نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 15

موضوع: مشکل پهنای باند در ارتباط تصویری

عضو غیر فعال شناسه تصویری Soleyman
    نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon14 مشکل پهنای باند در ارتباط تصویری

سلام دوستان.

من میخام بین دو نقطه با استفاده از خط تلفن ارتباط تصویری با استفاده از NetMeeting داشته باشم ولی مشکل پهنای باند دارم. چرا نمیشه مثل تلفنهای تصویری کیفیت داشت مگه کامپیوتر چی کم داره؟ خط که همون خطه.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خط همون خطه اما مخابرات رو خطوط ارتباطی جهت تلفن تصویری یه تنظیمات خاص انجام میداد .
    تنها نکته همین میتونه باشه.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: khashayar roozegar

عضو غیر فعال شناسه تصویری khashayar5
    نوشته
    98
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    1

Icon12 سلام

مخابرات برای این کار از پروتکل ISFC استفاده میکنه راحت تر بگم یک چیزی شبیه ISDN ولی با خصوصیات خیلی متفاوت البته مقیاس ایندو کلا اشتباه ولی برای اینکه بگم چی هست مقیاس کردم تو پروتکل تلفن تصویری کل مجموعه به صورت یک بسته ای تولید میشه که فشردگی در حد 1/10 هست و وقتی که از محیط خارج میشه به صورت کدهای دیجتال با یک ولتاز خاص به حرکت در میاد و وقتی این ولتاز از روی این بسته برداشته بشه از حالت فشردگی خارج میشه این فقط مشگلی که داره برای مسافتهای دور به علت افت ولتاز قابل اجرا نیست البته نمی دونم مخابرات مرکزی هم از این سیستم استفاده میکنه یا نه

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    خیلی ممنون بابت جوابها.
    یعنی شما فکر میکنید اگر من از خط ISDN در دو طرف استفاده کنم مشکل حل میشه؟ در ضمن یکبار یه نفر از دوستان گفت میشه از
    Multy Link استفاده کرد. شما در این مورد چیزی شنیدید ؟
    از راهنمایتون ممنونم.

نام حقيقي: hamed

عضو عادی شناسه تصویری hamed2
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    3
    برای Multilink شما باید 2 تا خط تلفن و 2 تا مودم داشته باشید ( البته مودم دوخط هم موجود می باشد ) همچنین باید از اون ISP که سرویس میگیرید تقاضای اکانت Multilink یا بعضی ها بش میگن 2 پورت بکنید در این حالت بعد از انجام تنضیمات ساده روی سیستم خودتون بعد از اینکه با یک اکانت به اینترنت وصل شدید دوباره باید اینکار را انجام بدید که البته با برخی تنضیمات اینکار اتوماتیک انجام میشه .
    در حقیقت شما به اندازه 2 کاربر از اینترنت استفاده میکنی البته اندازه 2 کاربر هم پول میدی !
    ولی درکل ISDN بهتره به شرطی که اون ISP که ازش اکانت میگیری پهنای باند مناسبی داشته باشه .

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    حامد جان تو پاسخت فرمودی مودم دو خط / من سال گذشته یه تبلیغ در مورد مودم های دو خط دیدم اما وقتی رفتم سراغ شرکت فروشنده گفتند که سایت مربوط به جای دیگه ای و در مورد مودم های دو خط اطلاعی ندارند .
    ممکنه در مورد مودم های دو خط اطلاعات بیشتری بهم بدی ؟
    اطلاعاتی از قبیل : مودم دو خط روی چند تا پورت سوار میشه ؟ (دو پورت رو مشغول میکنه یا با یه پورت کار میکنه ؟‌ )
    از لحاظ سرعت چه وضعیتی داره ؟
    بازم ممنونم .

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    دوباره بابت پاسخها ممنونم.
    ولی من مطمئن نیستم برای استفاده از تلفن تصویری نیاز به خط ISDN باشه. در ضمن اگر در تلفن تصویری Packet ها کوچک میشوند چرا اینکار را نشود در کامپیوتر انجام داد؟ در مورد هر دو سوال اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم.

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghazizadeh
    نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما از نرم افزار هایی که کدینگ با فشرده سازی بالا دارن استفاده کن مشکلت حل میشه
    لپ کلام تصاویر رو فشرده کن
    بهترین کدینگ که تا حالا دیدم مربوط به شرکت On2 است آخرین ورژنش هم فکر میکنم VP7 باشه

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0

Icon6

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazizadeh
    شما از نرم افزار هایی که کدینگ با فشرده سازی بالا دارن استفاده کن مشکلت حل میشه
    لپ کلام تصاویر رو فشرده کن
    بهترین کدینگ که تا حالا دیدم مربوط به شرکت On2 است آخرین ورژنش هم فکر میکنم VP7 باشه
    بابا شما دیگه چرا فشرده سازی میکنی شما که دیگه مشکل پهنای باند نداری 50 مگ کمه ؟

نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط cisco partnet
    بابا شما دیگه چرا فشرده سازی میکنی شما که دیگه مشکل پهنای باند نداری 50 مگ کمه ؟
    ببخشید
    شما مثل اینکه یه مشکلی دارین.... اگه یک ذره سواد داشته باشین میفهمین اگه بخواهین سرویس VOD و سایر سرویس های ویدئویی رو بدین 50 مگ که هیجی 150 مگ هم کم میارین تازه اگه یه خورده به مغزتون بیشتر فشار بیارین متوجه میشین که این 50 مگ پهنای باند کل شبکه شما می باشد نه پهنای باند هر یوزر و ...
    که اگه یخورده بخودتون فشار بیارین متوجه میشین

در ضمن این موضوع رو من در جواب دوستمون که این مشکل رو داشت گفتم .
    تا حالا توی 2 پست در دو موضوع متفاوت این که من 50 مگ رو میخوام بگیرم بصورت توهین آمیز اشاره کردین
    توجه داشته باشین که ما اینجا هستیم تا به همدیگر کمک کنیم و بتونیم مشکلات همدیگه رو برطرف کنیم.

از سایر دوستان بخاطر اینکه با این لحن صحبت کردم معذرت میخوام

عضو عادی
    نوشته
    142
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    0
    آقای مهندس یعنی واقعا شما اینقدر به خودتون فشار اوردین تا این همه اطلاعات کسب کردین ؟!
    والا ما راضی به ضرر شما نیستیم بیخیال شما و 50 مگ تون هم میشیم اونا که اینکاره هستن میدونن کی چکارست عزیز ...

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سیسکو جان . . .
    بابا زشته

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: خسرو ازنیر

عضو غیر فعال شناسه تصویری VPSLnet
    نوشته
    230
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    آقا کوتاه بیاین ... خوبیت نداره

نوشته
    48
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    سلام دوستان.
    از همه دوستانی که به نحوی به سوال من جواب دادن ممنونم. از شما هم آقای قاضی زاده خیلی ممنونم که راهنمایی میکنید و میخواهید به من کمک کنید. بابا سیسکو جون کاری نکن این دوستمون از کمک کردن به ما منصرف بشه. من خودم مخلصتم هستم.
    فقط قاضی جان این نرم افزار که شما گفتی در آن واحد که دوربین تصویر برداری میکنه کار فشرده سازی رو انجام میده؟ در ضمن در ارتباط یکطرفه تصویری طرف مقابل احتیاج به این نرم افزار برای Decode کردن داره یا نه؟
    در ضمن این License Key رو از کجا باید بیارم. البته هنوز PDF اش رو کامل نخوندم.ممکنه دوباره مزاحمت بشم.

نوشته
    287
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soleyman
    سلام دوستان.
    از همه دوستانی که به نحوی به سوال من جواب دادن ممنونم. از شما هم آقای قاضی زاده خیلی ممنونم که راهنمایی میکنید و میخواهید به من کمک کنید. بابا سیسکو جون کاری نکن این دوستمون از کمک کردن به ما منصرف بشه. من خودم مخلصتم هستم.
    فقط قاضی جان این نرم افزار که شما گفتی در آن واحد که دوربین تصویر برداری میکنه کار فشرده سازی رو انجام میده؟ در ضمن در ارتباط یکطرفه تصویری طرف مقابل احتیاج به این نرم افزار برای Decode کردن داره یا نه؟
    در ضمن این License Key رو از کجا باید بیارم. البته هنوز PDF اش رو کامل نخوندم.ممکنه دوباره مزاحمت بشم.
    بله بصورت realtime فشرده سازی میکنه طرف مقابل هم باید Codec اون رو روی سیستم خودش نصب کنه
    نسخه 30 روزه اون رو هم میتونی از توی سایتش دانلود کنی
    www.on2.com
    قیمت هاش هم خیلی مناسبه اگه به وقتی خواستی بخری

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباط تصویری در netmeeting

پهنای باند ارتباط تصویری

برچسب برای این موضوع