نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14

موضوع: تعویض روتر

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

تعویض روتر

2 عدد روتر 2610 و یک عدد ماژول nm16am با یک AS5300 تعویض میکنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: HAMID ATAEI

عضو غیر فعال شناسه تصویری ataei
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    من as5300 ندارم ولي اگه با من كنار بيايي يكي از روتراهات رو مي خرم با مشخصات دقيق برام بنويس و قيمت
    pbm_soy@yahoo.com

مرسي

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط tntage
    2 عدد روتر 2610 و یک عدد ماژول nm16am با یک AS5300 تعویض میکنم
    عزیز فکر کنم دارید مفت رد می کنید حیفه زیاد ضرر کنید!
    دوٍست عزیز کل دو روتر و ماژول خود را جمع بزنید باز زیر 3 تومن است .

اگر خواستید می تونم یک روتر و یک ماژول را با یک توتال کنترال یک ایوانه تعویض کنم با گارانتی و تمیز. کیفیت کار اون را هم تضمین میکنم
    یا بجاش تجهیزات وایرلس و آنتن ببرید.

عضو عادی شناسه تصویری kima
    نوشته
    2,810
    سپاسگزاری شده
    764
    سپاسگزاری کرده
    85
    من هم یک 2611 ایکس الم و یک 5300 دارم میخوام با یک 5350 عوضش کنم
    البته همش ماله دوستمه
    کسی قیمت داره همینجا بگه چند باید سر بدم ممنون میشم

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    خسروی جان 5350 تو بازار خیلی کم و میشه گفت تقریبا نیست چون مشتری اصلی اون دولتی ها هستند و معمولن بخش خصوصی زیر بار جنس گرون نمیره و حاظره 5300 بزاره. اگر دو ایوانه پیدا بشه احتمالن بالای 8 تومن فروش بره.

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miad
    عزیز فکر کنم دارید مفت رد می کنید حیفه زیاد ضرر کنید!
    دوٍست عزیز کل دو روتر و ماژول خود را جمع بزنید باز زیر 3 تومن است .

اگر خواستید می تونم یک روتر و یک ماژول را با یک توتال کنترال یک ایوانه تعویض کنم با گارانتی و تمیز. کیفیت کار اون را هم تضمین میکنم
    یا بجاش تجهیزات وایرلس و آنتن ببرید.

اگه بخوام ازت این دو روتر و ماژول رو بخرم چند میدی ؟
    یکبار بتو زنگ زدم بهم یک ماژول nm16am اونم فقط بشرط تست اونم تو شرکتت میدادی 2200000 تومان و و روتر 2610 هم 850000 تومان میدادی .
    واقعا که !!!!
    در ضمن من AS5300 میخوام نه تجهیزات وایرلس
    از دوستان هر کی مایل به تعویض (منصفانه )میباشد مقدار مبلغ اختلاف بین تعویض را هم اعلام نماید (یعنی چقدر سر بدم ).

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    حضرت آقا اگر دقت داشته باشین اون ماجولی که بنده به شما قیمت داده ام قطعا بعد از اوایل تابستون نبوده چون پارسال بعد از عید هنوز کمیاب مخصوصا باکابل و کارتون بود و بنده تو هیچ شرایطی حتی یکبار 2200 نتوانسته ام ماجولی که کابل اون باز شده بود را بفروشم اگر دقت داشته باشین ماجول نوی اون دومیلیون و هشتصد هزار تومان است و مشتری اول و آخر اون جاهای دولتی هستند اما فقط کافی است کابل های اون باز شده باشه همون موقع هم 2 تومن نمی خریدن !!! گذشته از اون از شهریور تا حالا تو دفترم ماجول خوابیده و هفته پیش هم 1680 مجبور شدم به همکار با کارتون بفروشم ! قطعا در 6 ماه گذشته هیچگاه قیمت 2200 نداده ام چون ماجول تو دفترم خوابیده بوده و با کارتون بالای 1900 نگفته ام و هنوز یک دونه دیگر هم تو دفترم خوابیده و تمام پرت ها هم سالم و بدون تعمیر!

2- هیچگاه در طول عمرم 2610 کارکرده را 850 یا 800 تومن نفروخته و حتی قیمت نداده ام فقط 2611 و 2621 اورجینال و باکارتون را ممکنه این قیمت داده باشم . بهتره بیشتر مطالعه کنید و تفاوت 2610 و 2611 را بررسی کنید
    روتر 2610 کارکرده معمولی بالاترین قیمت فروش بنده 650 تومن بوده و بالاتر از 700 تومن هم اعلام نکرده ام قیمت خرید بنده از مشتری یا تعویض اون هم 500 تومن بوده و در حال حاظر هم اخیرا خرید نداشته ام.

