نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: میکروتیک + ویندوز سرور

نام حقيقي: صالح وطن خواه

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

میکروتیک + ویندوز سرور

سلام .. من یه کافی نت دارم که با یه سرور که به حالت استند بای هست شبکه شده ولی مشکلی که دارم بعضی وقتا هنگ میکنه سرور و کارم لنگ میشه ... بعضی از دوستا گفتند که با میکروتیک شبکه رو راه بندازم تا مشکلی نداشته باشه ولی موندم که ساماندهی فایلهام باید چی بشه؟ آیا امکانش هست کانفیگ با میکروتیک و ساماندهی فایلهام با ویندوز سرور باشه؟ لطفا راهنمایی کنید

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    ویندوز سرورت چیه؟؟ من یه بار با این مشکل برخوردم بخاطر اینکه ویندوزش XP بود پاکش کردم ویندوز سرور نصب کردن مشکلش حل شد
    اما در مورد سوالت بله میتونی از یه RB750 واسه مدیریت شبکه و از سرور هم به عنوان یک دیتا سنتر استفاده کن

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب میکروتیک روی ویندوز

ویندوز یا میکروتیک برای vpn

اتصال میکروتیک به ویندوز 2003

میکروتیک ویندوز سرور

نصب میکروتیک روی ویندوز 2003

نصب میکروتیک ویندوز

نصب میکروتیک روی کافینتکانفیگ میکروتیک ویندوزکانفیگ کردن فایروال ویندوز سرور 2012ویندوز سرور کافینتمیکروتیک و سرور 2012نصب میکروتیک بر روی ویندوز نصب میکروتیک 3.02 روی ویندوزمراحل نصب میکروتیک وینوز سرور2012نصب میکروتیک روی ویندوز سرور 2003كانفيگ شبکه با ویندوز سرور و ميكروتيكمیکروتیک در ویندوزکانفیگ میکروتیک با ویندوز سرورمیکروتیک در کافی نتکانفیگ میکروتیک در ویندوزنصب میکروتیک در ویندوز سرور 2003نصب میکروتیک روی سرور ویندوزاتصال ویندوز سرور به میکروتیکمیکروتیک و ویندوزنصب میکروتیک بر سرور ویندوز

برچسب برای این موضوع