صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 23 از مجموع 23

موضوع: کسی هست که تجهیزات ولیرلس را تعمیر کنه؟

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    مرسی خیلی خوب بود.

نام حقيقي: هاشم سکاکی

عضو عادی شناسه تصویری milad22
    نوشته
    2,050
    سپاسگزاری شده
    320
    سپاسگزاری کرده
    197
    بسیار عالی و مفید بود جناب مسعودی.
    یک پست بهتر از هزار پست!

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    با تشکر از لطف شما همکار محترم، باید عرض کنم شاید نکات ساده و معمولی را یکجا نوشتم و برای اهل فن مهم نباشه اما خیلی وقتها ما ادمها با رعایت کردن یک نکته ساده دچار اشتباه میشیم و یک دستگاه گرون قیمت خود را تلف میکنیم به غیر از وقت و قطعی و هزینه های بعدی باعث ناراحتی برای خود و مشترک میشویم.

در ضمن کاش دوستان دیگر بجای اینکه در انجمن ها به محاوره های نامناسب ادامه بدهند تجربه های خودشون را برای ما بنویسند استفاده کنیم و اطلاعاتمون بیشتر بشه.

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    یه توصیه هم من میکنم برای کار شبکه علی الخصوص wireless سعی کنید از برند های خوب استفاده کنید و خیلی توی فکر صرفه جویی نکنید چون هم دردسرش زیادتره هم گرونتر میشه.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط webgard3
    یه توصیه هم من میکنم برای کار شبکه علی الخصوص wireless سعی کنید از برند های خوب استفاده کنید و خیلی توی فکر صرفه جویی نکنید چون هم دردسرش زیادتره هم گرونتر میشه.
    دقیقا
    برند ارزون دقیقا اندازه قیمتی که روی خریدش صرفه جویی می کنید نسبت به یک برند بهتر حتی بیشتر از اون اذیتتون می کنه و بهتون ضرر می زنه

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    حرف دوستان را تایید میکنم جنس ارزون بی حکمت نیست!!! اما متاسفانه در مملکت ما همه دنبال جنس ارزون هستند یک دلیل اون هم مشکلات مالی و اقتصادی مشتریان است!و جالب اینجاست که خیلی از کالاهای شبکه با قیمت بسیار پایین تر از کشورهای دیگه در کشور ما موجوده .
    یادمه پارسال یکی از اقدام قدیمی ما که بعد از سالهای زیاد به ایران اومده بود و متوجه شدم در آمریکا کار شبکه میکنه از قیمت های سیسکو های ما تعجب میکرد چون باورش نمیشد ما بتونیم با این قیمت های ارزون قیمت یک کالای یوزد سیسکو را وارد و به مشتری تحویل بدیم .
    حق داشت چون اونها با تجهیزات بسیار گرون قیمت و جدید سیسکو و ده گیگابیتی در پروژه هاشون برخورد و ساپورت داشتند و اصلن دنبال کالای یوزد و وایرلس های ارزون مثل سنائو نبودند .
    کسی را میشناختم قدیم یک ایرانی در کالی فرنیا بود همیشه تجهیزات یوزد سیسکو موجود داشت و کارش صادر به کشور های شرقی بود یادمه اصلن مشتری ایرانی نداشت اون موقع یادمه فقط 5300 را به قیمت حدود 2 تا 3 هزار دلار گرون تر به مصر می فروخت و جرینگ به صورت کش پول میگرفت. فکر نمیکرد ایرانی جماعت اینقدر زرنگ باشن کف بازار سیسکو دنیا را جارو کنن و هر چی ارزونتره را دست روش بزارن.
    کار بیشتر فروشنده ها شده که چی بیاریم که ارزونتر تموم بشه و یک جورایی هم کار کنه تا مشتری طالب بشه.
    حتی خود من هم بیشتر وقت ها مجبورم برای رضایت مشتری دنبال ارزونتر باشم.

نام حقيقي:  مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mksat
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    16

Icon1 بیشتر توضیح بده

نقل قول نوشته اصلی توسط i-s-l نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه جایی میخوام که یه بوستر WBT دارم خراب شده گارانتی هم نداره
    می خوام تعمیرش کنم
    اگه جایی هست لطف کنید به من معرفی کنیید

سلام دوستان.چند سالی هست که از پرشین نتورک دیدن میکنم ولی هیچ وقت حوصله ریجستر کردن و تایپیک زدن رو نداشتم. kima جان شما بهتر نبود به جای نظر دادن مشخصات فنی این مدل رو از دوستمون میگرفتی؟؟؟
    دوستان من رشتم الکترونیکه البته از سال سوم دبستان شرو کردم به یادگرفتنش در زمینه AP هاهم تجربه های زیادی دارم (البته تجربه عادی کارکردن باهاشون که هیچ منظورم سخت افزار و نرم افزاری بوود).
    میدونم از تاریخ پست زدنت خیلی گذشته ولی اگه هنوز سر حرفت هستی من توضیحات و یه سری آموزشهای پیش پا افتاده رو میدم ولی تعمیر نهاییش به عهده خودت

نام حقيقي: َََAmin

عضو غیر فعال
    نوشته
    464
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    14
    خیلی عالیه .

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

فروش آنتن های تقویت کننده وایرلس site:forum.persiannetworks.com