در آخر چنانچه حضرت عالی تمایل داشتین در حال حاظر ماجول با کابل و کارتون و 2 تا 2610 اورجینال را بهتون 2800 می فروشم و خرید جرینگ را هم باز تخفیف میدم پس خواهشا زود به قاضی نروید.

در جهت تایید صحبت های بالا چنانچه پیش فاکتور یا فاکتور فروش بر خلاف قیمت های فوق برای بنده فکس شود که بنده مثلن 2610 کارکرده را 800 یا 850 قیمت داده ام یا ماجولی را 2200 با کابل های صورتی باز شده و مستعمل چیزی که در حد نو نباشد قیمت داده باشم بنده یک روتر مجانی 1601 تقدیم میکنم و همچنین عرض شرمندگی.

دوست عزیز دقت کنید بیشتر کسانی که در این انجمن هستند و حتی موسس خود همین انجمن از دوستان و همکاران بنده هستند و حداقل ماهیانه تبادلات مالی و کالا داریم و کافیه فقط یک ذره پس و پیش بنده حرف بزنم دیگر چه جای اعتماد و همکاری باقی میمونه!
    نکته بعدی اینکه بازار سیسکو به خصوص تجهیزات آنالوگ بسیار متغیر است زمانی بود که بنده 1800 طالب خرید ماجوال کارکرده 16 ای ام بودم نبود تو بازار الان 6 ماهه سعی در فروش ماژول مانده دارم و هنوز فروش نرفته و خواب پول را طی 6 ماه اگر حساب کنید عدد قابل توجهی میشه !!!
    درضمن بنده قصد جسارت خدمت حضرت عالی نداشتم ولی آخه هرجوری هم که حساب کنیم یک روتر 8 ایوانه 240 مودم خیلی گرون تر از این 3 اقلام درمیاد .

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    حاظرم حدودا 1500 مابتفاوت بگیرم و یک 8 ایوان دابل پاور و 240 مودم و رم 128 و با سریال پورت تقدیم کنم و اگر تموم قطعات کارتون و کابل داشت و تمیز بود می تونم 300 تومن دیگر هم بهتون تخفیف بدم یعنی 1200 !!!

چنانچه تمایل به تعویض با روتر 4 ایوان بدون سریال داشته باشید می تونم 700 تومن سر بگیرم و اگر کارتون هاشون موجود باشه 500 تومن سر بگیرم به شما روتر با 6 ماه گارانتی و بدون سریال با ظاهری تمیز و 120 مودم تقدیم کنم.

توتال کنترال هم هست اگر خواستین می تونیم با اون هم کنار بیاییم. دوستان دیگر هم اگر پیشنهادی دارند بهتره ارائه دهند . چون من شرایط شخصی خودم را بررسی میکنم و میدونم که اینها چندین ماه باید بخوابه که فروش بره.
    به هرحال توان من در این حد است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    من هر روتر 2610 با 6 ماه گارانتی را به قیمت 700 هزار تومان و مازول هنوز استفاده نشده و هم کارتن داره هم کابلهاش هنوز باز نشده به قیمت 1900000 میفروشم
    در ضمن قیمت 5300 هم با سریال و 8 ایوان با 6 ماه گارانتی به قیمت 3800000 تو بازار هست البته میشه تخفیف هم گرفت

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست داشتی در آخر می تونم با یک میلیون مابتفاوت برای 8 ایوان دو پاوره و برای بدون سریال هم 300 تومن با توجه به شرایطی که مطرح کردید که کابل هم باز نشده در خدمتتون باشم اگر شرایط بهتری سراغ داشتید بهتره دنبال کنید.

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    1 میلیون کمترش کن

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست عزیز متوجه هستم که دستگاههای شما بیشتر هم ارزش داره ولی متاسفانه الان فروش اون بسیار کم شده و اگر مشتری حتی تا یکماه دیگر هم داشته باشم بیشتر میدم اما چون میدونم ممکنه تابستون هم خبری نشه زیاد تمایلی به انجام اینکار ندارم و الان هم فقط به خاطر اینکه از دست ما دلخور نباشی و وسایل شما هم در حد نو است مابتفاوت را کم کردم . اگر تمایل به انجام هر دو مورد داشتی نقدا پرداخت نمایید و تعویض نمایید. توصیه خودم اینه کم یکم بیشتر سعی کنی خودتون به اداره دولتی بفروشین که ضرر نکنید.

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

اگه دوست داشته باشی کلشو با يک AS5200 بسيار سالم و تميز تعويض کنم.
    در ضمن جناب خسروي 5350 هم موجوده .در صورت نياز می توني با بخش فروش تماس بگيريد.

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1
    اگه دوست داشته باشی کلشو با يک AS5200 بسيار سالم و تميز تعويض کنم.
    در ضمن جناب خسروي 5350 هم موجوده .در صورت نياز می توني با بخش فروش تماس بگيريد.
    وای تو چقدر با انصافی!!!

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع