صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 44

موضوع: وایرلس

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3

وایرلس

وایرلس برای محدوده حداکثر 2 کیلومتر بدون دید مستقیم - بدون قطع و وصل در یکی از شهرهای شمال برای 10 کلاینت
    هر عزیزی که داره قیمت و لیست تجهیزات را برام بفرسته

aka
    aka آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Aka

عضو عادی شناسه تصویری aka
    نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    باید دید !
    دید مستقیم نداره یعنی چی ؟
    ساختمونها بلندن ؟
    اگه ساختمون ها کوتاهن ، شما میتونی یه دکل مرکزی بزاری و به هر کلاینت یه بریج بدی بزاره پشت بوم در صورت نیاز هم یه آنتن کوچیک

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزیز
    باید دید مانع چیه و اختلاف ارتفاع چقده.
    ولی در کل باید دیدش.شما کجای شمال هستی .اتفاقا یکی از بچه ها گروه ما شماله و کارهای شبکه بیسیم شمال رو اون انجام می ده.موقعیت رو بگو تا ببینیم و کمترین قیمت رو بدیم.

نام حقيقي: سید محمد جواد شیخ ابومسعودی

عضو عادی شناسه تصویری Miad
    نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    خواهشا سعی کنید دوستان محترم شرایطی به وجود بیارید که دید مستقیم تا حدود زیادی حاصل بشود و از خروجی های بالا توسط بوستر اون هم تو مرکز شهر که محل سکونت مردم است حتی الامکان استفاده ننمایید یا درجه را محدود کنید.
    فرکانس های بالای یک گیگاهرتز نفوذ پذیری کمتری در اشیا دارد و این برنامه به جایی میرسته که بالای 10 گیگاهرتز عملن نفوذ ناپذیر میشود و در مورد فرکانسهایی مثل 2.4 و 5.8 و غیره مجبور به تقویت فرستنده هستیم تا نفوذ پذیری افزایش یابد ولی از اثرات جانبی آن روی مغز و بدن مردم بی اطلاع هستیم در حالی که کار به جایی میرسته که یک آمپلیفایر قوی می تونه یک نفر را تا حد دیونگی ببره.........

شما کافیه یک دستگاه با خروجی 200 میلی وات را به یک اومنی 15 متصل کنید و کنارش شب تا صبح بخوابید ... یکی از دوستان تست کرده و نتیجه اش کبود شدن چشم و سردرد خودش و یکی از اعضای خانواده بوده.

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    یکی از دوستان نزدیکم خودش تعریف کرد که یک ست دستگاه وایرلس اسرائیلی که از آوردن نامش اینجا معذورم و البته مشهوراست و گفت 80 کیلومتر دید غیر مستقیم را برقرار میکنه به صورت غیر قانونی به ایران وارد کرده بودند و برای تست به خونه برده بود و دستگاه را با اخرین خروجی به همراه دو آنتن لینک برقرار کرده بود گفت ساعتی نشد که گوشم سوت کشید و گفت هرچی میرفتم دست و صورت را میشستم و میومدم فایده نکرد خلاصه تنش به خارش هم میافته و حتی تا مرحله ای که میگفت اثری از جوشهایی تو بدنم مشاهده کردم و بعد از اینکه دستگاه را خاموش کرده و برای خواب رفته از شدت خارش و سوزش تا صبح نخوابیده و مرتب به حمام میرفته .... در حال حاضر این دستگاه را جایی نصب کرده که باورم نمیشه چطور این فرکانس می تونه از داخل این همه برج و محل های مسکونی بلند که جلوی اون هستند تا فاصله حدود فکر میکنم 20 تا 30 کیلومتر بدون هیچ دیدی داره کار میکنه اونهم تو یک شهر با این ترافیک ساختمان ها و چه بلایی به سر مردم بدبخت تو این برج مقابل آنتن آومده ......؟؟؟؟؟؟

این دستگاه بعد از نصب به راحتی فاصله دقیق بین خودش و کلاینت را مشخص میکنه و این خیلی جالبه که بدون کمک از جی پی اس این کار را انجام میده.

هر چی دستگاه بی پدر مادر و خفن یافت میشه یک رگ و ریشه ای تو اسرائیل داره ... خلاصه من موندم این بی پدر مادرا که میسازند آیا خودشون هم حاضرند تو شهرشون استفاده کنند ... بماند که ما ایرانی ها جنبه نداریم و مکان مصرف را توجه نمیکنیم.... آمپلی فایر 25 وات هم داریم که شاید خیلی ها حتی نشنیده باشند ... اما اگر ساخته شده دلیل نمیشه یک احمق بی پدر و مادر بیسوادی که فرق شبکه بیسیم و تلفن بی سیم را نمیدونه بخره بزاره زیر یک انتن اومنی پدر ملت را بسوزونه و عشق کنه که آی اس پی وایرلس راه انداخته .....

