نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط reza10
  • 1 توسط jemitter
  • 1 توسط reza10

موضوع: چطور اینا رو با هم شبکه کنم ؟؟؟

نام حقيقي: rer

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0

چطور اینا رو با هم شبکه کنم ؟؟؟

سلام دوستان

من یک سوال در مورد شبکه کردن چند کامپیوتر با هم دارم که امیدوارم مدیران و دوستان بتونن کمکم کنن تا مشکلم حل بشه .

ما 10 تا کامپیوتر در یک اتاق داریم که به یک سویچ متصل هستند + یک آنتن وایرلس و در یک اتاق دیگر با فاصله 30 متر یک کامپیوتر به عنوان سرور وجود داره که اتصال به اینترنت داره و اون هم به آنتن وایرلس وصله و در ضمن یک مودم وای فای هم بهش وصله برای پوشش دادن محیط اتاق

و اما سوال : چطور میشه اون 10 تا کامپیوتر رو با این سرور از طریق وایرلس شبکه کرد که بتونن از اینترنت استفاده کنن و بشه نرم افزار های اکانتینگ رو هم مانند کافی نت روشون نصب کرد ؟ چطور باید آی پی بدم ؟ چطور 2 تا اتاقو به هم وایرلس کنم ؟ میخوام کانکشن وایرلس پسوورد هم داشته باشه .

در ضمن روی سرور ویندوز 7 نصبه و کلاینت ها ویندوز xp آیا باید ویندوز کلاینت ها رو عوض کنم

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه .

با تشکر

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Jemitter

عضو عادی شناسه تصویری jemitter
    نوشته
    148
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    47
    روی سرور ویندوز 7 نصبه؟؟؟؟ اگر ویندوز 7 باشه که نمیتونی کاری انجام بدی . اول باید روی سرورت یه ویندوز سرور (مثلا server 2008) نصب کنی که بتونی یه سیستم اکانتینگ راه بندازی. اگرم نخواستی سرور نصب کنی با یه روتربورد میکروتیک قوی کارت زاه میوفته (هات اسپات و ...). اول انتخاب کن برا اکانتینگ از کدوم راه میخوای بری بعد بیا اینجا دوستان کمکت میکنند.
    موفق باشید.

نام حقيقي: rer

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط jemitter نمایش پست ها
    روی سرور ویندوز 7 نصبه؟؟؟؟ اگر ویندوز 7 باشه که نمیتونی کاری انجام بدی . اول باید روی سرورت یه ویندوز سرور (مثلا server 2008) نصب کنی که بتونی یه سیستم اکانتینگ راه بندازی. اگرم نخواستی سرور نصب کنی با یه روتربورد میکروتیک قوی کارت زاه میوفته (هات اسپات و ...). اول انتخاب کن برا اکانتینگ از کدوم راه میخوای بری بعد بیا اینجا دوستان کمکت میکنند.
    موفق باشید.
    برای اکانتینگ میخوام از همین نرم افزارهای مثل easycafe و امثال اینها استفاده کنم .

فعلا مشکل اصلیم رو نحوه شبکه کردنه

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب سرور اکانتینگ با میکروتیک

چطور میشه یه کلاینت در ویندوز سرور 2008 نصب کرد

سیستم اکانتینگ با میکروتک

مشکل سنجش در کلاینت ها

نحوه شبکه چند کامپیوتر با وای فای

چطور2تا کامپیوتر رو شبکه کنیم؟

شبکه کردن چند کامپیوتر با هم

برچسب برای این موضوع