نظرسنجی: بهترین سیستم عامل از دیدگاه شما

شرکت کننده ها
23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • Windows 7

13 56.52%
  • Mac os

1 4.35%
  • Linux

7 30.43%
  • Dos

0 0%
  • ServerS

2 8.70%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط arasharash
  • 2 توسط yavar

موضوع: نظر سنجی : بهترین سیستم عامل از دیدگاه شما؟

نام حقيقي: arash

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56

نظر سنجی : بهترین سیستم عامل از دیدگاه شما؟

سلام دوستان این یک نظر سنجیه برای اگاهی خودمون لطفا اسم سیستم عامل مورد علاقه خودتون(اعم از خانواده windowS .mac os.linux.dos رو از گزینه های بالا انتخاب نمایید!
    لطفا همه شرکت کنند

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط arasharash : 2011-06-10 در ساعت 01:17 PM

نام حقيقي: علی رضا

خواننده شناسه تصویری als_1360
    نوشته
    782
    سپاسگزاری شده
    154
    سپاسگزاری کرده
    22
    چه سیستم عاملی برای چه کاری ؟؟؟

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    هدف هدف هدف هدف مشخص نیسسسسسستتتتت.... خیلی مسخرست که بدون اینکه بدون چی میخایم و چه پارامتر هایی در نظر داریم بیام و یه سیستم عامل رو انتخاب کنیم...مثلا حداقل مشخص کنید تو چه زمینه ای میخای کار کنید...کلاینت یا سرور؟؟ scale ؟ و......... مثلا امن ترین سیستم عامل دنیا OpenBSD هستش...OpenBSD is the most Secure OS in world........تا پارامتر مشخص نشه نظر سنجی نتیجه جالبی نخواهد داشت و فقط میشه فهمید چند نفر ویندوز کار میکنن و چند نفر لینوکس

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    It is explained
    شما از جامعه اماری چیزی سرتون میشه؟از طریق جزءبه کل رسیدن میدونید چیه؟ما توی ایران داریم زندگی میکنیم چرا نباید بدونیم درصد استفاده کنندگان سیستم عامل های مختلف بین افراد کشورمون به چه صورتیه؟چرا 8.2% از افراد جامعه امریکا از mac استفاده میکنن در حالی که ما هیچ معیاری واسه سنجش خودمون با اونها نباید داشته باشیم!
    یکم دیدتون رو حرفه ای کنید به هر حال توی همه دنیا این نظر سنجی گذاشته میشه و همه هم رای میدن (use google search)
    بغیر از ایران که این سایت به عنوان جامعه کوچک از اجتماع ما میتونه در این هدف کمک کنه!
    !این نظر سنجیه سوال و جواب نیست که!

ویرایش توسط arasharash : 2011-06-10 در ساعت 06:35 PM
    itpirooz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید محسن علوی

عضو عادی شناسه تصویری alavi
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    خوب لا اقل اسم بقیه سیستم عامل های مایکروسافت مانند ایکس پی و ویستا رو هم مینوشتی چون هنوز خیلی ها به ویندوز ایکس پی وابسته هستند.و خیلی ها هم ویستا رو به ویندوز هفت ترجیح میدن.

