نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: بهینه کردن اینترنت همراه اول

نام حقيقي: قاسم

عضو عادی شناسه تصویری ghm1988
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    5

بهینه کردن اینترنت همراه اول

سلام من چند باری با اینترنت همراه اول وصل شدم..

سرعش همونطور که میدونید خیلی خیلی پایینه بعضی وقتها هم سرعتش بالا میره..

اما یه چیزی برای من عجیب و مورد سوال هست اینکه گاهی وقتی که سرعت بالا میره مثلا سرعت بیست کیلوبایت بر ثانیه(160kbps) فایلها دانلود میشن اما بازکردن سایتها خیلی کند صورت میگیره..

مگر میشه ما بتوانیم از شبکه ای با سرعت بالا هم دانلود کنیم(با وجود کانکشن های متعدد به فایل مثل IDM ) اما وقتی دانلود رو قطع میکنیم و نوبت به یک کانکشن یا مثلا باز کردن یک سایت معمولی میرسه اینقدر کند میشه یا مثلا باید رفرش بشه؟ راه حلی هست برای حل این مسئله؟ مثلا زمان بسته ها و ...

وقتی در اون لحظه قابلیت انتقال داده تا 160 و بیسشتر هست چرا نباید یک کانشکن یا یک صفحه اینترنتی خوب عمل نکنه و حتما باید باید با ایجاد کانکشن های متعدد و وصل مداوم اونها این مشکل حل بشه.

ویرایش توسط ghm1988 : 2012-05-18 در ساعت 12:55 AM

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghm1988 نمایش پست ها
    سلام من چند باری با اینترنت همراه اول وصل شدم..

سرعش همونطور که میدونید خیلی خیلی پایینه بعضی وقتها هم سرعتش بالا میره..

اما یه چیزی برای من عجیب و مورد سوال هست اینکه گاهی وقتی که سرعت بالا میره مثلا سرعت بیست کیلوبایت بر ثانیه(160kbps) فایلها دانلود میشن اما بازکردن سایتها خیلی کند صورت میگیره..

مگر میشه ما بتوانیم از شبکه ای با سرعت بالا هم دانلود کنیم(با وجود کانکشن های متعدد به فایل مثل IDM ) اما وقتی دانلود رو قطع میکنیم و نوبت به یک کانکشن یا مثلا باز کردن یک سایت معمولی میرسه اینقدر کند میشه یا مثلا باید رفرش بشه؟ راه حلی هست برای حل این مسئله؟ مثلا زمان بسته ها و ...

وقتی در اون لحظه قابلیت انتقال داده تا 160 و بیسشتر هست چرا نباید یک کانشکن یا یک صفحه اینترنتی خوب عمل نکنه و حتما باید باید با ایجاد کانکشن های متعدد و وصل مداوم اونها این مشکل حل بشه.
    بله مشکلات عدیده ای وجود داره از قبیل
    1- سند کم
    2- اختلال در port مثلاً 80
    3- مشکل dns

نام حقيقي: قاسم

عضو عادی شناسه تصویری ghm1988
    نوشته
    32
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    بله مشکلات عدیده ای وجود داره از قبیل
    1- سند کم
    2- اختلال در port مثلاً 80
    3- مشکل dns
    یعنی بالارفتن سرعت لزوما بقیه مشکل هارو حل نمیکنه..؟
    گاهی یه اتصالی هست سرعتش پایین ولی ثبات بیشتری داره و گیر نمیکنه..اما این چه سرعتش بالا باشه چه پایین گیر در کارش هست

مشکل میتونه تایم آوت شدن بسه ها باشه؟ اگر این مشکل هست راه حل مناسبی براش پیدا نمیشه؟تنظیماتی برای پکت ها در کامپیوتر هست مثل طول و زمان و .. نمیتونه بش ربط پیدا کنه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

dnsهمراه اول

چرا سرعت اینترنت همراه اول پایینه

dns برای همراه اول

چرا اینترنت همراه اول گاهی سرعتش پایین است؟

اینترنت همراه اول مدام قطع میشه

چرااینترنت همراه اول سرعتش پایین است

اینترنت همراه اول سرعتش پایینه

dnsبرای همراه اولاینترنت همراه اول چرا قطع میشهکانکشن سرعتی همراه اولdnsاینترنت همراه اولچراسرعت اینترنت همراه اول من کپاستواردن کردن dns همراه اولچراسرعت اینترنت همراه اول پایین استچرا سرعت اینترنت همراه اول اینقدرکنداستdns همراه اول سرعتچرااینترنت همراه اول کنداستمشکل اينترنت DNSهمراه اولبسه همراه اولچرا سرعت اینترنت ایرانسل پایینه مشکل اینترنت همراه اول شیرازاینترنت همراه اول خیلی سرعتش پایینهچرا اينترنت همراه اول اينقدر كند استچرا سرعت اینترنت همراه اول من پایینه؟اينترنت همراه اول سرعتش پايينه

برچسب برای این موضوع