صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 21

موضوع: چه اطلاعاتی در یادگیری شبکه اولویت بیشتری دارند؟

نام حقيقي: ساجد

تازه وارد شناسه تصویری sajed210
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14

چه اطلاعاتی در یادگیری شبکه اولویت بیشتری دارند؟

سلام عزیزان.
    من تازه به این انجمن اومدم.من بیش از 12 سال سابقه کار با کامپیوتر دارم.تو این مدت وقتم رو صرف فوتوشاپ ، میکس،برنامه نویسی ،شبکه،طراحی وب و خیلی چیزهای دیگه کردم... و این باعث شده من از کامپیوتر همه چیز بدونم ولی حتی تو یک مورد هم حرفه نشدم.الان میخوام شبکه را تا حرفه ای یاد بگیرم.و فقط رو این زمینه فعالیت کنم.اما برای شروع به کار نیاز دارم یکی راهنماییم کنه که چطور شیوه یادگیری رو پیش برم. ممنون.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Shikamaru

عضو عادی شناسه تصویری aBTEEN
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    10
    سلام دوست عزیز، خوش آمدی

اولین و مهمترین پیش نیاز برای حرفه‌ای شدن در شبکه تسلط کامل به زبان انگلیسیه. البته به نظر من.

gallaxy67، mamiza و sajed210 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    اولین و مهمترین پیش نیاز برای حرفه‌ای شدن در شبکه تسلط کامل به زبان انگلیسیه. البته به نظر من.
    خوب اومدی یاد یک خاطره افتادم . 5 سال قبل برای کار در یک معدن بزرگ و برای کارهای کامپیوتری با وساطت یکی از اشناها رفتم رئیسش بهم گفت اگر زبان رو در حد مکالمه روان و تخصصی معدن بلدی از امروز تو اتاق خودم حقوقش هم 2.500 به بالا بود یادش بخیر
    زبان رو اگر هر جا بری بدردت میخوره شاید زبان نکیر و منکر تو قبر هم انگلیسی باشه
    من تازه به این انجمن اومدم.من بیش از 12 سال سابقه کار با کامپیوتر دارم.تو این مدت وقتم رو صرف فوتوشاپ ، میکس،برنامه نویسی ،شبکه،طراحی وب و خیلی چیزهای دیگه کردم... و این باعث شده من از کامپیوتر همه چیز بدونم ولی حتی تو یک مورد هم حرفه نشدم.الان میخوام شبکه را تا حرفه ای یاد بگیرم.و فقط رو این زمینه فعالیت کنم.اما برای شروع به کار نیاز دارم یکی راهنماییم کنه که چطور شیوه یادگیری رو پیش برم. ممنون.
    برای شبکه داشتن مفاهیم پایه لازم و ضروریه کتاب مهندسی اینترنت آقای ملکیان خیلی خوبه - بعدش هم ببین میخوای کدوم گرایش شبکه رو انتخاب کنی برو مدرکشو بگیر امنیت - ارتباطات ...

mamiza، dodvaod و sajed210 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: alireza

خواننده
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    1
    از +network میتونی شروع کنی
    باید اول concept رو فرا بگیری
    به طور موازی زبان هم میتونه خیلی کمکت کنه
    بعد MCITP تا کمی دیدی Applicationی پیدا کنی و با Feture های Microsoft آشنایی پیدا کنی
    بعد هم CCNA توصیه میکنم
    بعد از گذراندن این دوره ها
    یا علاقمند microsoft lمیشی و اونو ادامه میدی و دنیای App و یا میری سراغ Device و دنیای Cisco
    البته این نظر منه،ولی توصیه میکنم یک شاخه رو بگیر و تا انتها ادامه بده (کا این سه دوره حدود 300 ساعته)

