نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط msafari
  • 1 توسط mohamad-23
  • 1 توسط Iam

موضوع: کمک در مورد مدارک های بین المللی

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    سلام به استادان عزیزم من دوره ccna رو گذروندم الانم ادمین یه شرکت خصصوصی هستم دوره های مایکروسافت هم تو کار با کمک
    شما دوستان انجمن خوب دارم یاد میگیرم به نظر شما همون دوره سیسکو رو ادامه بدم یا برم مایکروسافت نمیدونم چکارکنم دوستان
    من در اینده قصد رفتن دورهای هکری و امنیت رو دارم چکار کنم ممنون از کمک شما.

راستی به دوره های سیسکو و مایکروسافت علاقه شدیدی دارم

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    دوست عزيز بهتره در ايران كه آدم هاي همه فن حريف ميخان حتما مايكروسافت هم حدودي بدونيد ...ضمنا بدذونيد كه براي فراگيري امنيت بهتره اول همون دذوره هايي كه ميريد دقيق ياد بگيريد .... امنيت يعني يادگيري كامل n etwork

msafari سپاسگزاری کرده است.

Iam
    Iam آنلاین نیست.
    نام حقيقي: محمد

عضو عادی
    نوشته
    23
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    6
    متاسفانه شما دوره CCNA را تموم كردي ... ساده بگم مطالب مربوط به سيسكو خيلي سريع از ذهن خارج ميشه و فراموش ميشه براي جلوگيري از اين امر من پيشنهاد ميكنم دوره هاي بعدي سيسكو را همزمان با دوره هاي مايكروسافت طي كنين چون در صورتي كه بخواهين سيسكو را رها كنين و دنبال مايكروسافت برين كه مطالب را فراموش ميكنين و در صورتي كه سيسكو را بخواهين تموم كنين و بعد دنبال مايكروسافت برين ، باز هم از زمان پايان يادگيري مطالب سيسكو تا جذب شدن به طور جدي در بازار كار يه فاصله اي ميافته كه باعث ميشه اطلاعات را فراموش كنين.

مطالب مربوط به دوره هاي مايكروسافت هم چيزي نيست كه بشه از توي يه انجمن با سوال از افراد مختلف پرسيد.
    ممكن هست براي يك مشكل چندين راهكار مختلف پيش روي شما باشه ، شما بايد اين قدرت و دانش را داشته باشي كه خودت بهترين راهكار را نسبت با شرايطي كه وجود داره انتخاب و اجرا كني.

اطلاعاتي كه شما به عنوان مدير يه شبكه از وضعيت اون شبكه داري را افرادي كه توي اين انجمن يا انجمن هاي ديگه هستن ندارن براي همين نميتونن بهترين راهكار را به شما منتقل كنن.

msafari سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

موسساتی که ازمون بین المللی سیسکو

دوره های ماکروسافت

برچسب برای این موضوع