نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 7سپاس
  • 2 توسط gallaxy67
  • 2 توسط i_t0xic
  • 2 توسط gallaxy67
  • 1 توسط i_t0xic

موضوع: انتقال تصویر برای ی فاصله 2km

نام حقيقي: حمزه

تازه وارد شناسه تصویری h_qorbani
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8

انتقال تصویر برای ی فاصله 2km

سلام
    قراره واسه جایی از انبار به فروشگاه انتقال تصویر داشته باشم. هنوز دوربینشو نزدم.من تنها دوربین انالوگ کارکردم.شبکه رایانه ای هم کار کردم.اما تا حالا آی پی کمرا کار نکردم و با هزینه ها آشنا نیستم.اختیار انتخاب تکنولوژی کار دست منه اما از طرفی هم هزینه ها واسه کارفرما اهمیت داره.
    توی فروم گشتم.اطلاعات مشابهی پیدا کردم اما ازون جایی که توی کار کردن با استیشن ها و اکسس پوینت ها تازه کارم ، نمیدونم دقیقا از چی چی استفاده کنم.و اینکه هزینه ها چقدر میشه.چون تا حالا انتقال تصویر غیر اینترنتی نداشتم ، نمیدونم واسه اینکار از چه نوع اتصالاتی استفاده کنم که مشکل کندی سرعت و یا داغ کردن cpu نداشته باشم.
    کارفرما تو انبار 5 دوربین میخاد که همونجا هم ضبط شه و فقط توی فروشگاهش تصویر داشته باشه. میخاستم پیشنهادتونو راجع به نوع تکنولوژی بدونم و همچنین محاسبه هزینه ها و اجرت انجام کار.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    سلام
    اجرت که یه چیز توافقی و قراردادی هست ، من اینجا واسه راه اندازی این کار 100 میگیرم ، شما اونجا 50 بگیر ، یکی دیگه 60 میگیره . بسته به اینکه چقدر دردسر کابل کشی و این ها بده خب فرق داره.
    نیاز با 2 تا رادی داری و اگر واقعا لینکت همش 2 کیلومتر هست و دید خوبی داری من نانو استیشن ام 5 رو پیشنهاد میکنم. هزینه هر نانو هم فکر کنم حدود 350 بشه . البته الا با این اوضاع فکر نکنم از این ارزونتر چیزی پیدا کنی.
    تنظیمات خیلی سختی هم نداره ، مثل مودم معمولی برای وایرلس کانفیگش میکنی و استفاده میکنی. اگر سوال دیگه ای هم داری هم میتونی تو انجمن بگردی هم میتونی بپرسی تا به جوابت برسی.
    ( البته اضافه کنم رادیو های قوی تری هم هست که خب هزینه میره بالا ، مثلا پاور استیشن ، بولت و میکروتیک - که برای تازه کار پیشنهاد نمیکنم - ولی نگران نباش این لینک اگر دید خوب داشته باشه برات سرعت خیلی خوبی رو تضمین میکنه )

h_qorbani و alisc سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    دوربین های IP (دیجیتال) قیمت هاشون بیش از دو و بعضا 3 برابر دوربین های آنالوگ هست.

شما الان نه کثرت مشاهده داری و نه کثرت دوربین و احتمالا نیازی هم به زوم دقیق روی جزئیات اجناس انبار نداشته باشی !!
    بنظر من نیازی به دوربین IP نیست !

دوربین های آنالوگ رو به یک DVR Full که خروجی RJ45 داره بزن و اتقال بده.

نام حقيقي: حمزه

تازه وارد شناسه تصویری h_qorbani
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    8
    ممنون . دوستان پيشنهادي هم دارن كه از كجا تهيه كنم ؟ من خودم خراسان شمالي ام. و به احتمال زياد بصورت پستي خريداري ميكنم.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    توی اینترنت بگردی زیاده. راستش اینجا مجاز نیستیم پیشنهاد تبلیغاتی بدیم. اما برای اینکه سرت کلاه نره حتما از جاهای معتبر ، که سایت درست درمون هم دارند خرید کن. از اینا که توی سایت های تبلیغات یه تبلیغ زدن خرید نکن چون نه گارانتی دارن ، نه میشناسیشون ، ممکنه پولو که حواله کردی یارو دیگه پیداش نشه.
    حتما هم از چند جا قیمت کن و قبل اینکه قیمت رو اوک نکردی اسم نقدی بودن رو نیار ، بذار یه خرده شل کن سفت کن راه بندازی ( گرچه آخرش هم مجبوری که نقدی بدی اما نمیخوام طرف فکر کنه دیگه قلابش گیر کرده و هرچی دلش میخواد بکنه ازت )

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_qorbani نمایش پست ها
    ممنون . دوستان پيشنهادي هم دارن كه از كجا تهيه كنم ؟ من خودم خراسان شمالي ام. و به احتمال زياد بصورت پستي خريداري ميكنم.
    مشهد-سعدی ؛ مشهد-احمدآباد

این دو جا مخصوصاً خیابان سعدی یک پاساژ هست همش دوربین مداربسته کار می کنن.

h_qorbani سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هزینه انتقال تصویر

انتقال تصویر اكسس پوينت

ارسال تصویر به فاصله 60 ککیلومتر

اکسس پوینت برای انتقال

پاور جهت انتقال تصویر

هزینه ی انتقال تصویر

انتقال تصویر دوربین مداربسته پوینت تو پوینت

برچسب برای این موضوع