نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: یک سوال در مورد gfi fax maker

نام حقيقي: hamid

مسدود شده
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    23

یک سوال در مورد gfi fax maker

سلام یک سوال در مورد gfi fax maker دارم ایا این سیستم باید روی کامپیوتری نصب بشه که روش فکس مودم داره دو من الان دارم از سیستم active fax استفاده می کنم منتهای یک مشکل که دارم این هست می خواهم فکس های که دریافت می کنم ارسال بشه به یک ادرس ایمیل اینترنتی میخواهم بدانم ایا این قابلیت در برنامه های gfi هست که یک فکس دریافت کرد و ارسالش کرد روی یک ادرس ایمیل اینترنتی با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: بهمن صادقی

خواننده شناسه تصویری bd5ive
    نوشته
    127
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    27
    چرا با خود Active نمیفرستی Email رو؟

از تنظیمات Active Fax Server میتونی Email رو Enable کنی و یه آدرس ست کنی. (من خودم امتحان نکردم ولی ستینگشو دیدم اونجا)

hamid70 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hamid

مسدود شده
    نوشته
    77
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    23
    فکر نکنم این قابلیت داشته باشه که فکس های وارد سیستم می شه ارسال کنه به ایمیل خاص برای همین می خواهم از نرم اقزار gfi استفاده کنم دوستان تجربه کانفیگ اکتیو فکس به صورتی که زمانی که فکس دریافت کرد ارسال بشه به یک ایمیل خاص دارند

کلمات کلیدی در جستجوها:

gfi faxmaker

تنظیمات ActiveFax

تنظیمات ارسال ایمیل اکتیو فکس سرورfaxmaker شماره داخلیکانفیگ فکس سرورgfi faxmaker نرم افزارکانفیگ fax serverسوال در مورد قابلیت های فکس سرورgfi faxmaker fax serve نرم افزارتنظیمات برنامه active faxشیوه ارسال فاکس با fax makerفکس MAIKERgfi faxmaker 2012نرم افزار fax makerنصب فكس مودم و كانفيگنصب gfi faxmakergfi faxmaker برنامهgfi faxmaker نصب gfi active fax last versionتنظیم کردن gfi faxmakerفکس سرور gfifax

برچسب برای این موضوع