صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: قیمت Teletronics EZBridge

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    کاملن مشخص و واضحه که اون شخص تو ایران از اول روی این مارک کار میکرده اما جناب خسروی اصرار شما روی این برند تی تی 58 را نمیدونم ! چون فواصل 40 کیلومتر با پهنای بالا به ما تضمین داده شد در حالی که بعد از نصب دریغ از نیم مگ !!!البته با 90 درصد کیفیت سیگنال !!! مثل اینکه بقیه دوستان هم مشکل مشابه داشته اند!

برای فواصل زیر 10 کیلومتر که از 2.4 هم میشه استفاده کرد دستگاه باید تو فواصل بالا خودشو با پهنای باند مناسب و استیبل نشون بده !

نام حقيقي: amin djoneidi

عضو عادی شناسه تصویری almas455
    نوشته
    3,442
    سپاسگزاری شده
    1023
    سپاسگزاری کرده
    30
    دوستان برای اینکه متوجه بشید می تونید توی سایت تلکترونیک ببینید نماینده کی هست من اینجا نخواستم بگم دستگاه خوبه بده گفتم برای اینکه برای تست خیالتون راحت باشه بهترین جا همون جاس .شرط کنید خریداری کنید تا جنس قلابی و linksys و از این حرفها بهتون نندازند

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان ببخشید که دیر جواب دادم ولی من از چند نفر پرسیدم نظر آقای خسروی رو داشتند ( البته جواب هم گرفتند)
    ولی بازم تشکر از راهنمای هاتون

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    والا من که زیاد با این وایرلس کار نکردم. ولی اگه یه جا بحث آبرو و اعتبار براتون مطرحه فقط چند تا برند رو پیشنهاد می کنم.

اول Proxim دوم TeraBeam سوم REDLINE البته این شرکت ها به صورت تخصصی تو وایرلس کار می کنن. قیمت ها هم زیاد جالب نیست بالاست ولی از نظر کار دیگه جای حرفی توش نیست و کسی هم نمی تونه ایراد بگیره. من از Quick Bridge 60 پراکسیم 2 تا لینک دارم برای هر لینک هم 8 میلیون پول دادم. والا 36 مگابیت بیشتر نداده. خودشم 36 مگابیت رو تضمین میکنه اونم تا 7 کیلومتر.
    حالا نمی دونم تجهیزاتی که هر لینکش 750 تومن در میاد چطور 90 کیلومتر رو می تونه سرویس بده. در ضمن با اون پهنای باندی که فرمودین. اگه اینجوری بود که ما چرا می ریم هر لینک 2.4 می خریم 1600 می یاییم از این مدل می خریم.

والا یه جای این حرف ها می لنگه. یا ما end of life مون رو زدن.

عضو غیر فعال
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    براي لينكهايي كه نسبت به پايداريشون حساسيت داري من solectek رو پيشنهاد ميدم براي خريدش هم از چند تا شركت ميتوني قيمت بگيري(بايد بگم كه اين سولكتك حرف الكي تو كاتالوگهاش نميزنه)
    از همه جا قيمت بگير بعدش من يه قيمت ميدم مقايسه كن.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    من هیچ گونه اصراری روی این برند خاص نمی کنم
    دلیل این که این مارک و مدل را پیشنهاد می کنم اینه که باهاش کار کردم و ازش جواب گرفتم
    مثل خیلی از دوستان نیستم که از یک منبع ناموثق بشنوم فلان مدل خوبه و پیشنهاد هم کنم و مردم بگیرن مشکل پیدا کنن و فحش و نفرینشون برام بمونه
    من در محیطی که با 2 تا بوستر نیم وات و 2 تا آنتن هایپر لینک و 2 تا 2611 پینگ تایم های هزار میلی ثانیه ای داشتم روی تمامی کانال ها و پکت لست های خیلی بالا این تجهیزات رو نصب کردم و دارم ازشون با کیفیت خیلی خوب جواب میگیرم
    این رو بگم و سپنتا و ندا نت دارن لینک هاشون رو با این کارک آپ می کنن

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع