صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 17

موضوع: راهنمای نصب adsl را کی بلده به صورت سخت افزاری

عضو غیر فعال شناسه تصویری Dont_tomas
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon14 راهنمای نصب adsl را کی بلده به صورت سخت افزاری

سلام می خواستم ببینم کسی طریقه نصب ADSL اگر بلده یا اگر راهنمایی داره برای من بفرسه یا اگر سایتی بلده
    ممنون می شم اگر کسی این کارو برای من انجام بده

این جی میل من
    sorooshshaker@gmail.com

BYE

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمدرضا شیخ الاسلامی

خواننده شناسه تصویری sinaeslami
    نوشته
    316
    سپاسگزاری شده
    205
    سپاسگزاری کرده
    8

با استفاده از تكنولوژي Asymmetric Digital Subscriber Line - ADSL ( خط ديجيتال غير متقارن مشترك ) مي‌توان از خطوط معمولي تلفن موجود به طور هم زمان براي انتقال داده نيز استفاده نمود. با اين تمهيد نه تنها خط تلفن يا فكس به طور عادي به كار خود ادامه مي‌دهد بلكه انتقال داده با سرعت بالا نيز امكان پذير مي‌گردد.</SPAN>

اگر سيم مسي تلفن معمولي را به صورت يك لوله مجسم كنيم مكالمات صوتي تنها قسمت اندكي از فضاي لوله را اشغال مي‌كنند:</SPAN>

حال به سادگي مي‌توان از فضاي استفاده نشده در سيم‌ها داده‌ها را با سرعت بالا به طور هم زمان همراه اطلاعات صوتي منتقل نمود:</SPAN>

تنها تجهيزات مورد نياز در محل مشترك يك دستگاه مودم ADSL Modem و يك دستگاه تفكيك كننده Splitter مي‌باشد.</SPAN> در حال حاضر تكنولوژي ADSL امكان دريافت داده با سرعت تا حد 8 Mbps و ارسال تا حد 1 Mbps را فراهم مي‌آورد كه امكان افزايش اين سرعت ها نيز وجود دارد.</SPAN>
    منبع پارس آنلاین

تا اینجاش رو من اومدم . بقیه هم اگر چیزی میدونن بد نیست که اینجا بگن . . .

سينا اسلامي

Yahoo ID & Email : sina20022006[AT]yahoo[DOT]com

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    سينا خان شما لطف كرديد و تكنولوژي اين سيستم را توضيح داديد و اما نصب, در حال حاظر تفكيك كننده ها توي خودم مودمها جاي گرفتند و شما ديگه دو تا دستگاه نصب نميكنيد يكيش همين پارادين.انواع نمونه مودمها داراي دو و يا يك كانكشن هستند كه كانكشن دوم معمولا كانكشن RJ45 و مخصوص Lan هست اين مودمها هم مثل مودم اكسترنال ازطريق USB و يا كانكشن دوم به كامپيوتر شما متصل ميشه و شما با ست كردن pppoe و دادن يوزر و پس ميتونيد كانكت كنيد .

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghazizadeh
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dont_tomas
    سلام می خواستم ببینم کسی طریقه نصب ADSL اگر بلده یا اگر راهنمایی داره برای من بفرسه یا اگر سایتی بلده
    ممنون می شم اگر کسی این کارو برای من انجام بده

این جی میل من
    sorooshshaker@gmail.com

BYE
    منظورتون از نصب - طریقه نصب ADSL CPE(مودم) است یا یک شبکه ADSL؟
    این دوتا خیلی با هم تفاوت دارن.
    مشخص کنید کدوم یکی تا بشه بهتر به سوال شما جواب داد

عضو غیر فعال شناسه تصویری Dont_tomas
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام

من مي خواستم طريقه نصب ADSL را به من بگيد مثلاً اگر خانه يا شركت كسي سيستم ADSL خواست چه طوري سيستم ADSL براش نصب كنم اگر مي شه از اول برايم توضيح بديد

sorooshshaker@gmail.com

BYE

خواننده شناسه تصویری mynobar
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    ا ست كردن pppoe
    میشه اینو بیشتر توضیح بدید که چیه ؟ و از کجا باید تنظیمش کرد ؟
    آخه من زورم میاد که الکی 10000 تومن برای هزینهٔ راه اندازی بدم که اونم هیچه و عملا هیچ کاری انجام نمیدهند .

ویرایش توسط mynobar : 2006-12-25 در ساعت 01:07 AM

نام حقيقي: Alireza Khosravi

عضو عادی شناسه تصویری irarkh
    نوشته
    753
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    21
    شما اگر كاربر خانگي هستيد از بخش Network Connections بايستي يك كانكشن جديد اينترنت بسازيد به اين صورت كه از ويزاد قسمت Manually را انتخاب و در بخش بعد pppoe را انتخاب مي كنيد.تفاوت تنظيمات اين كانكشن با Dialup در اينه كه شما شماره تلفني ست نمي كنيد و فقط اكانتي كه از پرووايدرتون مي گيريد رو نياز داريد. البته تمامي اينها مستلزم كانفيگ بودن پيش فرض مودم هست.

