نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: نویز روی خط تلفن چقدر در سرعت دانلود تاثیر داره ؟ ADSL

نام حقيقي: noroozifar

عضو عادی
    نوشته
    157
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    111

نویز روی خط تلفن چقدر در سرعت دانلود تاثیر داره ؟ ADSL

سلام

من از طریق مودم adsl قسمت snr را داخل منزل نگاه کردم و مقدار downstream ان برابر بود با 13 و مقدار upstream آن برابر بود با 14 بعد یک تست دانلود گرفتم با اینترنت محدود یک مگ پارس انلاین از سرور آپلود باز و سرعت دانلود برای 50 تا 60 یا 70 می شود بعد امدم مودم را پشت درب خانه یعنی قسمتی که ورودی سیم تلفن هستش گذاشتم در اصل کل سیم کشی داخل منزل را نادیده گرفتم و بعد از داخل مودم قسمت snr را چک کردم و مقدار downstream برابر شد با 32 و مقدار upstream نیز برابر شد با 28 و دوباره شروع به دانلود کردم باز همان سرور آپلود باز و ادامه فایل را و دیدم سرعت دانلود همان بین 50 تا 60 یا 70 بود از چند سرور دیگر مانند سافتگذر و مولتی شیر هم تست کردم برای دالنود باز همان نتایج را در بر داشت .

به نظر شما ایا باز من باید برای خطم یک سیم مخصوص از ورودی خانه تا مودمم بکشم ؟ ایا اصلا نویز تاثیر روی دانلود میگذاره ؟؟؟ چه اندازه تاثیر میگذاره

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    What are downstream and upstream speeds?

Downstream speed is the speed at which you can download data from the Internet. Upstream speed is the speed at which you can upload data to the Internet. Thus downstream speed refers to the speed at which you view information on the Internet and download Web pages. Upstream speed refers to the speed at which you can send e-mail messages or files.

In most cases, downstream speed is the more important factor to consider in your decision to purchase DSL, since downstream speed affects the rate at which you can view Web pages, receive e-mail, or download music.

شما اگه مستقیم هم وصل بشه به سوئیچ اون شرکت بازم از این بیشتر دانلود نداری چون روی سرویس شما shaper گذاشته شده
    اما در مورد نویز نویز تاثیر خیلی زیادی داره روی سرعت اینترنتت اما این مقدار برای شما زیاد نیست اگر مطمئنی در همین حد باقی میمان احتیاج نداری .

Cyberlife و noroozifar سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تاثیر نویز در سرعت اینترنت

تست نویز خط

تاثیر نویز روی سرعت دانلود

تست snr خط تلفن

تأثیر نویز در سرعت اینترنت

تستsnrخط

تاثیر سیم کشی در سرعت اینترنت

تاثیر خط تلفن بر سرعت اینترنت

تاثیر نویز در adsl

سیم تلفن تاثیر بر سرعت اینترنت

میزان نویز روی خط adsl