صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 از مجموع 26

موضوع: آيا اينترنت رو هم ميشه از ديش ماهواره دريافت كرد ؟

نام حقيقي: Ali Kiyani

عضو عادی شناسه تصویری Shell
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    116
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط ASRCH نمایش پست ها
    سلام به همگي :

اولا ميخوام بدونم كه اصلا اين كار تو ايران شدني هست اگه شدنيه قانوني هست و اگر هم قانونيه ، لطفا با جزييات كامل برام توضيح بديد. مثلا از نظر سخت افزاري ، قيمت و ...

ببینید دوست عزیز.... من یکی از دوستام همین الان داره...
    راستش ندیدم که براش مشکل پیش بیاد...
    فقط باید مشخص شه که برای چه کاری میخوای !!!

مثلاً کسی که میگیره باهاش به یه سری سایت هایی مثل سیاسی بره.... شک نکن که براش مشکل ساز میشه.

در ضمن یکی از اساتید ما میگفتش میدونستید جرمش جاسوسی به حساب میاد !!!
    میگفت که سعی کنید زیاد دنبالش نرید...

ولی اگه خدایی نکرده یه وقتی پلیس تو این طرح جمع آوری ماهواره ها بیاد ببینه و بهت شک کنه... دیگه خیلی برات گرون تموم میشه. و مطمئن باش که 6 ماه میبرنت جایی که خودت هم نمودنی کجاست !!! :دی

کلاً پشیمونت کردم آره ؟ :دی

ASRCH سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ASRCH
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    86
    سپاسگزاری کرده
    33
    نوشته های وبلاگ
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shell نمایش پست ها

مثلاً کسی که میگیره باهاش به یه سری سایت هایی مثل سیاسی بره.... شک نکن که براش مشکل ساز میشه.

ولی اگه خدایی نکرده یه وقتی پلیس تو این طرح جمع آوری ماهواره ها بیاد ببینه و بهت شک کنه... دیگه خیلی برات گرون تموم میشه. و مطمئن باش که 6 ماه میبرنت جایی که خودت هم نمودنی کجاست !!! :دی

ممنون دوستان :

والا من نه ميخوام كار سياسي بكنم و نه كار غير قانوني من ميخوام به يكسري از اطلاعات با سرعت حداقل 4 مگابايت دسترسي داشته باشم الان اي دي اس ال 1 مگا دارم ميخواستم افزايشش بدم . من مدير شبكه يه شركت هستم كه حدودا 50 كاربر دارم . ماشالا هزار ماشالا همشون هم اينترني هستند . موندم سر 50 راهي . هر روز شكايت از اين كه سرعت خوب نيست . بعد خود شركت هم ميگه هزينه مهم نيست فقط اينارو يه جوري پشتيباني كن . بعدشم من وسط بيابونم با چند تا راديو و خط ديتا و از اين جور حرفا اينترنت و اوردم داخل شركت .

خوب شما يه راه كار بگيد كه من چي جوري اين 50 نفر رو خدمات بدم . البته اين 1 مگ هم با آيزا بهشون دادم . هيچ كدومم ساعتي نميخوان باشن ميگم 24 ساعت باشه .

- - - Updated - - -

ممنون دوستان :

والا من نه ميخوام كار سياسي بكنم و نه كار غير قانوني من ميخوام به يكسري از اطلاعات با سرعت حداقل 4 مگابايت دسترسي داشته باشم الان اي دي اس ال 1 مگا دارم ميخواستم افزايشش بدم . من مدير شبكه يه شركت هستم كه حدودا 50 كاربر دارم . ماشالا هزار ماشالا همشون هم اينترني هستند . موندم سر 50 راهي . هر روز شكايت از اين كه سرعت خوب نيست . بعد خود شركت هم ميگه هزينه مهم نيست فقط اينارو يه جوري پشتيباني كن . بعدشم من وسط بيابونم با چند تا راديو و خط ديتا و از اين جور حرفا اينترنت و اوردم داخل شركت .

خوب شما يه راه كار بگيد كه من چي جوري اين 50 نفر رو خدمات بدم . البته اين 1 مگ هم با آيزا بهشون دادم . هيچ كدومم ساعتي نميخوان باشن ميگم 24 ساعت باشه .

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    11
    ببخشيد دوستتون چه نوعش رو داره

يعني سند و رسيو از طرق ماهواره است؟!!