دوستان من به کسانی شده سیسکو بفروشم که حاظرم قسم بخورم طرف حتی ویندوز هم بلد نیست فقط مایه داره و پول جرینگ خرج میکنه که به همکارهای بازاریش بگه من از اون حاجی بازارهای آپدیت شده هستم و خلاصه بگه ما هم رفتیم تو کار فناوری اطلاعات و ...

!! حالا فرض بگیرین بخواد وایرلس راه بندازه و هزینه هم براش مهم نباشه اون وقت اگه بهش بگم آمپلیفایر 25 وات هم داریم فلان قیمت آیا نمیگه نصب کن ؟

ویرایش توسط Miad : 2005-11-05 در ساعت 02:53 AM

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    مطلب مهم اینکه دوستان توجه کنند اداره فرکانس الان اساسی حساس شده و آنتن هایی با درجه بالا مثل فلت برای 2.4 و یا امنی را گیر میده درضمن نامه اختاریه هم برای چندی از شرکت های همکار فروشنده آنتن اومنی در تهران فرستاده که فقط با مجوز بفروشند این حساسیت داره زیاد میشه فقط خدا کنه در مورد همه اجرا بشه !!!

یادمون باشه که بوستر با خروجی بالا می تونه حتی باعث تقویت نویز هم بشه !! این مطلب را تجربی دارم میگم جایی نخوندم

aka
    aka آنلاین نیست.

نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    بعله ! انسانیت با یک دریا آب روش نوشیده شده !
    حالا کاری که شما میتونی بکنی ، استفاده از آنتن با Beam با زاویه کم و خروجی زیاده
    اونجوری مشکلی نداره !
    شما یه دیوایس 200 با یا آنتن 24 و حد اکثر یه بوستر میتونی لینکت رو راه بندازی
    دکل بلند هم بی تاثیر نیست !

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

یکی از بچه های یه ساعت پای بوستر 5 وات کار کرد عقیم شد
    من خودم پای اومنی بیشتر 5min نمی مونم.سر درد می گیرم.
    کار این دوستمونو یه 100 ml هم راه می اندازه.با یه آنتن flat'

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    دیروز یه چیز خیلی جالب دیدم. تو فاصله 100 متری نتونستم به AP وصل بشم. چرا چون یه درخت اکالیپتوس بین من و AP بود.
    یک وات بوستر رو آنتن 10dBi ساخت رضا آریاگوهر
    بابا پرسپولیس O .

حالا شما چطور می خوای با 100 میلی وات 2 تا 3 کیلومتر رو تو اون رطوبت جواب بگیری.

نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83

با سلام

دوست عزیزم
    آریا گوهر ، با همه ارادتی که نصبت به شما دارم باید عرض کنم که این کارمه و n تا network تا حالا تو شمال راه انداختیم و آب و هواش دستمه ولی وقتی حرفی میزنیم عملش هم میکنیم و مطمئن هم هستیم.

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miad
    یکی از دوستان نزدیکم خودش تعریف کرد که یک ست دستگاه وایرلس اسرائیلی که از آوردن نامش اینجا معذورم و البته مشهوراست و گفت 80 کیلومتر دید غیر مستقیم را برقرار میکنه به صورت غیر قانونی به ایران وارد کرده بودند و برای تست به خونه برده بود و دستگاه را با اخرین خروجی به همراه دو آنتن لینک برقرار کرده بود گفت ساعتی نشد که گوشم سوت کشید و گفت هرچی میرفتم دست و صورت را میشستم و میومدم فایده نکرد خلاصه تنش به خارش هم میافته و حتی تا مرحله ای که میگفت اثری از جوشهایی تو بدنم مشاهده کردم و بعد از اینکه دستگاه را خاموش کرده و برای خواب رفته از شدت خارش و سوزش تا صبح نخوابیده و مرتب به حمام میرفته .... در حال حاضر این دستگاه را جایی نصب کرده که باورم نمیشه چطور این فرکانس می تونه از داخل این همه برج و محل های مسکونی بلند که جلوی اون هستند تا فاصله حدود فکر میکنم 20 تا 30 کیلومتر بدون هیچ دیدی داره کار میکنه اونهم تو یک شهر با این ترافیک ساختمان ها و چه بلایی به سر مردم بدبخت تو این برج مقابل آنتن آومده ......؟؟؟؟؟؟

این دستگاه بعد از نصب به راحتی فاصله دقیق بین خودش و کلاینت را مشخص میکنه و این خیلی جالبه که بدون کمک از جی پی اس این کار را انجام میده.

