نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط halvaei
  • 2 توسط yogishiip
  • 1 توسط halvaei

موضوع: گیر کردن سیستم در welcome screan بعد از نصب کسپر اسکی

نام حقيقي: masoud

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25

گیر کردن سیستم در welcome screan بعد از نصب کسپر اسکی

سلام.من برای شبکه اداره آنتی ویروس کسچر اسکی تحت شبکه گرفتم.شبمه ما دامین هستش ..از اونجایی که ویروس زیاد داشته سیستم ها همه انتی ویروس هارو به روز کردیم و اسکن کردیم ..اما دقیقا بعد از یکی 2 روز تمام سیستم ها یه مشکلی خوردن ..و اون اینکه موقعی که سیستم ها میخواد بیاد بالاو کاربر نام کاربری و رمز عبورشو بزنه اونجا دیگه فقط موس دیده میشه و صفحه پشتشم ابی هستش و 1 سال هم وایسی اتفافی نمیوفته..یعنی فقط صفحه ابی هستش و موس رو فقط میتونی تکون بدی و اون کادری که داخلش نام کاربری و پسوورد و نام دامین رو ازت میپرسه ظاهر نمیشه..
    فک میکنم فایل های سیستمی ویروسی شده بوده و آنتی ویروس پاکشون کرده ..من واسه 8 تاسیستم این اتفاق افتاد برام و مجبور شدم ویندوز عوض کنم..و الان یکی دیگه هم دیروز اینجوری شد که کلی نرم افزار مالی داخلش هست..اما میخوام بدونم کسی اگه مورد مشابه داشته حلش کنیم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    ببین چند تا مسئله
    یکی اینکه سیستمات و شبکه ات از قبل ویروسی بودن و احتمالا پس از پاکسازی ویروس اثری که توی کامپیوترها گذاشتند از بین نرفته .پس مجبور به تعویض ویندوز هستی
    مسئله ی بعدی چطوری کسپر زو نصب کردی ؟ چه نسخه ای ؟ admin Kit و یا Security Center راه اندازی کردی؟

f14f21 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    اون که اره ..از قبل ویروسی بودن و کسپر فایل های سیستمی رو پاک کرده چون ویروسی شده بودن..اما این که چه فایلی خراب شده که نمیذاره صفحه مربوط به login کردن کاربرا بیاد و اونجا متوقف میشه ذهنمو مشغول کرده..چون من الا نمیتونم این سیستوم ویندوزشو عوض کنم ..به هر جور شده باید تعمیر بشه..من حتا repair هم کردم فایده نداشت.

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    اکس پی دارید یا سون ؟

توی صفحه ای که موس رو مشاهده میکنید تسک منیجر رو با زدن alt+ctrl+del(اگر باز شد !) باز کنید و یکبار explorer.exe رو ببندید و دوباره بازدن explorer.exe در قسمت new task دوباره بازش کنید شاید بشه به سیستم وارد بشید و از نرم افزار ها بک اپ بگیرید .

halvaei و asemooni66 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    فرمایش دوستمون ابراهیم کاملا صحیح است
    نگفتید ادمین کیت دارید ؟

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    ابراهیم جان تو شبکه دامین هستش ..یعنی دقیقا من منتظرم تا این کادر درخواست ورود به شبکه بیاد و منم ctrl +alt +delete رو بزنم و با ورود user & pass و نام دامین وارد بشم و هنوز وارد ویندوز نشدم که .. اما صفحه ابی هستش و موس فقط تکون میخوره ..من security center دارم میثم جان

نام حقيقي: الهه

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    107
    شما چرا از repair دیسک ویندوز استفاده نمیکنید؟
    اینطوری فایلهای خراب یا پاک شده با فایلهای سالم جایگزین میشن

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    الهه جان گفتم که repair کردم درست نشده

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری xp_black
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    192
    سپاسگزاری کرده
    22
    سلام
    یه پیشنهاد , نمی دونم جواب می ده یا نه ولی باید جواب بده
    قبل از boot از last know good configuration استفاده کن
    منطقا باید logon screen رد کنه و ویندوز بالا بیاد تا حداقل بتونی قبل از نصب مجدد backup بگیری از فایلها
    اگه هنوز امتحان نکردی یبار امتحان کن

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    امتهان کردم متاسفانه جواب نمیده..یعنی تمام راه هاروو قبلا رفتم و جوب نداده.حالا پست گذاشتم ببینم کسی این مشکلو داشته یا نه

نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط xp_black نمایش پست ها
    سلام
    یه پیشنهاد , نمی دونم جواب می ده یا نه ولی باید جواب بده
    قبل از boot از last know good configuration استفاده کن
    منطقا باید logon screen رد کنه و ویندوز بالا بیاد تا حداقل بتونی قبل از نصب مجدد backup بگیری از فایلها
    اگه هنوز امتحان نکردی یبار امتحان کن
    این روش مخصوص این کار نیست
    .این زمانی کاربرد داره که دیگه ویندوز بالا نیاد .اما در این مورد ویندوز بالا میاد ولی explorer سرویس کار نمی کنه.