خواننده
    نوشته
    353
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    63
    اگه سیستم ت کارت شبکه داره که حله . می تونی اونو بزنی به تلفن و برق بعد هم ازش استفاده کنی ( دقیقا به همین سادگی )اما اگه بخوای اونو از طریق usb بزنی به سیستم ، باید به عنوان یه سخت افزار معرفیش کنی . این کار که انجام شد بلافاصله می تونی استفاده کنی .

عضو غیر فعال
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط parviz_p_t
    اگه سیستم ت کارت شبکه داره که حله . می تونی اونو بزنی به تلفن و برق بعد هم ازش استفاده کنی ( دقیقا به همین سادگی )اما اگه بخوای اونو از طریق usb بزنی به سیستم ، باید به عنوان یه سخت افزار معرفیش کنی . این کار که انجام شد بلافاصله می تونی استفاده کنی .
    می بخشید ولی ممکنه بیشتر توضیح بدید این رو ، من همون طور که در یک ترد دیگه هم نوشتم ، یک مودم اترنت ایسوی am602 خریدم و می خوام جایگزین مودم سمفونی یو اس بی ام بکنم در دی اس ال پارس ، بعد هرچی تلاش می کنم به در بسته می خورم ، پارسی ها هم که با قهر می گن ما فقط مودم های خودمون رو ساپورت می کنیم.

ممنون می شم این مرحله وصل کردن و راه اندازی رو توضیح بیشتر بدید

عضو غیر فعال
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط King_Dani
    می بخشید ولی ممکنه بیشتر توضیح بدید این رو ، من همون طور که در یک ترد دیگه هم نوشتم ، یک مودم اترنت ایسوی am602 خریدم و می خوام جایگزین مودم سمفونی یو اس بی ام بکنم در دی اس ال پارس ، بعد هرچی تلاش می کنم به در بسته می خورم ، پارسی ها هم که با قهر می گن ما فقط مودم های خودمون رو ساپورت می کنیم.

ممنون می شم این مرحله وصل کردن و راه اندازی رو توضیح بیشتر بدید
    سلام دوست عزيز اگه مشكلت حل نشده هنوز بگو تا كااااااااامل با عكس برات توضيح بدم ايراد كارت رو

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی
    نوشته
    38
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    ممکنه مشکل در تنضیمات مودم داشته باشی، واسه این کار یک ip مانند 192.168.1.20 را روی کارت شبکه ای که کودم بهش وصله ست کن ، بعد صفحه http://192.168.1.1 را بازکن username: Admin با password : 12345 میتونی وارد بشی در قسمت wan میتونی یک Bridgh را تنظیم کنی و همونطور که Irarkh ' گفت ادامه بدی که فقط تو تنظیمات bridgh باید vpi =0 و vci=35 باشه، یا میتونی داخل تنظیمات wan یک pppoe بسازی کهواص این کار اول Bridgh را ÷اک کن ، بعد vci=35 ، username ,pass را وارد کن تیک DHCP را بزن و گزینه save&reboot را انتخاب کن ،بعد save صفحه را ببند و در دو حالت pppoe و bridgh کارت شبکه را برای ip گرفتن در حالت obtain بذار ، اگه ip نگرفت یعنی dhcp server مودم فعال نیست میتونی فعالش کنی یا یک هحدر همون رنج که مثال زدم ست کنی، اگه مشکل داشتی بگو

عضو غیر فعال
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    عزیز اون هزینه نصب که از شما جهت نصب adsl می گیرن نصفش برا نصب مودم تو خونه هست و نیمی برای راه اندازی adsl از مخابرات (نصب تجهیزات ) پس در هر صورت باید اون مبلغ رو پرداخت کنی

عضو غیر فعال شناسه تصویری exploit
    نوشته
    213
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه بخوای روی rras کانفیگ کنی باید کانکشن ریموت روتر بسازی

عضو غیر فعال
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام جناب exploit
    من هم متاسفانه به شکلی درگیر با این مشکل شدم ... PPPoE و هزارتا دردسر شروع شد...

تو rras که PPPoE رو میسازی اول که کانکت نمیکنه و در ضمن با هر بار reset سیستم یا rras می پره و باید دوباره ساختش !

چه کار میشه کرد تا با ریستارت از بین نره و به صورت خودکار اجرا بشه(بدون لاگین به ویندوز) در ضمن ویندوز 2003 و آیزا 2004 هست.

عضو غیر فعال شناسه تصویری nanoware
    نوشته
    257
    سپاسگزاری شده
    7
    سپاسگزاری کرده
    10
    تو کانفیگ کانکشنتون دنبال گزینه Persistent connection بگردین و سلکتش کنین

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب adsl

راهنمای نصب مودم adsl

طریقه نصب adsl

چگونه adslنصب کنیمADSL نصبطريقه نصب adslچگونه مودم adsl نصب کنیمhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t9660.htmlطریقه نصبADSL سخت افزار واگذاری adslراهنمای نصب ADSLنسب adsladslنسبچگونه ADSL نصب کنیم مخابراتچگونه نصب ADSL پارس آنلایننصب سخت افزاری adslچگونه خود adslنصب کنمنصب adsl برای شبکهنصبadslچگونه مودم adslرا تنظیم کنیم؟راهنمای نصب مودم ADSL پارس آنلاینadslطریقه نصبسخت افزار adslچگونه اكانت adsl در ويندوز بسازيمچگونه adsl را تنظيم كنيم

برچسب برای این موضوع