج آی پی پول سرویس دهندتون باشه تا ترافیکتون روی آی پی route شه ، وگرنه آی پس که توی routing table سرویس دهنده نباشه مثل آی پی Private کار میکنه و شما به جایی دسترسی نخواهید داشت ، پس من 99% احتمال میدم که شما نمیتونید از کشور دیگه ای آی پی بگیرید در غیر این صورت این همه محدودیت که بر روی آی پی های یک کشور خاص اعمال میشه بی معنی بود.
    درباره DNS Record هم توی سرورهای DNS باید دو تا آدرس سرور Local Service Provider DNS باشه که آی پی شما از اون شرکته ، دوتا سرور ای که ست میشه یکیش Redundancy هست و در غیر این صورت شما نمیتوانید برای آی پی دی ان اس ست کنید ، مثلاً اگه از یه شرکت معتبر مثل آنلاین نیک یه دومین بگیرید توی کنترل پنل اش جای دوتا سرور هست که باید به صورت ns1.example.com & ns2.example.com تکمیل کنید ، برای سرویسی که شما لازم دارید باید از داینامیک رکورد استفاده کنید ، در این سرویس که یه سرویس سفارشی ، شما فقط آدرس آی پی خودتون رو به DNS Provider می دید ، بعد پرووایدر خودش آی پی تون رو توی سرور های خودش ثبت میکنه و بعد به اون آی پی توسط رکورد اشاره میکنه ، هزینه این سرویس حدود 4 برابر Static DNS هست .
    به طور خلاصه :
    - شما یه آی پی ولید به هر شکل همان طور که حمید جان در بالا فرمودن می گیرید
    - توی یه سرویس داینامیک رجیستر میکنید
    - آی پی تون رو تو سرویس ثبت می کنید
    - منتظر Update شدن Top Level Domain Server می مونید که حداکثر 24 ساعت طول می کشه.

در ضمن هزینه ثبت یک Static DNS با دامنه .com حدود 8 دلار و در Dynamic DNS حدود 40 دلار می باشد.
    هزینه اصلی شما صرف روش تهیه آی پی ولیدتون میشه .

درباره سرویس های وب مشکلی داشتید در خدمتیم

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    من عضو جدید هستم
    اطلاعاتم باندازه دوستان نیست
    ولی امیدوارم با شرکت در بحثها بتونم به اطلاعات جدید دوستان دست پیدا کنم
    سئوالم اینه که یک مرکز 1سپی چطوری میتونه از ip های خودش را به مشتری بده وبخشی از فضای سرورش رو بعنوان domainدر اختیارش قرار بده
    ممنونم

خواننده
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    6

بدین وسیله ، پیرو پست گذشته اینجانب و پاسخ ناتمام به سرکار خانم لیزا و با عنایت به ساعت 1:30 نصف شب به استحضار می رساند بنده در حین انجام عملیات پستینگ خوابم برد !

روی یه دستگاه ای که توی خونه هست یه آی پی ولید لازم دارید و برای اون آی پی میخواهید رکورد DNS داشته باشید , و از همه جا بتونید به لون دستگاه وصل بشید .

در اولین نگاه شما میتونید روی هر سرویسی آی پی ولید داشته باشید حتی دایل آپ ، در ضمن آی پی ولیدی که میگیرید باید در رنج آی پی پول سرویس دهندتون باشه تا ترافیکتون روی آی پی route شه ، وگرنه آی پس که توی routing table سرویس دهنده نباشه مثل آی پی Private کار میکنه و شما به جایی دسترسی نخواهید داشت ، پس من 99% احتمال میدم که شما نمیتونید از کشور دیگه ای آی پی بگیرید در غیر این صورت این همه محدودیت که بر روی آی پی های یک کشور خاص اعمال میشه بی معنی بود.
    درباره DNS Record هم توی سرورهای DNS باید دو تا آدرس سرور Local Service Provider DNS باشه که آی پی شما از اون شرکته ، دوتا سرور ای که ست میشه یکیش Redundancy هست و در غیر این صورت شما نمیتوانید برای آی پی دی ان اس ست کنید ، مثلاً اگه از یه شرکت معتبر مثل آنلاین نیک یه دومین بگیرید توی کنترل پنل اش جای دوتا سرور هست که باید به صورت ns1.example.com & ns2.example.com تکمیل کنید ، برای سرویسی که شما لازم دارید باید از داینامیک رکورد استفاده کنید ، در این سرویس که یه سرویس سفارشی ، شما فقط آدرس آی پی خودتون رو به DNS Provider می دید ، بعد پرووایدر خودش آی پی تون رو توی سرور های خودش ثبت میکنه و بعد به اون آی پی توسط رکورد اشاره میکنه ، هزینه این سرویس حدود 4 برابر Static DNS هست .
    به طور خلاصه :
    - منتظر Update شدن Top Level Domain Server می مونید که حداکثر 24 ساعت طول می کشه.

در ضمن هزینه ثبت یک Static DNS با دامنه .com حدود 8 دلار و در Dynamic DNS حدود 40 دلار می باشد.

راستی یادم رفت سرویس Dynamic DNS رو از اینجا می تونید تهیه کنید

خواننده
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    19
    سپاسگزاری کرده
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط raminsarab
    با سلام
    من عضو جدید هستم
    اطلاعاتم باندازه دوستان نیست
    ولی امیدوارم با شرکت در بحثها بتونم به اطلاعات جدید دوستان دست پیدا کنم
    سئوالم اینه که یک مرکز 1سپی چطوری میتونه از ip های خودش را به مشتری بده وبخشی از فضای سرورش رو بعنوان domainدر اختیارش قرار بده
    ممنونم

دوست عزیز ،
    از طرف پیشکسوتان انجمن ورودتان را خیر مقدم عرض می کنیم.
    در مورد پست اخیر شما باید به استحضارتان برسانم که در صورتی اقدام به ایجاد ترید جدید نمایید که پاسخ مسئله شما در انجمن پیدا نشود ، ضمن آنکه در مورد انتخاب گروه بندی و دسته بندی مطالب برای ریپلای جدید دقت کافی را مبذول بفرمایید تا هم مطالب از هم گسیخته نشوند هم زحمت مدیران انجمن بابت مرتب کردن مطالب کاهش یابد.

امیدواریم انجمن حاضر برای حل مسائل جنابعالی حائز اهمیت لحاظ گردد

نوشته
    195
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

به طور خلاصه :

ممنون از جوابتون....

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع