نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: خطا در اتصال به RDP Wrapper ویندوز 10

نام حقيقي: مصطفی احمدی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

خطا در اتصال به RDP Wrapper ویندوز 10

سلام
    وقت بخیر
    بنده روی یک سیستم RDP Wrapper رو نصب کردم ، در زمان اجری RDP Wrapper تمام گزینه ها سبز هستند و تنظیمات فایروال و ریموت دستکتاپ رو هم انجام دادم ، اما موقع اتصال خطا میده و وصل نمیشه
    ای پی و پورتی که تنظیم کردم رو در سایت ping.eu چک میکنم ، میزنه پورت انتخابیم برای ای پیم بسته است ، درصورتی که همه ی تنظیمات رو بار ها چک کردم
    نمیدونم واقعا مشکل کجاست ، میشه لطفا بنده رو در این زمینه راهنمایی بفرمایین ؟
    خیلی متشکرم.

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط VEXEL : 2021-12-14 در ساعت 11:48 PM

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    سلام
    شما از کجا قصد داری به سیستم ریموت متصل بشی؟ از چه بستر ارتباطی؟ اینترنت؟
    قاعدتا روی ping.eu که چک میکنید پس از بستر اینترنت قصد اتصال دارید، روی فایروال یا Edge شبکه و برروی روی هاستی که مد نظر دارید باید public ip
    تنظیم کنید (یعنی آی پی پابلیک روی پرایویت بایند میکنید) و پس از آن باید رول یا پالیسی بنویسید از زون اینترنت به زونی که ip هاست در آن قرار داره تا بتونید ریموت متصل شوید.
    دقیقا با جزییات بفرمایید فایروال که در edge دارید چیه؟ چه تنظیماتی انجام دادید؟ ping دارید؟ فقط telnet ندارید؟
    (منظورم فایروال ویندوز و تنظیمات ریموت سیستم لوکال نیست )

!It's possible to change your life at any time

نام حقيقي: مصطفی احمدی

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط EVERAL نمایش پست ها
    سلام
    شما از کجا قصد داری به سیستم ریموت متصل بشی؟ از چه بستر ارتباطی؟ اینترنت؟
    قاعدتا روی ping.eu که چک میکنید پس از بستر اینترنت قصد اتصال دارید، روی فایروال یا Edge شبکه و برروی روی هاستی که مد نظر دارید باید public ip
    تنظیم کنید (یعنی آی پی پابلیک روی پرایویت بایند میکنید) و پس از آن باید رول یا پالیسی بنویسید از زون اینترنت به زونی که ip هاست در آن قرار داره تا بتونید ریموت متصل شوید.
    دقیقا با جزییات بفرمایید فایروال که در edge دارید چیه؟ چه تنظیماتی انجام دادید؟ ping دارید؟ فقط telnet ندارید؟
    (منظورم فایروال ویندوز و تنظیمات ریموت سیستم لوکال نیست )
    سلام
    وقتتون بخیر
    متشکرم از وقتی که برای بنده در نظر گرفتین
    اجازه بدین کامل خدمتتون شرح بدم

2 تا سیستم داریم که در 2 نقطه مختلف جغرافیایی قرار دارن و هردو به اینترنت دستری دارن و سیستم A و B هم ای پی ثابت دارن.
    سیستم A و سیستم B

چیزی که نیاز داریم این هست که بتونیم از سیستم B به یکی از یوزر اکانت هایی در سیستم A تعریف شده ریموت بزنیم.
    هر دو ویندوز 10 هستن.
    من RDPWrap-v1.6.2 رو نصب کردم ، تمام گزینه ها سبز روشن هستن.
    در فایروال ویندوز 10 هم پورت مورد استفاده رو مجاز قرار دادم.
    در فایل RDPCheck وقتی ریموت رو تست میکنم کار میکنه.
    ولی وقتی از اینترنت و نقطه ای دیگه میخوام متصل بشم خطا میده ، ای پی و پورت هم در سایت ping.eu میزنم میگه پورت بسته اس ( فکر میکنم به خاطر همین بسته اعلام شدن پورت هست که موقع اتصال خطا میده )

ممنون از شما

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    عرض کردم، در مرحله اول شما باید آی پی پابلیک ( آی پی که در اینترنت قابل شناسایی است ) روی آی پی ثابت ست کنید تا بتونید به سیستم متصل شوید .شما باید آی پی پابلیک از پروایدرها تهیه کنید، تا زمانی که اینکارو نکنید اتصال غیر ممکن هست. پس از آن باید با پالیسی و D-NAT ترافیک رو به درستی از مبدا به مقصد هدایت کنید و پورت ۳۳۸۹ رو باز بگذارید. البته اعمال پیکربندی proxy-arp هم ضروری است. در غیر اینصورت میتونید از برنامه Any Desk استفاده کنید ( any desk را با یک ورژن مشابه دانلود کتید و روی هر دو تا سیستم نصب کنید و سپس می تونید با وارد کردن id به سیستم متصل شوید ).

ویرایش توسط EVERAL : 2021-12-16 در ساعت 09:25 AM
    !It's possible to change your life at any time

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع