صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: پلاگين جديد براي NTTACPLUS با قيمت بسيار ناچيز

نام حقيقي: iman , ahadi

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    از همگی معذرت می خوام
    من چند روزی روزی مسافرت بودم . و نتونستم برنامه رو واسه دوستان send کنم
    دوستایی که بهم sms یا زنگ زدن براشون شماره حساب رو می فرستم . در ضمن هر کدوم از دوستان می خوان تغییر خاصی تو برنامه بدن تماس بگیرن تا تغییرات رای اونا انجام بشه مثلا یوزر ها بهد از دریافت کارت هدیه یه کلید با اسم باز گشت دارند که من اونو لینک دادم به سایت خودم . اگه دوستان مایل بودن تماس بگیرن تا این تغییرات اعمال شه.و در ضمن source برنامه در اختیار شماست اگه خودتون به برنامه نویسی آشنا هستین می تونید به راحتی تغییرات مورد نظر رو اعمال کنید .
    صفحه اصلس برنامه هم به صورت HTM هستش که به سادگی می تونید تو این صفحه تغییرات مورد نظر یا تبلیغات خودتون رو قرار بدین
    قیمت برنامه هم همچنان همون 35000 تومان هستش که فکر کنم قیمت عادلانه ای باشه
    از همگی ممنونم
    tel : 09177210921

عضو عادی
    نوشته
    103
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    59
    منم میخواستم این برنامه رو ولی فقط یه مشکلی داره
    مشکلم اینه که من بیشتر کاربرام کارت قبلیشونو میارن براشون شارژ می کنم و کارت جدید نمیگیرن . حالا میشه کاری کرد که بر اساس تعداد شارژی که کردن بهشون کارت جایزه بده ؟

نام حقيقي: iman , ahadi

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام
    خوب معمولا همه ISP ها يوزر هاي دائم دارند
    من براي اين يوزر ها يك گروه جدا ساختم و left time بيشتري رو به اين گروه اختصاص دادم . يعني بهشون تخفيف دادم و عملا اين تخفيف من = كارت جايزه
    ولي در كل به نظر من دردسر شارژ كردن كارت و رسيدگي به حساب هاي يوزر هاي مشترك خيلي بيشتر از فروختن كارته
    شما مي تونيد با استفاده از اين پلاگين يوزر هاي دائمي تونو تشويق به خريد كارت كني نه شارژ مجدد.

در ضمن در حال حاضر دارم رو يه برنامه كار مي كنم كه محيط user manage توي ISPUTIL رو واسه nttac شبيه سازي مي كنه . به كمك اين برنامه يوزرها مي تونند مبلغ اعتبار كارت خودشون رو به ريال يا تومان ببينند ( شبيه نرم افزار ISP UTIL )
    و همچنين شما مي تونيد شارژ كارت رو بر اساس مبلغ در خواستي يوزر انجام بدين

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع