نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط alisc
  • 1 توسط H-Ashouri

موضوع: درخواست کمک درباره اتصال به پرینتر با پورت lan و اتصال به اینترنت با وای فای همزمان

نام حقيقي: مهدی

تازه وارد شناسه تصویری kapitan
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

درخواست کمک درباره اتصال به پرینتر با پورت lan و اتصال به اینترنت با وای فای همزمان

سلام دوستان

من یه پرینتر دارم (بنا به دلائلی) می خوام از طریق پورت lan باهاش پرینت بگیرم و همزمان هم با وای فای به اینترنت وصل باشم

مشکلی که دارم اینه که وقتی پرینتر رو به lan وصل می کنم پرینت می گیرم وای فای من قطع می شه و باید برای وصل شدن مجدد وای فای پرینتر رو از lan خارج کنم.

الان هم مجبور شدم برای پرینت گرفتن بجای lan از usb استفاده کنم که این مسأله خیلی واسه کار من بد هستش و سرعت پرینت گرفتن من رو آورده پائین.

می خواستم ببینم کسی می تونه کمکم کنه که بتونم این مشکل رو حل کنم که هم پرینترم از طریق lan وصل باشه و همزمان با وای فای اینترنت داشته باشم

ممنون می شم راهنماییم کنید ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    با سلام و عرض ادب
    ابتدا ورودتون رو به انجمن خوش آمد میگم

نقل قول نوشته اصلی توسط kapitan نمایش پست ها
    من یه پرینتر دارم (بنا به دلائلی) می خوام از طریق پورت lan باهاش پرینت بگیرم و همزمان هم با وای فای به اینترنت وصل باشم

مشکلی که دارم اینه که وقتی پرینتر رو به lan وصل می کنم پرینت می گیرم وای فای من قطع می شه و باید برای وصل شدن مجدد وای فای پرینتر رو از lan خارج کنم.

این مشکل به خاطهر IP هست !

می خواستم ببینم کسی می تونه کمکم کنه که بتونم این مشکل رو حل کنم که هم پرینترم از طریق lan وصل باشه و همزمان با وای فای اینترنت داشته باشم

پرینترهای تحت شبکه یک جایی دارند برای تنظیم IP Address
    از داخل منو برید داخل Network و سپس تنظیمات زیر رو اعمال کنید

IP : 192.168.1.123
    SubnetMask : 255.255.255.0
    Gateway : 192.168.1.1
    DNS : 192.168.1.1
    DNS: 192.168.1.1

kapitan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Ashour

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام دوستان

الان هم مجبور شدم برای پرینت گرفتن بجای lan از usb استفاده کنم که این مسأله خیلی واسه کار من بد هستش و سرعت پرینت گرفتن من رو آورده پائین.

ممنون می شم راهنماییم کنید ؟
    با سلام،
    دوست عزیز شما باید به اینترفیس LAN سیستمتون ip تو رنج پرینتر بدید و Default Getway رو خالی بزارید و از اون طرف به اینترفیس Wireles سیستمتون ip تو رنج مودم بدید ولی Default Getway رو ip مودم بدید.
    البته میتونید رنج ip اینترفیس های سیستمتون و مودم و پرینتر رو یکی بدید ولی باید Default Getway رو به اینترفیس Wireles بدید .
    موفق باشید.

kapitan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    ابتدا تشکر می کنم از وقتی که واسه سوال من گذاشتید

و اینکه من ip ها رو طبق چیزی که دوست عزیزمون گفته بودن انجام دادم ولی مشکلم حل نشد

به محض اینکه سوکت شبکه ی پرینتر رو وصل می کنم اینترنت قطع می شه و فقط پرینتر رو دارم

ممنون می شم راهنمایی بیشتر یا راه حل دیگه ای بهم ارائه بدید

نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    آقا کسی نمیتونه جواب من رو بده

من خیلی لنگ هستم

کلمات کلیدی در جستجوها: