نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط mehranphp
  • 1 توسط mehranphp

موضوع: پیش فرض امکان ویرایش فایل اکسل در پوشه به اشتراک گذاشته شده و جلوگیری از حذف آن

نام حقيقي: ندا کاشف

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4

پیش فرض امکان ویرایش فایل اکسل در پوشه به اشتراک گذاشته شده و جلوگیری از حذف آن

سلام
    من یک پوشه share دارم که یک فایل اکسل گذاشتم که هر کی خواست ویرایشش کنه . مشکل اینجاست که بعضیا میان این فایلو پاک میکنن و من مجبورم مجدد فایلو بذارم . باید چیکار کنم که همه بتونن ویرایشش کنن ولی نتونن حذفش کنن؟
    خودم این کار رو کردم واسه فایلهای دیگه و Folder جواب میده ولی واسه فایلهای اکسل نه !!! موفع ذخیره فایل اکسل پیغام میده که پوشه read only ــِه
    در تب security و برای نمونه برای کاربر jaza :

الان تو پوشه ای که این permission ها رو دادم میشه فایل و فولدر ایجاد کرد ولی امکان rename نداره !

الان وقتی کاربر میخواد فایل اکسل رو ویرایش و save کنه پیغام access denied میده !!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهران

عضو عادی شناسه تصویری mehranphp
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    90
    سپاسگزاری کرده
    12
    به نظر من اگر بستر شیرپوینت در سازمان دارید ، این فایل را به در یک کتابخانه ذخیره کنید و Versioning و IRM و OWA را بروی آن فعال کنید - در این صورت مجبور نیستید برای هر کسی آفیس نصب کنید ، یا دسترسی فایل بیس به کاربران بدهید.
    هم امنیت و Audit تغییرات نیز موجود است.همچنین با دسترسی های جدیدی از جمله جلوگیری از پرینت فایل ها (مخصوص فایل های ISO در سازمان ) و یا دانلود آنها مواجه می شوید.
    بسیار انعطاف پذیر و پر قدرت.

neda_it سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehranphp نمایش پست ها
    به نظر من اگر بستر شیرپوینت در سازمان دارید ، این فایل را به در یک کتابخانه ذخیره کنید و Versioning و IRM و OWA را بروی آن فعال کنید - در این صورت مجبور نیستید برای هر کسی آفیس نصب کنید ، یا دسترسی فایل بیس به کاربران بدهید.
    هم امنیت و Audit تغییرات نیز موجود است.همچنین با دسترسی های جدیدی از جمله جلوگیری از پرینت فایل ها (مخصوص فایل های ISO در سازمان ) و یا دانلود آنها مواجه می شوید.
    بسیار انعطاف پذیر و پر قدرت.
    ممنون . تعداد کاربرای ما تعدادشون کمه و ارزش نداره که واسه این کار بخوایم درگیر sharepoint و مسائل مربوط به نصب و پیکربندیش بشیم . بیشتر ترجیح میدم از طریق ویندوز و permission ها بتونیم کاری انجام بدیم ...

نام حقيقي: مهران

عضو عادی شناسه تصویری mehranphp
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    90
    سپاسگزاری کرده
    12
    به نظر من نحوه ساختار SAVE فایل های Excel به این شکل هستش که قرار بعد از هر تغییر فایل قبلی را overwrite کنه - پس ابتدا فایل را پاک می کنه و بعد مجدد فایل جدید را جایگزین می کنه - پس اگر شما دسترسی دیلیت را بگیرید تغییری هم داخل فایل نمی توانید بدهید.
    مطالعه کنید لطفا :https://support.microsoft.com/en-us/kb/2589410

neda_it سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    7
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    4
    ممنون / پس اینجور که مشخصه هیچ راهی فکر میکنم نداشته باشه که از طریق ویندوز بتونیم کارایی که میخوایمو انجام بدیم چون این لینکی که معرفی کردین رو هم خوندم قبلا ، گفتم شاید راهی داشته باشه ...

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    توعکس یک قسمت داره به نام applies to files in folder روی تنظیماتاین قسمت کار کنید شدنی است و خاصیت ارث بری غیر فعال کنید

کلمات کلیدی در جستجوها:

فایل share شده اکسل

برچسب برای این موضوع