greatcyrus، dodvaod، judon3t و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajed210 نمایش پست ها
    سلام عزیزان.
    من بیش از 12 سال سابقه کار با کامپیوتر دارم.تو این مدت وقتم رو صرف فوتوشاپ ، میکس،برنامه نویسی ،شبکه،طراحی وب و خیلی چیزهای دیگه کردم... و این باعث شده من از کامپیوتر همه چیز بدونم ولی حتی تو یک مورد هم حرفه نشدم.
    دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی و آرزوی موفقیت برای شما
    شرح حال من هم دقیقاً(حتی زمانش) همینه.الان یه 2 سال شده که به صورت حرفه ای شبکه کار می کنم یعنی در یه مجموعه صنعتی ادمین هستم.آقا علی رضا خیلی خوب مسیر را برات توضیح داد.با اجازه ایشون یه نکته رو من هم اضافه کنم.
    اگه قرار باشه شما در یه شرکت شبکه ای کار کنی بهتره خیلی تخصصی یه رشته رو بلد باشی ولی اگه قراره ادمین یه شرکتی ، مجموعه ای و یا اداره و سازمانی باشی مطمئن باش تجربه های قبلی شما در علوم مختلف کامپیوتر بیشتر به کارت میاد.افراد یه مجموعه یا اداره نمی دونند تکنولوژی های مختلف روتینگ چیه و اصلا نمی دونند که فرق روتر و سوییچ ، رم با هارد و ... چیه به همین خاطر برای اینکه بتونی در این محل ها کار کنی بیشتر قتوشاپ ، ورد و برنامه های به کارت میاد.البته ناگفته نماند برای کار خودت هم باید بیشتر تخصص های شبکه رو در حد آماتور پیشرفته بلد باشی.به هر حال شما اول کار بهتر ادمین یه شرکتی ، اداره ای چیزی بشی و از نزدیک با شرایط مختلف آشنا بشی و بعد به صورت تخصصی بری دنبال یه رشته ای در شبکه.(کاری که الان من دارم انجام می دم همینه).در مورد زبان مطمئناً خیلی به دردت می خوره ولی اگه زبان فنی شما در حد قابل قبولی باشه با توجه به وجود منابع زیاد و بسیار عالی فارسی شبکه ، اول شبکه رو شروع کن وقتی مسیرت مشخص شد کم کم زبان را هم کنارش راه بنداز.
    موفق باشی.

greatcyrus و sajed210 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    من زبانم ضعیفه!
    از +network میتونی شروع کنی
    چرا گیر دادید به nework+ مگه تو ایران یه کتاب پیدا نمیشه که network+ را ترجمه کرده باشه! هرچی که باشه از ترجمه کردن خط به خط خودم که بهتره! میشه دلیلش رو بدونم؟

دوست عزیز ضمن خوش آمد گویی و آرزوی موفقیت برای شما
    شرح حال من هم دقیقاً(حتی زمانش) همینه.الان یه 2 سال شده که به صورت حرفه ای شبکه کار می کنم یعنی در یه مجموعه صنعتی ادمین هستم.آقا علی رضا خیلی خوب مسیر را برات توضیح داد.با اجازه ایشون یه نکته رو من هم اضافه کنم.
    اگه قرار باشه شما در یه شرکت شبکه ای کار کنی بهتره خیلی تخصصی یه رشته رو بلد باشی ولی اگه قراره ادمین یه شرکتی ، مجموعه ای و یا اداره و سازمانی باشی مطمئن باش تجربه های قبلی شما در علوم مختلف کامپیوتر بیشتر به کارت میاد.افراد یه مجموعه یا اداره نمی دونند تکنولوژی های مختلف روتینگ چیه و اصلا نمی دونند که فرق روتر و سوییچ ، رم با هارد و ... چیه به همین خاطر برای اینکه بتونی در این محل ها کار کنی بیشتر قتوشاپ ، ورد و برنامه های به کارت میاد.البته ناگفته نماند برای کار خودت هم باید بیشتر تخصص های شبکه رو در حد آماتور پیشرفته بلد باشی.به هر حال شما اول کار بهتر ادمین یه شرکتی ، اداره ای چیزی بشی و از نزدیک با شرایط مختلف آشنا بشی و بعد به صورت تخصصی بری دنبال یه رشته ای در شبکه.(کاری که الان من دارم انجام می دم همینه).در مورد زبان مطمئناً خیلی به دردت می خوره ولی اگه زبان فنی شما در حد قابل قبولی باشه با توجه به وجود منابع زیاد و بسیار عالی فارسی شبکه ، اول شبکه رو شروع کن وقتی مسیرت مشخص شد کم کم زبان را هم کنارش راه بنداز.
    موفق باشی.
    عالی بود مرسی...
    دست همتون درد نکنه... کتاب ملکیان تو دوره کاردانی بعضی قسمتهاش رو خوندم... الان برم netwotk+ را بخرم یا کتاب ملکیان؟