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط richman نمایش پست ها
    هدف هدف هدف هدف مشخص نیسسسسسستتتتت.... خیلی مسخرست که بدون اینکه بدون چی میخایم و چه پارامتر هایی در نظر داریم بیام و یه سیستم عامل رو انتخاب کنیم...مثلا حداقل مشخص کنید تو چه زمینه ای میخای کار کنید...کلاینت یا سرور؟؟ scale ؟ و......... مثلا امن ترین سیستم عامل دنیا OpenBSD هستش...OpenBSD is the most Secure OS in world........تا پارامتر مشخص نشه نظر سنجی نتیجه جالبی نخواهد داشت و فقط میشه فهمید چند نفر ویندوز کار میکنن و چند نفر لینوکس
    نقل قول نوشته اصلی توسط arasharash نمایش پست ها
    It is explained
    شما از جامعه اماری چیزی سرتون میشه؟از طریق جزءبه کل رسیدن میدونید چیه؟ما توی ایران داریم زندگی میکنیم چرا نباید بدونیم درصد استفاده کنندگان سیستم عامل های مختلف بین افراد کشورمون به چه صورتیه؟چرا 8.2% از افراد جامعه امریکا از mac استفاده میکنن در حالی که ما هیچ معیاری واسه سنجش خودمون با اونها نباید داشته باشیم!
    یکم دیدتون رو حرفه ای کنید به هر حال توی همه دنیا این نظر سنجی گذاشته میشه و همه هم رای میدن (use google search)
    بغیر از ایران که این سایت به عنوان جامعه کوچک از اجتماع ما میتونه در این هدف کمک کنه!
    ببین اقا ارش همیشه نظر سنجی انجام میشه تا به یک نتیجه رسید که همون هدف از نظرسنجی میباشد حالا شما وقتی بی هدف نظر سنجی میکنی چه توقعی از دوستان میتونی داشته باشی؟ اگه میخواهی بدونی چند درصد کاربران کامپیوتر از چه سیستم عاملی استفاده میکنن پس باید عنوان و نوع نظرسنجیتون رو اصلاح کنید
    شما الان پرسیدین که از دیدگاه شما کدوم سیستم عامل بهتره من میگم لینوکس بهتره با توجه به اینکه خودم از ویندوز ۷ استفاده میکنم
    پس به جای عصبانی شدن و م ضع گرفتن بهتره هدتون از نظرسنجی رو مشخص کنید و اینکه این نظر سنجی بر مبنای چه پارامترهایی باید صورت بگیره
    با تشکر

richman و ehsan653 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: mehrdad hajizadeh

عضو عادی
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    104
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط arasharash نمایش پست ها
    It is explained

دوست عزیز چرا موضع میگیری ...من که نمیدونم تو ذهن شما چی هست..این چیزی که الان نوشتید رو واقعا میشه با نگا کردن به عنوان پستتون فهمید؟؟؟ "درصد استفاده کنندگان از سیستم عامل های مختلف" چه ربطی به "بهترین سیتم عامل دنیا از نظر شما" داره؟؟...

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    بهتره 1 تایپیگ دیگه درست بشه و موضوعش هم این باشه شما از کدام سیستم عامل استفاده میکنید برای سرور و برای کلاینت .
    بعد بیاد 1 نظر سنجی کنید اینطوری آمار استفاده کنندگان هم از سرور معلوم میشه هم از کلاینت .
    من هم به مثل آقا رضا , 10000 نفر دیگه برای کلاینت از ویندوز استفاده میکنم اما در سرور لینوکس رو انتخاب میکنم .
    و توی این نظر سنجی نمیدونم به لینوکس رای بدم یا ویندوز .:d

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghobar نمایش پست ها
    بهتره 1 تایپیگ دیگه درست بشه و موضوعش هم این باشه شما از کدام سیستم عامل استفاده میکنید برای سرور و برای کلاینت .
    بعد بیاد 1 نظر سنجی کنید اینطوری آمار استفاده کنندگان هم از سرور معلوم میشه هم از کلاینت .
    من هم به مثل آقا رضا , 10000 نفر دیگه برای کلاینت از ویندوز استفاده میکنم اما در سرور لینوکس رو انتخاب میکنم .
    و توی این نظر سنجی نمیدونم به لینوکس رای بدم یا ویندوز .:d
    اگه کاربر هر دوهستید به هر دو رای بدید!

نام حقيقي: وحید

عضو عادی شناسه تصویری vahid_el
    نوشته
    121
    سپاسگزاری شده
    102
    سپاسگزاری کرده
    24
    آرش جون خسته نباشی منم توی این نظرسنجی شرکت کردم .
    البته با در نظر گرفتن همه شرایط این رای رو دادم .
    ولی همونظور که دوستان گفتند بهتر بود هدف رو و یا حداقل زمینه کاری رو ذکر میکردید

کلمات کلیدی در جستجوها:

سیستم عامل کلاینت

بهترین سیستم عامل کلاینت

نظر سنجی بهترین ویندوز

سیستم عامل کلابنت linux

نظر سنجی بهترین سیستم عامل های جهان

نظرسنجی بهترین ویندوز

بهترین سیستم عامل کامپیوتر نظرسنجی

برچسب برای این موضوع