صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: تضمين 100 امنيت شبكه شما با عقد قرارداد رسمي و فرصت تست شبكه

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    حالا این آقا یک حرفی زده
    بیخیال بابا

Dr cisco سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: salehi

عضو غیر فعال
    نوشته
    0
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقاي شاهين غرقي شايد بهتر بگم آقاي 99% حرفه اي چرااين دوست ما بايد عذر خواهي كنه چون شما ادعاي حرفه اي بودن رو داريد .
    ايشون حق داره در بازارچه اين حرف هايي رو كه زده بزنه ، اگه مشكلي بود حتماً مديريت پست خودش تشخيص مي داد .
    من به همه پيشنهاد مي كنم اول با شما صلاح و مشورت كنن بعد بيان تبليغ كنن .
    مگه شما ...

دوست عزيز اصلاً اينجا جاي اين جور صحبت ها نيست اگه شما مي خواهين ايشون رو امتحان كنيد سوابق رو بپرسيد يا در مرحله عمل امتحانش كنيد اما حق نداريد برايش تعيين تكليف كنيد يا اون يكي دوستتون اون عكس رو بذاره.
    واقعاً متاسفم ، شما كاري مي كنيد تا كسي ديگه از اين جور صحبتها نكنه
    چرا نمي دونم
    حتما شما علامه ايد

ویرایش توسط a_shiz : 2007-07-26 در ساعت 10:41 AM
    Dr cisco سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال شناسه تصویری Dr cisco
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    16
    خدمت دوست عزیزمون آقای شاهين غرقي
    دوست عزیز من برای تمام اساتید انجمن احترام خاصی قائل هستم و به همشون احترام می زارم اما شما که خودت رو حرفه ای می دونی و خودت رو به حساب یک کاربر حرفه ای می زاری ادم با یاد گرفتن نصب یک شبکه یا رفتن چند کلاس نابغه نمی شه یادم می یاد استاد دکتر جزایر که تنها کسی بود که از دانشگاه برکلی مدرک دکترای پروسسور توی ایران داشت و 10 سال سابقه کار تحقیقاتی توی امریکا داشت می گفت علم من فقط در مورد پروسسور قطره به دریا نیست اونوقت خیلی ها دم از حرفه ای و نابغه بودن می زن
    جناب عرقی من در حظور تمام دوستان انجمن حاظرم ببینم چطور می تونی از فایروالی که من توی شرکت های مختلف کانفیگ کردم رد می شی شمایی که درس های امنیت و هک رو بلدی و حرفه ای هستی خودت می تونی یا کسان دیگه می تونن
    حرفی رو بزن که بتونی انجامش بدی
    شما هر جا خواستی امنیت 100 درصد داشته باشه من برات این کارو می کنم و خودت یا هر کس خواست یا توسط هر سایت خفنی که تست امنیت می زنن تست کن و رپورتشو بخون تا بفهمی 100 درصد یعنی چی
    من گفتم بار ها هم گفتم من امنیت تضمینی با قرارداد امضا می کنم اگه زیر بار جواب نداد من بدون دریافت پول تمام تجهیزات رو پپس می برم و خسارت هم می دم اگه مطمئن نبودم این کارو نمی کردم

شما که حرفه ای هستی بیا برای خراب کردن من هم شده قرارداد ببندیم و از سیستم امنیتی که ما برات می زاریم رد شو یا بده هر کی بلده رد بشه تا ما هم ضرر بکنیم و هم خسارت بهت بدیم و هم رومون کم بشه

در ضمن من اگه کار اشتباهی کرده بودم عذر خواهی می کردم من برای کاری که اشتباه نیست و بهش ایمان دارم چه نیازی به عذر خواهی هست

ویرایش توسط Dr cisco : 2007-07-26 در ساعت 03:56 PM

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع