نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: اینترنت پر سرعت adsl

نام حقيقي: peyman

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

اینترنت پر سرعت adsl

با سلام به دوستان گلم

میخواستم adsl بگیرم اما نمیدونم چه شرکتی بگیرم!!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mohammad

عضو ویژه شناسه تصویری th95
    نوشته
    4,263
    سپاسگزاری شده
    5765
    سپاسگزاری کرده
    2674
    نوشته های وبلاگ
    20
    نمیشه اسم جای خاصی رو بیاریم چون از مصادیق تبلیغ هستش ولی این لینکها میتونند به شما کمک کنند

@ پاتوق جوانان ایرانی @ - برترین شرکت خدمات adsl در سال 1389
    تست سرعت اینترنت Adsl

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    من نمی خوام off topic صحیت کنم. ولی واقعا برای وضعیت اینترنت ایران افسوس می خودم به عنوان کسی که هنوز تو ایران business دارم و سرمایه 10 کارم هنوز تو ایران تو شرکت اینترنتی گیره افسوس خدون رو می خورم

من سرویس رو برای خونه خودم گرفتم ADSL2 بدون محدودیت دانلود 29.99$ در ماه. التبه من این تست رو شب جمعه تو Peak گرفتم که همه دارن online TV رو با اینترنت نگاه می کنن

IP رو به صورت استاتیک بدون هزینه اضافی بهم دادن.
    سرویس 3G موبایل هم دارم که سرعت دانلودش 3.6 مگابیت هست و آپلودش هم 1.4 مگابیت که همیشه همراهمه روی Laptop. با دانلود 4 گیگابایت در ماه به مبلع 19.99$. نمی دونم چرا همیه جای دنیا تکنولوژی ایحاد اشتغال می کنه تو ایران ما مبارزه با اون باعث اشتغال شده. سازمان تنظیم بجای اینگه اینقدر سنگ جلوی پا فعال های این بخش بندازه بهتره کمک کنه تا هزینه اینترنت بیاد پایین. تو استرالیا هزینه ها به شدت از ایران بالاتره ولی هزینه اینترنت نسبت به درآمد خیلی پایینه.
    هزینه انرژی 2 برابر ایران هزینه نیروی فنی 8 برابر ایران به طوری که هزینه راه اندازی ADSL خونگی 120 تا 150 دلاره. مهندس شبکه هفته ای 1200 دلار حقوق می گیره که تو ایران ماهی اینقدر می گیره. جمعیت استرالیا 23 میلیون نفره که کمتر از جمعیت جوان ایرانه به همین نسبت میزان اشتراک ها هم کمتره بازار کوچیک تره و رقابت سنگین تر. مساحت کسور 5 برابر ایران پس هزینه راه اندازی و نگهداری زیر ساخت یک بهانه بیشتر نیست. استرالیا از همه نقاط دنیا دوره . هزنیه کابلهای زیر دریایی رو خودش متقبل شده. از ما داره مالیات NBN می گیره چیزی نیست سالی 15 دلاره ولی تا سال 2015 تمام خونه های استرالیا یه اینترنت 100 مگابیتی دسترسی دارن.
    خیلی افسوس می خورم خیلی. همه چی داریم ولی بدبختی می کشیم. تو بهترین نقطه ارتباطی دنیا هستیم بین اروپا و آسیا که بیشتر از 70% جمعیت دنیا رو داره ولی اینترنت اینه.

به امید روزهای خوب

th95 و Firebirds سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    با سلام
    جناب آریا گوهر یاد اون روزهای افتادم که اینور بودین و با مشکلات اینجا از نزدیک روبرو بودید ! میخاین غصه هامون رو زیاد کنید !

اینجا کدوم مهندس شبکه ماهی 1200$ میگیره ! مگه چیز داشته باشه !

کلمات کلیدی در جستجوها:

اینترنت پرسرعت چی بگیرم؟

اینترنت adsl از کجا بگیرم

اينترنت پر سرعت چي بگيرم

جه ADSL ‎ بكيرم

از کجا اینترنت adsl بگیرم

اینترنت پرسرعت از کجا بگیرم

برچسب برای این موضوع