نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 از مجموع 9

موضوع: آقا میخوام فیلتر مخابرات رو دور بزنم (البته واسه یوزهام )

خواننده
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

آقا میخوام فیلتر مخابرات رو دور بزنم (البته واسه یوزهام )

سلام بچه ها
    نمیدونم چند نفرتون داره از دیتای مخابرات استفاده میکنه ولی فکر میکنم با Cache طوری بشه تنظیم کرد که یوزرها این صفحه لعنتی مخابرات رو نبینن البته هنوز یه تئوری هستش و از شماها کمک میخوام که عملیش بکنم.
    ببینید سایتهای فیلتر شده اصلی اکثرا مشخص هستش پس اگه ISA استفاده کرده باشید میدونید که میشه سایتها رو توش redirect کرد (البته من خودم تا حالا که با Squid کار کردم ولی میدونم که این کارو میشه خیلی راحت انجام داد) خوب حلا اگه ISA رو به صورت Array نصب کنیم میتونیم بهش بگیم که موقعیکه یه Requset از مشتری اومد که شامل اون سایتهای فیلتر شده است بره و از Cache دوم استفاده کنه و Cache دوم رو با این کدهای پروکسی که فیلتر رو دور میزنن و بعضیهاشون واقعا سرعتش خیلی خیلی خوبه تنظیم کرده باشیم که سایت رو بیاره تو cache دوم و بعد cache اول از اون برداره.
    فقط گفتم که اینا فقط تئوری خام هستش و من تا حالا ISA نصب نکردم. از همه دوستان خواهش دارم که هرچی میدونن راجع به این موضوع بگن شاید همگی باهم تونستیم دهن این مخابرات رو سرویس کنیم منکه خیلی مشتاق این جریان هستم.

مرسی
    علی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    خسته نباشی دوست من!
    من هرجا هم که از Data استفاده نميکنم، هرطور شده سايتهای Filter شده توسط مخابرات رو ميبندم تا برام مشکلی ايجاد نکنن.
    حالا شما از خود مخابرات سرويس ميگيری و ميخوای دورش بزنی؟!!!

خواننده
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    والله كوروش جان عرض كنم خدمتت كه الان تو شهرستان ما بالغ بر 5 تا سرويس دهنده هستش كه دارن از ماهواره استفاده ميكنن ولي هيچ گيري به اونا ندادن در ضمن ما كه هيچ تعهدي راجع به فيلتر به مخابرات نداديم و طبق قانون اين كار اصلا خلاف نيست!
    راستي كوروش جان درسته كه زياد چيزي حاليم نيست ولي در خدمتگزاري به همه دوستان حاضرم و اگه از دستم بر بياد دريغ نيميكنم (اين قسمت راجع به گله شما بود)

قربان همه بچه هاي باحال اين محله

عضو غیر فعال شناسه تصویری sota
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اولا که تئوری شما کاملا عملیه فقط نمیدونم چرا فکر دو تا cache رو کردی !
    مستقیم با استفاده از destination sets توی ISA ، اون رو با پروکسی مقصد chain کن همین!

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    عزيزم خودت داري ميگي كه اونهايي كه از ديش استفاده مي كنن گيري بهشون ندادن. پس راحت ترين كار اينه كه شما هم ديش بزاري.
    در مورد پراكسي هاي بحث شده هيچ كدومشون قابل اطمينان نيستن و يه سري مشكلات هم دارن. مثلا سايتي مثل ياهو و MSN به دلايل امنيتي دسترسي اون سايتها يا IPها رو محدود كردن و مثلا يورز شما نمي تونه به ميل باكش سر بزنه.
    خلاصه اگه جدي هستي هموني كه سوتا گفت پورت 80 رو Isa بفرست و پركسي مقصد رو بزار ولي بازم مي گم اين ادرس هاس پراكسي مجاني 1 ساعت كار مي كنه 20 ساعت قطع مي شه.

عضو غیر فعال
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

سلام

استفاده از سايتهاي پروكسي بصورت Free توصيه نميشه چون علاوه بر اينكه بعد از مدتي پولي ميشن داراي سرعت بسيار پاييني نيز هستن ( به علت ترافيك بالا )
    گفتم بهتره بري سراغ نرم افزار httptunnel البته من خودم باهاش كار نكردم ولي ميدونم كه خوبه

خواننده
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مرسي از همه بر و بچه ها
    راجع به اينكه دو تا cache خواستم بیارم رو مدار واسه اینکه نمی خوام همه سایتها رو از پروکسی بگیرم بلکه فقط سایتهائی که فیلتر شده.
    بازم اگه اطلاعاتی در این راجع داشته باشید ممنون میشم که بگید.
    مرسی
    مرسی

خواننده
    نوشته
    37
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    در ضمن كسي آدرس سايتهاي فيلتر شده رو داره؟

خواننده شناسه تصویری !!!!!!!!!!!!!!!
    نوشته
    576
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    8

tunel

نقل قول نوشته اصلی توسط amm1356
    سلام بچه ها
    نمیدونم چند نفرتون داره از دیتای مخابرات استفاده میکنه ولی فکر میکنم با Cache طوری بشه تنظیم کرد که یوزرها این صفحه لعنتی مخابرات رو نبینن البته هنوز یه تئوری هستش و از شماها کمک میخوام که عملیش بکنم.
    ببینید سایتهای فیلتر شده اصلی اکثرا مشخص هستش پس اگه ISA استفاده کرده باشید میدونید که میشه سایتها رو توش redirect کرد (البته من خودم تا حالا که با Squid کار کردم ولی میدونم که این کارو میشه خیلی راحت انجام داد) خوب حلا اگه ISA رو به صورت Array نصب کنیم میتونیم بهش بگیم که موقعیکه یه Requset از مشتری اومد که شامل اون سایتهای فیلتر شده است بره و از Cache دوم استفاده کنه و Cache دوم رو با این کدهای پروکسی که فیلتر رو دور میزنن و بعضیهاشون واقعا سرعتش خیلی خیلی خوبه تنظیم کرده باشیم که سایت رو بیاره تو cache دوم و بعد cache اول از اون برداره.
    فقط گفتم که اینا فقط تئوری خام هستش و من تا حالا ISA نصب نکردم. از همه دوستان خواهش دارم که هرچی میدونن راجع به این موضوع بگن شاید همگی باهم تونستیم دهن این مخابرات رو سرویس کنیم منکه خیلی مشتاق این جریان هستم.

مرسی
    علی
    salam doste man
    shoma mitonid az tunel estefade konid
    man az tunel linux estefade mikonam mahi ham 30 toman midam bara sharjesh ta hala ham kam nayovorde moshkeli ham bahsh nadashtam

کلمات کلیدی در جستجوها:

فقط فیلت

کد های پراکسی

کد پروکسی مخابرات

كدهاي پراكسي

پراکسی مجانی

کد پراکسی

فيلترميخام

سايتي كه فيلتر رادورميزنه

اقا پروکسی می خوام

پروکسیفعال رایگان

فيلتر نميخوام