نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل لاتنسی یاlatency در سرور های بازی wow

نام حقيقي: payam

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    41

مشکل لاتنسی یاlatency در سرور های بازی wow

با سلام دوستان مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که بعد از مدتی که اینترنت دچار مشکل شد بازی های آنلاینی مثل wow با افزایش بسیار زیاد لاتنسی مواجه شدند که این فقط مشکل من نیست مشکل خیلی از ایرنی ها هست لاتنسی معمولی بین 300-400 یعنی پینگ 300تا 400 میلی ثانیههست که بعد از اون خرابی لاتنسی بین 3000-50000 اومده این در حالیه که پینگ و لاتنسی ای سرورهای ایرانی خودمون بین 30 تا 40 هست و اصلا مشگلی در این سرورها وجود نداره البته این سرور ها مشکلات خودشونو دارن که کمتر کسی به دنبال این سرور ها میره که این مشکل واسه من که که گیم نت دارم کارم رو به کلی کساد کرده تا جایی که به فکر جمع کردن گیم نتم افتادم اینم بگم که خودم از سرور بازی که پینگ می گیرم همون 300 تا 400 هست پینگ isp هم 30 میلی ثانیه هست ولی تو بازی مشکل اساسی لاتنسی هست البته با استفاده از روش هایی میشه کاری کرد یه خورده وضعیت بهتر شه ولی باز مشکلات زیاده از شم مهندین میخوام کمکم کنید خواهش میکنم.

موضوعات مشابه:

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    41
    لطفا یکی جواب بده

عضو عادی
    نوشته
    55
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    41
    یعنی با این همه کاربر حرفه ای یکی پیدا نمیشه کمک من کنه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکلات wow

کاهش پینگ wow

کاهش لاتنسی

مشکل wow

کاهش لاتنسي

پایین آوردن لاتنسی

تقويت پينگ براي بازي wow

مشکل لتنسی در wow مشکل world of warcraft با پروکسینحوه کاهش پینگ در wowپایین آوردن latency در wowمشکل پینگ بازی world of warcraftخرابی های wow4کم کردن لاتنسیکاهش لتنسی در شبکهراه های پایین اوردن lag بازی world of warcraftروش های پایین آوردن پینگ در wowمشکل isp در world of warcraftگیم نتم کساد شدهراه های کاهش latency در wowروش کاهش پینگ در بازی wowکاهش پینگ در بازی wowلتنسی پایین برای بازی wowمشکل پینگ در بازی wowسرور wow با پینگ پایین

برچسب برای این موضوع