- - - Updated - - -

دوست عزیز اگه قصدت از ورود به ویندوزها بکاپ گرفتن از فایل هاست میتونی هارد رو به یک سیستم دیگه وصل کنی و از اطلاعاتت بکاپ تهیه کنی .در مورد دیتابیس هم اگر بکاپی داری روی سیتم جواب میده .
    ببین از طریق Safe Mode هم میتونی وارد بشی یا نه.

xp_black سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط halvaei نمایش پست ها
    این روش مخصوص این کار نیست
    .این زمانی کاربرد داره که دیگه ویندوز بالا نیاد .اما در این مورد ویندوز بالا میاد ولی explorer سرویس کار نمی کنه.

- - - Updated - - -

دوست عزیز اگه قصدت از ورود به ویندوزها بکاپ گرفتن از فایل هاست میتونی هارد رو به یک سیستم دیگه وصل کنی و از اطلاعاتت بکاپ تهیه کنی .در مورد دیتابیس هم اگر بکاپی داری روی سیتم جواب میده .
    ببین از طریق Safe Mode هم میتونی وارد بشی یا نه.
    میثم جان واسه ورود به سیستم که با دیسک لایو یا hiren boot و مثال اینا که رحت میشه ..اما logon screan مشکل داره و میخوام بدون تعویض ویندوز ایم مشکل رو حل کنم ..اون explorer سرویس هم مشکل نداره ..اون زمانی مشل داره که شما نام کاربری و رمز رو میزنی و وارد به ویندوز شدی ولی صفحه سیاه هستش و شما ctrl +alt+del رو میزنی و داخل new task میری explorer.exe رو تایپ میکنی و دسکتاپ ظاهر میشه..ولی اینجا همون نام کاربری و رمز (logon screan) ظاهر نمیشه ..

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620

Icon4

من حدس میزنم سیستم شما در مرحله استارت آپ آنتی ویروس دچار مشکل شده است جسارتا 2 تا آنتی ویروس که نصب نبوده ؟یک پیشنهاد: صفحه system configurationرو باز کنید (با زدن msconfig در run یا New task)و تمامی سرویس ها و برنامه های غیر ضروری رو از توی استارت آپ سیستم بردارید شاید بیاد بالااگر نشد فایل رجیستری رو با ویندوز لایور بردارید و یک جوری ادیت کنید برای خالی کردن msconfig این قسمت رو ویرایش کنید HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Shared Tools \ MSConfig \ startupregراهنمای بیشتر از گوگل کش (سایت اصلی باز نمیشد>باز بگید گوگل بده!؟)https://webcache.googleusercontent.c...&btnK=&ct=clnk

عضو عادی
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط yogishiip نمایش پست ها
    من حدس میزنم سیستم شما در مرحله استارت آپ آنتی ویروس دچار مشکل شده است جسارتا 2 تا آنتی ویروس که نصب نبوده ؟یک پیشنهاد: صفحه system configurationرو باز کنید (با زدن msconfig در run یا New task)و تمامی سرویس ها و برنامه های غیر ضروری رو از توی استارت آپ سیستم بردارید شاید بیاد بالااگر نشد فایل رجیستری رو با ویندوز لایور بردارید و یک جوری ادیت کنید برای خالی کردن msconfig این قسمت رو ویرایش کنید HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Shared Tools \ MSConfig \ startupregراهنمای بیشتر از گوگل کش (سایت اصلی باز نمیشد>باز بگید گوگل بده!؟)https://webcache.googleusercontent.c...&btnK=&ct=clnk
    ابراهیم جان منظورت اینه که با safe mode بیام دیگه درسته !..چون گفته بودم تو کامنت های بالا که هنوز به مرحله ای نمیرسی که ctrl +alt +del کار کنه..

کلمات کلیدی در جستجوها:

گیر کردن ویندوز در welcome

http:forum.persiannetworks.comf25t53341-new.html

گیرکردن ویندوز

گیر کردن ویندوز 7 روی welcome

نصب کسپر بعد از تعویض ویندوز و فعال سازی آن

چگونگی فعال کردن کدهای کسچر اسکی

گیر کردن ویندوز سون در صفحه welcome

گیر کردن صفحه WELCOME

گير كردن در لوگين ويندوز

گیر کردن روی welcome

گیر کردن ویندوز در استارت

گیر کردن ویندوز 8 در قسمت loginویروس صفحه سیاه پس از ولکام ویندوز 7مشکل گیر کردن ویندوز در صفحه ی ولکامگیر کردن ویندوز در صفحه ابیگیر کردن ویندوز در صفحه welcomeگیرکردن ویندوز8 در صفحه start screenسیاه شدن صفحه بعد از وارد کردن پسورد در سونگیر کردن روی elcomestarting windows 7 گیرکردنگیر کردن در مرحله welcome ویندوزگیر کردن welcome در ویندوز 8مشکل welcome ویندوز 7مشکل گیر کردن ویندوز در ولکامچرا ویندوز رو welcome گیر میکنه

برچسب برای این موضوع