نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: Renew کردن Ip در هنگام لاگین یوزر ؟

عضو عادی
    نوشته
    361
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    55

Renew کردن Ip در هنگام لاگین یوزر ؟

نام حقيقي: علی آقابابایی بنی

خواننده شناسه تصویری A L I
    نوشته
    151
    سپاسگزاری شده
    76
    سپاسگزاری کرده
    43
    این راه را تست کن شاید جواب بده

در نرم افزار Notepad ویندوز دستور ipconfig /renew را تایپ کن و سپس این فایل را با یک نام دلخواه اما با پسوند bat. در محل startup ویندوز ذخیره کن ، همین . البته در ویندوز 7 به این راحتی ها نیست

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    دوست عزیز بهتره اول در مورد شبکتون توضیح بدید... domain or workgroup???? اینجوری که شما میگید حتما dhcp دارید دیگه ....؟؟؟؟

یه نکته جالب اینکه dhcp آی پی رو به کلاینت قرض میده (leased ) و مدت زمان مشخصی داره .... مثلا میگه من یه آی پی رو که به کلاینت قرض دادم تا 1400 دقیقه معتبره ... حالا از کجا کلاینت رو میشناسه از روی mac address . پس یعنی اون کلاینت تو اون 1400 دقیقه هر چی renew هم کنه عملا بی تاثیره... که این زمان رو خودتون میتونید در dhcp تغییر بدید...

عضو عادی
    نوشته
    361
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    55
    دوست خوبم دامین داریم ...ببین مثلاً ما default gate way را شب تغییر دادیم ..صبح همه میان می گن اینترنت نداریم ...باید هی برم ipconfig/renew کنم تا گیت وی جدید ست بشه ...چی کار کنیم....ویندوز نصف بیشتر شبکه هم 7 هست

نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    ببین دوست عزیز...
    اگر شما DHCP دارید تو شبکه به این صحبت من گوش بدید...
    dhcp تنظیماتی که به کلاینت ها میده به صورت leased یا همون استیجاری هستش... حالا تو dhcp واسه این اجاره ، leased Duration یا مدت زمان اجاره زمانی تعیین شده و کلاینت ها هم از این زمان باخبرند... فرض کنیم 8 روز تعیین شده باشه ... در بضی منابع گفته شده که معمولا کلاینت ها در نیمه زمان اجاره (در این مثال 4 روز ) دوباره به dhcp سری زده و اصطلاحا در صورت وجود تغییرات renew میشوند ... حالا شما باید این زمان رو در dhcp بنا به تغییرات شبکه تعیین کنید ... خوب شما اینجا حتما میپرسید اینجوری که کلاینت های من همش آی پی شون ممکنه تغییر پیدا میکنند که در این حالت هم میتونید به dhcp کامپیوتراتون رو با Mac address معرفی کنید تا هر بار dhcp یک آی پی ثابت به اون کلاینت بده

عضو عادی
    نوشته
    361
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    55
    دوست من اتفاقاً ما این کار را کردیم و آی پی ها رزرو شدن ..به همین خاطر آی پی ها دیکه lease نمیشن ...بخاطر همین هم میگم که باید renew کرد...

نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    نقل قول نوشته اصلی توسط dark-man نمایش پست ها
    دوست من اتفاقاً ما این کار را کردیم و آی پی ها رزرو شدن ..به همین خاطر آی پی ها دیکه lease نمیشن ...بخاطر همین هم میگم که باید renew کرد...
    نه ... از نظر dhcp این آی پی ها برای این کلاینت ها رزرو میشه اما اون زمان lease هنوز پابرجاست ... ولی کلاینت بعد از زمان lease دوباره درخواست آی پی میکنه که در تنظیمات کانکشن هر کلاینت این زمان رو میتونید ببینید ....( حتی وقتی که آی پی رزرو داره ...)

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستور renew

دستور renew ip

دستور ip renewدستور ipconfig renewدستور renew در شبکهدر شبکه renew دستورrenewدستور ipconfigrenewتغییر ip ibsng در ویندوزrenew کردن ipاجرای دستود renew دستور renew dhcpدستور renew آی پیrenwe دستوردیدن آی پی یوزرهای لاگین کرده در ویندوزrenew کردن ای پیدستور renew کزدت ای پیipconfig renew دستورiprenew دستوردستور تغییر آی پی dhcp کلاینتibsng windows 7 قطعیوزر هنگام شبکه کردنipconfig که renewدستور renew کردن hpکار دستورipconfig

برچسب برای این موضوع