نام حقيقي: مهدی مرادی

عضو عادی
    نوشته
    81
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    12
    سلام
    اینکه همه میگن network+ برای اینه که واقعا پایه و اساس کار شبکست و اگر اون بلد نباشی اساسا هیچی بلد نیستی. حتی بطوری که بضی از حرفای ها هنوز که هنوزه هراز چندگاهی این دورو مورور میکنن.
    درمورد کتاب هم میتونید ترجمه گیر بیارید و بخونید ولی اصولیا خیلیاش بدرد نمیخوره یعنی ترجمش خوب نیست. در کل هم فارسیش رو بخون و هم انگلیسی اون. چون واقعا یادگیری خیلی از مفاهیم از همین طریق. نگران زبان هم نباش. نمیگم یاد نگیر، حتما یاد بگیر. ولی بدون وقتی مجبور بشی رفرنس انگلیسی بخونی زبان و مفاهیم شبکه کم کم یاد میگری و با اصطلاحات آشنا میشی. و زبان تخصصی اینکارو درک میکنی.
    در هر صورت امیدوارم موفق باشی

sajed210 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    الهی به امید تو....
    .
    .
    .
    من شروع کردم. امیدم اول به خدا دوم به شماست کمکم کنید...

dodvaod و judon3t سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552

Icon10

حالا که به امید خدا شروع کردی و وارد دنیای بی کران شبکه شدی چندتا چیز یادت نره:
    1- کتونی بپوش
    2- قید خواب درست و حسابی رو بزن
    3-خوارک رو بی خیال شو
    4-منتظر حرفهای سنگین و غیرفنی باش
    5-این دنیا بدجوری آدم رو غرق و مبهوط(مبهوت،مبحوط،مبحوت) خودش می کنه ، فنون شنا در این بحر رو خوب یاد بگبر
    ...
    این حرفها اسپم نیست واقعیت زندگی بچه های شبکست.
    چندتا لینک دانلود PDF فارسی برات میزارم
    http://www.aghazeh.info/books/networ...ghazeh.com.zip

http://www.aghazeh.info/books/networ...ghazeh.com.zip

http://dll-aghazeh.com/network/netwo...ghazeh.com.zip

http://dll-aghazeh.com/network/NT%20...ghazeh.com.zip

http://dll-aghazeh.com/network/routi...ghazeh.com.zip

http://dll-aghazeh.com/network/Activ...ghazeh.com.zip

http://dll-aghazeh.com/network/400-n...ghazeh.com.zip

http://dll-aghazeh.com/mohandesi%20i...ghazeh.com.zip

پسورد تمامی فایلها : www.aghazeh.com

برای شما و بقیه دوستان آرزوی موفقیت و بهروزی دارم
    یا علی موفق باشی

ویرایش توسط dodvaod : 2013-04-08 در ساعت 11:00 AM علت: قراردادن چند لینک دانلود
    mehdi-e62، Hanif، mamiza و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    من شغلم نگهبانیه_ به از بیکاریه!... البته 24 ساعته! یه لپ تاپ دارم و یه اینترنت جی پی آر اس هندلی! البته چیزی که زیاد دارم وقت و چیزی که کم دارم برق ... نه غذای درستی میخورم نه خواب درستی ... گمون کنم اماده باشم نه!

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    تو وب سایت راسخون-پی سی دانلود-سافتگذر هم فیلمهای آموزشی و کتاب های خوبی دیدم که بعضاً فارسی هم بودند.
    جایی که مشغول هستید از وایمکس نمی توانید استفاده کنید؟! (وایمکس هم اگر آنتن می دهد جایی که مستقر هستید گزینه بدی نیست برای اینترنت)
    کمبود برق هم اگر دارید از این مودم یو اس بی ها جواب کارتان را می دهد.

dodvaod و sajed210 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    نه متاسفانه وایمکس هم پوشش نداره... از پانل خورشیدی استفاده میکنم.مودم یو اس پی همون جی پی آر اس هست. البته من با بلتوث به موبایلم وصل شدم.

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    نه منظور من مودم USB وایمکس بود.

sajed210 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    14
    آهان... به امید روزی که رایتل همجا آنتن بده

نام حقيقي: Mamiza

عضو عادی شناسه تصویری mamiza
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    29
    البته گفته های همه دوستان خوب و مفید بودند

ولی به نظر من بعد از اینکه اطلاعات کافی و لازم از شبکه بدست اوردی ، فقط و فقط ، تجربه کاری بدردت می خوره

برو یه جایی که شبکه دارن و چند روز رایگان کنار ادمین شبکه باش

بخدا بهتر از صدها ساعت کلاس ، به آموخته هات اضافه میشه

dodvaod و sajed210 سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

بهترین منابع برای یادگیری شبکه

گام اول در یادگیری شبکه

برچسب برای این موضوع