هر چی دستگاه بی پدر مادر و خفن یافت میشه یک رگ و ریشه ای تو اسرائیل داره ... خلاصه من موندم این بی پدر مادرا که میسازند آیا خودشون هم حاضرند تو شهرشون استفاده کنند ... بماند که ما ایرانی ها جنبه نداریم و مکان مصرف را توجه نمیکنیم.... آمپلی فایر 25 وات هم داریم که شاید خیلی ها حتی نشنیده باشند ... اما اگر ساخته شده دلیل نمیشه یک احمق بی پدر و مادر بیسوادی که فرق شبکه بیسیم و تلفن بی سیم را نمیدونه بخره بزاره زیر یک انتن اومنی پدر ملت را بسوزونه و عشق کنه که آی اس پی وایرلس راه انداخته .....

دوستان من به کسانی شده سیسکو بفروشم که حاظرم قسم بخورم طرف حتی ویندوز هم بلد نیست فقط مایه داره و پول جرینگ خرج میکنه که به همکارهای بازاریش بگه من از اون حاجی بازارهای آپدیت شده هستم و خلاصه بگه ما هم رفتیم تو کار فناوری اطلاعات و ...

!! حالا فرض بگیرین بخواد وایرلس راه بندازه و هزینه هم براش مهم نباشه اون وقت اگه بهش بگم آمپلیفایر 25 وات هم داریم فلان قیمت آیا نمیگه نصب کن ؟

مرسی بابا
    ما هم این داستانو بلدیم
    فقط برای فاصله حداکثر 2 کیلومتر دید مستقیم هم وجود نداشته باشه نویز پارازیت قطعی نداشته باشه قیمت و لیست تجهیزات
    دیگه این همه داستان گویی نمیخواد

نوشته
    588
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    0
    منظور شما را متوجه نشدم اما تو این تاپیک اصلن قصد فروش نداشتم حالا هر طور مایلی فکر کن! فعلن که داره تو 20 الی 30 کیلومتری بدون هیچی دیدی کار میکنه !! خودم هم نمی دونم چطوری! داستان هم گوش شنونده می خواد! حتی یک مورد هم روی این تجهیزات کار نخواهم کرد ... در ضمن سعی کنید شخصیت کاری خودتون را حفظ کنید .

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Miad
    منظور شما را متوجه نشدم اما تو این تاپیک اصلن قصد فروش نداشتم حالا هر طور مایلی فکر کن! فعلن که داره تو 20 الی 30 کیلومتری بدون هیچی دیدی کار میکنه !! خودم هم نمی دونم چطوری! داستان هم گوش شنونده می خواد! حتی یک مورد هم روی این تجهیزات کار نخواهم کرد ... در ضمن سعی کنید شخصیت کاری خودتون را حفظ
    کنید .

مهندس اگه قصد فروش نداری خداحافظ
    دیگه این همه تفسیر نداره تازه جنابعالی توهین میفرمایین پس شخصیت خودتون حفظ کنید
    من فقط لیست تجهیزات و قیمت میخوام با ضمانت
    هر که قیمتش خوب بود میخرم

aka
    aka آنلاین نیست.

نوشته
    1,192
    سپاسگزاری شده
    113
    سپاسگزاری کرده
    35
    شما اول صحیح صحبت کردن رو یاد بگیر بعد بیا دنبال چیزای دیگه !
    اینجا در درجه اول جایی برای تبادل علم !

عضو غیر فعال
    نوشته
    107
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط aka
    شما اول صحیح صحبت کردن رو یاد بگیر بعد بیا دنبال چیزای دیگه !
    اینجا در درجه اول جایی برای تبادل علم !
    اینجا بازارچه هست نه تبادل علم بعدش اگه می تونی لیست بدی دیگه حرفی برای گفتن نداری
    من فقط لیست میخوام با قیمت همین
    در ضمن کسانی که نمی توانند لیست بدند لطفا چیزی اضافه نکنند( این هم از صحیح صحبت کردن )
    باز هم میگم فقط لیست تجهیزات با کل هزینه هاش همیننننننننننننن
    خواهشمند است کسی کاسه داغ تر از آش نشود

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع