صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: نرم افزار مديريت فروش ISP

نام حقيقي: Yaser

عضو غیر فعال شناسه تصویری y_yavari
    نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18

نرم افزار مديريت فروش ISP

با سلام دوستان
    ما جهت نیاز خودمون یک نرم افزار مدریت فروش آی.اس.پی طراحی کردیم ، مشخصات کلی نرم افزار بشرح زیر است
    اول : شما برای سیستم یک سری ویزیتور یا بازاریاب تعریف می کنید که طبیعتا تمام همکاران برای پخش کارت اینترنت در
    سطح شهر تعدادی بازاریاب دارند
    دوم : شما برای هر عامل فروش خود یک حساب تعریف کرده و کلیه اطلاعات مربوط به آن فروشنده از قبیل کارتهای تحویل شده ، مبالغ دریافتی ، کارت هائی که برگشت شده اند ، کارتهائی که غیر فعال شده اند ، کارتهائی که اصطلاحا باز شده
    اند و... در آنجا نگهداری می شود
    سوم : شما می توانید در هر زمان با گرفتن انواع گزارشها از قبیل میزان فروش هر نماینده یا هر بازاریاب در یک دوره خاص
    میزان طلب هائی که وصول نشده اند ، میزان کارتهای که فروش نرفته اند و ...... از عملکرد مجموعه خود آگاه شوید
    چهارم : کلیه عملیتها از قبیل گزارشات ، میزان پورسانت بازاریاب و کلیه عملیاتهای مربوط به فاکتور ها و ... بصورت اتوماتیک می باشد
    این نرم افزار با زبان سی شارپ و دیتا بیس اسکو ال طراحی شده و یکی دو ماه هم در شرکت خودمان تست و استفاده شده است
    قیمت نرم افزار با یکسال پشتیبانی صد هزار تومان می باشد
    یکی از دلایل ما جهت طراحی این محصول علاوه بر نیاز داخلی این بود که هر سرویس دهنده اینترنت با سرمایه چند میلیونی و کاری طاقت فرسا و ریسک بالا هیچ اطلاعی از وضعیت مالی و فروش خود ندارد و همواره در این قسمت از کار که شاید اهمیتش کمتر از بخش فنی نباشد دچار ضعف هستند
    یادمان باشد یک سرویس دهنده بد با بخش فروش قوی می تواند حتی مدت اندکی سود آور باشد ولی یک سرویس دهنده قوی با بخش فروش نا منظم و ضعیف پس از چند ماه به خاک سیاه می نشیند
    ممنون

موضوعات مشابه:

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام...

خب حالا با این تفاسیر، چطور میشه برنامه رو آزمايش كرد؟ حداقل يك عكسي، سايتي ؟ نرم افزار دمو اي چيزي؟

شما اول بسم اله اومدي فقط قيمت دادي كه

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    خوب شد گفتی
    نرم افزار 10 روز مانی بک داره
    یعنی هر کس بعد از 10 روز نخواست پولش رو پس میدیم

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    يعني اينكه شما اول پول رو ميگيريد (نقد!!!) بعد برنامه رو ميدي و اگه تا قبل از 10 روز نخواست پولشو دوباره بهش پس ميدي؟؟؟
    معمولا اينجور خريدها رو با چك يكماهه انجام ميدن و 10 روز كه ديگه حرفي واسه گفتن باقي نميزاره
    شما اگر تو برنامتون به مساله فروش دقت ويژه اي كردي بهتره كه اينجور مسايل رو هم در نظر بگيري

عضو غیر فعال شناسه تصویری netservice
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    ياوري جان به نظر من يه اسكرين شات با توضيحات رو حتما بزار . اگه سايت هم خواستي تا معرفيش كني ميتونم بهت كمك كنم . البته نرم افزارت انگليش باشه بهتره .چون سايت فارسي زبان نيست
    يك صفحه يا چند صفحه وب آماده كن تا اگه دوست داشتي واست توي سايت بزارم

www.DataNic.net

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط y_yavari
    با سلام دوستان
    ما جهت نیاز خودمون یک نرم افزار مدریت فروش آی.اس.پی طراحی کردیم ، مشخصات کلی نرم افزار بشرح زیر است
    اول : شما برای سیستم یک سری ویزیتور یا بازاریاب تعریف می کنید که طبیعتا تمام همکاران برای پخش کارت اینترنت در
    سطح شهر تعدادی بازاریاب دارند
    دوم : شما برای هر عامل فروش خود یک حساب تعریف کرده و کلیه اطلاعات مربوط به آن فروشنده از قبیل کارتهای تحویل شده ، مبالغ دریافتی ، کارت هائی که برگشت شده اند ، کارتهائی که غیر فعال شده اند ، کارتهائی که اصطلاحا باز شده
    اند و... در آنجا نگهداری می شود
    سوم : شما می توانید در هر زمان با گرفتن انواع گزارشها از قبیل میزان فروش هر نماینده یا هر بازاریاب در یک دوره خاص
    میزان طلب هائی که وصول نشده اند ، میزان کارتهای که فروش نرفته اند و ...... از عملکرد مجموعه خود آگاه شوید
    چهارم : کلیه عملیتها از قبیل گزارشات ، میزان پورسانت بازاریاب و کلیه عملیاتهای مربوط به فاکتور ها و ... بصورت اتوماتیک می باشد
    این نرم افزار با زبان سی شارپ و دیتا بیس اسکو ال طراحی شده و یکی دو ماه هم در شرکت خودمان تست و استفاده شده است
    قیمت نرم افزار با یکسال پشتیبانی صد هزار تومان می باشد
    یکی از دلایل ما جهت طراحی این محصول علاوه بر نیاز داخلی این بود که هر سرویس دهنده اینترنت با سرمایه چند میلیونی و کاری طاقت فرسا و ریسک بالا هیچ اطلاعی از وضعیت مالی و فروش خود ندارد و همواره در این قسمت از کار که شاید اهمیتش کمتر از بخش فنی نباشد دچار ضعف هستند
    یادمان باشد یک سرویس دهنده بد با بخش فروش قوی می تواند حتی مدت اندکی سود آور باشد ولی یک سرویس دهنده قوی با بخش فروش نا منظم و ضعیف پس از چند ماه به خاک سیاه می نشیند
    ممنون

فكر نمي كني گرون داري ميدي

من يه نرم افزار مشابه رو با 3/1 اين قيمت خريدم

عضو غیر فعال
    نوشته
    249
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar

جناب آریاگهر عزیز،

نرم افزارهای مشابه را خریداریم

نوشته
    381
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط aryagohar

منم خودم خریدار این نرم افزار مشابه هستم لااثل بدرد کپی که می خوره
    شوخی بود
    ولی تنها نرم افزار مشابهی که من میشناسم مربوط به دوران میشه و تا اونجا که یادم میاد قیمتش 350 تومن بود

در مورد گارانتی برگشت پول یا مانی بک هم من خودم هر چی نرم افزار مثل اکانتینگ یا حسابداری .... خریدم اینجوری بوده که اول پول میدادیم بعد هم اگر مشکلی داشت با ذکر مشکل ! میتونستیم درخواست پولمون رو بکنیم این موضوع صراحتا در قرارداد بود
    البته اونها یکماه مانی بک داشت ولی خوب 3 روز هم برای تست این نرم افزار کافیه چه برسه به 10 روز

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری AzzA
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    ولی به نظر من روش فروش جالبی نیست ، من خودم یکی از برنامه های تقریبا" عالی و کامل در این زمینه رو خریدم ، شاید خیلی نقایص داشته باشه ولی بخش پشتیبانی و فروش عالی دارند ، اول نسخه کامل برنامه به همراه یک کد اکتیویت واسه 2 هفته تازه بیشتر قسمتهای نصب رو هم رو ترمینال خودشون کمک کردند و بعد از 2 ماه که ما اوکی دادیم نسخه کامل رو بدون هیچ کم و کسری در اختیار گذاشتند و شاید تا الان فقط 2-3 ساعت تلفنی به طور مداوم با ما تماس داشتند و سرویس میدند با توجه به اینکه تو شهرستان هستند و بماند که چقدر از قسمتهای مختلف رو با توجه به نیاز ما تغییر دادند و در آخر هم با ما چکی حساب کردند ، البته کم هم نمیگیرند ولی من خودم که فوق العاده راضیم ،

عضو غیر فعال شناسه تصویری atrin
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من هم نرم افزار مشابه رو خریدارم

نام حقيقي: محمدرضا شیخ الاسلامی

خواننده شناسه تصویری sinaeslami
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    205
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام
    لطفا هركي هر مدلي با هر قيمتي داره ميل بزنه
    خيلي حياتي هستش
    sina20022006[@]yahoo.com

سينا اسلامي

Yahoo ID & Email : sina20022006[AT]yahoo[DOT]com

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام ، نوشتن همچین برنامه ای حداکثر 5 روز کار داره .

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    بابا برنامه نويس!!!
    ورود شما رو از طرف بزرگان انجمن تبريك مي گويم.
    اميدوارم از حضور شما در انجمن بيشتر فيض ببريم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

ممنونم از لطفتون .

عضو عادی شناسه تصویری taysay
    نوشته
    146
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقایون بالاخره کسی نمیخواد بگه که این نرم افزار مشابه با قیمت 30 تومن چیه و کی می فروشه؟

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع