نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: join کردن کامپیوتر واقع در دفتر فروش به شبکه lan داخلی کارخانه از طریق اینترنت

نام حقيقي: هادی

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77

join کردن کامپیوتر واقع در دفتر فروش به شبکه lan داخلی کارخانه از طریق اینترنت

بسمه تعالی
    خدمت همه دوستان و بزرگواران و اساتید خودم سلام عرض میکنم. مشکلی دارم که امیدوارم با صبر و متانت منو راهنمایی کنین.
    ما توی محل کارمون که یه کارخونست یه شبکه lan داریم که بر پایه domain طراحی شده و بر روی domain controler ویندوز سرور 2003 نصب شده. توی دفتر فروش کارخونه هم که داخل شهر واقع شده، 2 تا سیستم داریم. در هر دو طرف هم اینترنت adsl 512 k داریم. حالا میخواستم ببینم آیا میشه از طریق اینترنت، سیستم های موجود توی دفتر فروش رو به domain شرکت join کنم؟ اگه میشه لطف کنید کامل رهنمایی بفرمایید.
    اگه این سناریو شدنی نیست، لطف کنید بگید چه جوری میتونم از طریق اینترنت، از سیستم های واقع در دفتر فروش به شبکه lan کارخونه متصل بشم و از منابع share شده اون استفاده کنم؟
    اینم بگم که راجع به vpn مطالب زیادی خوندم ولی هیچکدوم به صورت عملی آموزش نداده بود. ممنون میشم گام به گام راهنماییم کنین.

پیشاپیش از همه دوستان تشکر میکنم.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    بهترین گزینه ای که پیشه رو دارید eoip هست که به دوتا روتر میکروتیک و دو تا ip valid به صورت استاتیک هست
    برای روتر میتونید دوتا rb750 بگیرید باهم حداکثر 180 تومن یا اینکه اگه دوتا pc قدیمی پنتیوم 2 یا 3 داری می تونی خوده سیستم عامل میکروتیک رو از سایتش دانلود کنی و لایسنسش رو تو بازار با قیمت حدودا 50 تومن بگیری(2*50$) و رو اون دوتا سیستم نصب کنی در کل دوتا rb750 بگیری برات بهتره و در گیری لایسنس و ... نداری
    اینم نحوه راه اندازی eoip:
    MikroTik EOIP Tunnel

tanha8080 سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    آقا محسن سلام. خیلی ممنون که راهنمایی کردین. لینکی رو که گذاشتین خوندم. خیلی واسم جالب بود. دقیقا همون چیزیه که میخوام. ولی فقط من کانفیگ روترها رو اصلا بلد نیستم. اگه بزرگواری بفرمایید و مرحله به مرحله توضیح بدین ممنون میشم.
    ضمنا میخواستم ببینم راه دیگه ای هم هست؟
    تا اینجاشم خیلی لطف کردین. ممنون که وقت گذاشتین.

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    44
    سپاسگزاری کرده
    77
    دوستان دیگه هم اگه میتونن کمک کنن ممنون میشم

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    میکروتیک رو به سه طریق میتونید کانفیگ کنید
    رابط تحت وب
    وینباکس
    خط فرمان
    که من خودم تا جایی که امکان داره از وینباکس استفاده می کنم
    البته همون چیزایی که تو خط فرمان مینویسی مسیر منوهای وینباکس هست
    البته باید در مورد میکروتیک یه کم تو انجمن اطلاعات بدست بیاری بعدا کارت رو شروع کنی و اگه جایی مشکی پیدا کردی بیای و تو انجمن سوال بپرسی

کلمات کلیدی در جستجوها:

joinوکانفیک کامپیوتر به شبکه

join کردن سیستم با ‏vpnروش خارج کردن سیستم از شبکه lanjoin شدن به دامین با میکروتیک vpnخارج کردن کامپیوتر از joinآموزش Join کردن کامپیوتر به domainشبکه داخلی LANjoin از طریق cmdشبکه کامپیوتر کارخانهآموزش join domain كردن دو سیستمjoin به دامین کردن از طریق server 2003join کامپیوترهاطريقه join شدن به شبكه از طريق IPفروش کامپیوتر لن سرور شبکه داخلی قیمتقیمت هر join domain کردننحوه join کردن دو سرورآموزش join کردن کامپیوتر نحوه جوین به دامین دو شبکه با مکروتیکچه طوری یک کامپیوتر به دوتا دامین متصل کنیم در سروراتصال دو دفتر شرکت از طریق اینترنت کامپیوترها عضو دامین هستندشبکه کردن سیستمها در شرکتها forum.persiannetworks.comشبکه کردن سیستمها در شرکتها site:forum.persiannetworks.comجوین کردن کامپیوتر در شبکهطریقه جوین به دامین کردن سرور در vpnچگونگی join کردن سیستم با domin

برچسب برای این موضوع