الكي به اين موضوع شاخ و برگ نديد هرنوع اينترنت ماهواره اي كه حكم جاسوسي نداره

بايد سند و رسيو از اين طريق باشه كه هزينش هم بيشتر هست

ممنون دوستان :

والا من نه ميخوام كار سياسي بكنم و نه كار غير قانوني من ميخوام به يكسري از اطلاعات با سرعت حداقل 4 مگابايت دسترسي داشته باشم الان اي دي اس ال 1 مگا دارم ميخواست.....
    خوب چرا پهناي باند همين اينترنت ADSL رو افزايش نميدي

اگه واقعا هزينه واستون مهم نيست بهتره بري از خود مخابرات پهناي باند بگيري هرچقدر هم بخواي ميدن

نام حقيقي: Ali Kiyani

عضو عادی شناسه تصویری Shell
    نوشته
    54
    سپاسگزاری شده
    116
    سپاسگزاری کرده
    39
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash59b نمایش پست ها
    ببخشيد دوستتون چه نوعش رو داره

يعني سند و رسيو از طرق ماهواره است؟!!

الكي به اين موضوع شاخ و برگ نديد هرنوع اينترنت ماهواره اي كه حكم جاسوسي نداره

بايد سند و رسيو از اين طريق باشه كه هزينش هم بيشتر هست

ببینید اولاً اینکه کی گفته جرمش جاسوسی نیست !!!
    دوماً اینکه کسی که اینترنت ماهواره ای داره، تو این دوره و زمونه اصلاً به هیچ وجه مجوز نمیدن.. حتی باباش خیلی کله گنده باشه...
    چون تو این وضعیت امکان داره که طرف خواد جاسوسی کنه. شاید شما نخواید کار جاسوسی کنید. ولی تا بخوادی به اینا بفهمونید که کارم یه چز دیگه هستش ... هم یه سابقه برا خودت درست میکنه . و.....

این دوستم هم از نوع SD داره البته S1 هم داره....
    بستگی به نوعی هستش که میخوای استفاده کنی.

Send : با GPRS یا ADSL یا هر چی که بشه باهاش send کرد که این دوست ما از ADSL استفاده میکنه.
    Receive : با ماهواره

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    11
    ببینید اولاً اینکه کی گفته جرمش جاسوسی نیست !!!
    دوماً اینکه کسی که اینترنت ماهواره ای داره، تو این دوره و زمونه اصلاً به هیچ وجه مجوز نمیدن.. حتی باباش خیلی کله گنده باشه...
    چون تو این وضعیت امکان داره که طرف خواد جاسوسی کنه. شاید شما نخواید کار جاسوسی کنید. ولی تا بخوادی به اینا بفهمونید که کارم یه چز دیگه هستش ... هم یه سابقه برا خودت درست میکنه . و.....

این دوستم هم از نوع SD داره البته S1 هم داره....
    بستگی به نوعی هستش که میخوای استفاده کنی.

Send : با GPRS یا ADSL یا هر چی که بشه باهاش send کرد که این دوست ما از ADSL استفاده میکنه.
    Receive : با ماهواره
    عزيزجان بهتره شما پست هاي گذشته و بخصوص پست من رو دوباره بخونيد تا با انوع اينترنت ماهواره اي اشنا بشيد و دقت كنيد كه من

گفتم كدام نوعش مشكل دار هست و كدام نيست

خوبه خودت هم داري مي گي كه دوستتون داره فقط از طريق ديش رسيو مي كنه و هيچ سندي از طريق ديش نداره و من هم تو چند پست قبلي گفتم كه حداكثر
    كار غيرقانوني كه دوست شما انجام ميده در حد داشتن رسيور و ديش و استفاده از كانال هاي تلويزيوني هست

چون دوست شما سند رو از طريق ADSL انجام ميده پس تمام اطلاعاتي رو كه ميفرسته از طريق مخابرات و فتا قابل رهگيري است و هيچ فرقي با بقيه كساني كه اينترنت دارند نداره و فقط رسيوش از ماهواره است.

من خود حداقل 6 سال هست كه كارت DVB دارم و استفاده مي كنم

Shell سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    دوستان گرامی
    هرگونه بحث در مورد سرویس های غیر قانونی، غیرمجاز است. لطفا پرهیز فرمایید.

3hsan، ASRCH و arash59b سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    استفاده از کارتهای dvb برای اینکار چرت و ناپایدار و زجره(حتی با بهترین دیش و lnb)
    من قبلا رسیو میگرفتم و تو اسکوئید هم فیلترش کرده بودیم ولی آسایش نداشت اینترنت.تو بارون.یا نویز تو فضا کم و زیاد میشد.یا کشور خودمون پارازیت مینداخت رو ماهواره فلان و یا یا یا ها زیاد بوده خلاصه.و کلا بحث در مورد این مساله نتیجه ای نداره}

نام حقيقي: اسماعیل

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    8
    یه سوال؟
    بروبچ چطور میفهمن که ما هم سند و هم ریسو رو با ماهواره انجام میدیم!!!!واقعا چطوری مشخصه براشون

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Esmaeilbf نمایش پست ها
    یه سوال؟
    بروبچ چطور میفهمن که ما هم سند و هم ریسو رو با ماهواره انجام میدیم!!!!واقعا چطوری مشخصه براشون
    به راحتي و در عرض سه سوت؛ طوري كه حتي خوت باورت نشه

Sat98 Professional Forum - نمایش پست تنها - رديابي اينترنت ماهواره اي

وقتي وزارت اطلاعات مي گه اينترنت چمدوني رو به راحتي پيدا مي كنيم اين ديگه چيزي نيست

ویرایش توسط arash59b : 2012-08-26 در ساعت 03:31 PM
    Shell سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی

عضو عادی شناسه تصویری ASRCH
    نوشته
    96
    سپاسگزاری شده
    86
    سپاسگزاری کرده
    33
    نوشته های وبلاگ
    3
    سلام به همگي :

احوال admin جان .

آخه ما كه هنوز كاري نكرديم كه غير قانوني باشه . حداقل حداقل به عنوان يك متخصص شبكه يا نه اصلا براي كسي كه مخواد بياد شبكه رو ياد بگيره . دونستن فرآيند دريافت و آشنايي با سخت افزار اين نوع ارتباطات به نظر من مشكلي نداشته باشه . پس اگه اينطور باشه بگيم مثلا در مورد برنامه نويسي هم صحبت نشه چون احتمال داره كسي برنامه نويسي كنه و باهاش بخواد يك موشك رو هدايت كنه .

علت اينكه بچه ها هم پراكنده صحبت ميكنن (البته بعضي ها مثل خودم) هم همينه چون يه نفر نيست قطعي حرف بزنه . چون اصلا با اين نوع تكنولوژي آشنا نيست .

و در آخر آدم علاف هم داخل اين سايت نمياد . آدم غير قانوني ميره سايت هاي غير قانوني . اينجا افرادي مثل من ميان كه دوست دارن شبكه رو بفهمن و افرادي مثل شما كه يه چيزي ياد بدن . چشم اگه ميفرماييد كه بحث نكنيم چشم نميكنيم .

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سلام به همگي :

احوال admin جان .

آخه ما كه هنوز كاري نكرديم كه غير قانوني باشه . حداقل حداقل به عنوان يك متخصص شبكه يا نه اصلا براي كسي كه مخواد بياد شبكه رو ياد بگيره . دونستن فرآيند دريافت و آشنايي با سخت افزار اين نوع ارتباطات به نظر من مشكلي نداشته باشه . پس اگه اينطور باشه بگيم مثلا در مورد برنامه نويسي هم صحبت نشه چون احتمال داره كسي برنامه نويسي كنه و باهاش بخواد يك موشك رو هدايت كنه .

علت اينكه بچه ها هم پراكنده صحبت ميكنن (البته بعضي ها مثل خودم) هم همينه چون يه نفر نيست قطعي حرف بزنه . چون اصلا با اين نوع تكنولوژي آشنا نيست .

و در آخر آدم علاف هم داخل اين سايت نمياد . آدم غير قانوني ميره سايت هاي غير قانوني . اينجا افرادي مثل من ميان كه دوست دارن شبكه رو بفهمن و افرادي مثل شما كه يه چيزي ياد بدن . چشم اگه ميفرماييد كه بحث نكنيم چشم نميكنيم .
    ما قبلا در این زمینه به صورت رسمی اخطار دریافت کرده ایم که مجاز به انتشار مطالب در رابطه با روش های دسترسی به صورت غیرمجاز (سرویس های دریافت نامتقارن از طریق ماهواره) نیستیم.

لطفا از پرداختن به این گونه موضوعات غیرمجاز پرهیز کنید.

این موضوع بسته می شود.

ARM و 3hsan سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

دریافت اینترنت از طریق ماهواره

اینترنت ماهواره

اینترنت با دیش ماهواره

اینترنت از طریق دیش ماهواره

گرفتن اینترنت از طریق ماهواره

آموزش گرفتن اینترنت از ماهواره

اینترنت با استفاده از دیش ماهوارهاینترنت از طریق ماهوارهدریافت اینترنت از طریق دیشدریافت اینترنت از ماهوارهدانلود از طریق ماهوارهاینترنت ماهواره ایاینترنت با دیشگرفتن اینترنت از طریق دیشاینترنت با دیش ماهواره ایاینترنت از طریق دیشگرفتن اینترنت از ماهوارهروش دریافت اینترنت از ماهواره نحوه استفاده از اینترنت ماهواره ایاستفاده از اینترنت با دیش ماهوارهاینترنت ماهوارهنحوه دریافت اینترنت ماهواره ایدریافت اینترنت با ماهوارهنحوه دریافت اینترنت از ماهوارهآموزش استفاده از اینترنت ماهواره

برچسب برای این موضوع