نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 2سپاس

موضوع: شبکه کردن دو رایانه با یک ip

نام حقيقي: محمد سلیمانی

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

شبکه کردن دو رایانه با یک ip

با سلام خدمت همه دوستان
    من به دلیلی که در یک سایت می خواهم یک سری اطلاعات وارد کنم - این سایت با یک یوزر وارد میشه و فقط اون یوزر می تونه اطلاعات رو وارد کنه و به دلیل کمی وقت من باید سریع اطلاعات رو وارد کنم ولی در صورتی که یوزر داخل باشه و یکی دیگه با یک آی پی دیگه وارد بشه اون یکی نفرو بیرون میکنه و اینجوری من نمی تونم اطلاعات رو وارد کنم .
    حالا سوالم اینه که آیا در ویندوز 7 میشه کاری کرد که رایانه هایی که از طریق adsl شبکه شده اند هر دو با یک آی پی کار بکنند یا به عبارتی هر دو رایانه از یک ویندوز استفاده کنند اما در دو مانیتور .

هر دو رایانه از یک ویندوز استفاده کنند اما در دو مانیتور .

با تشکر

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    با سلام

در مورد ورود شما نمیدونم ولی شما میتونید اکس پی مد رو نصب کنید و همزمان کار کنید !

البته با یک سیستم و دو مانیتور !!!!!

ویرایش توسط key-one : 2011-03-13 در ساعت 10:25 PM

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    با سلام

نمیشه دوتا سیستم یک ip داشته باشند و باهم کار کنند که . میشه شما و دوستتون یک شلوار بخرین با هم بپوشین ؟ این هم به همین صورت ممکن نیست .

در مورد یک سیستم و دو مانیتور :-؟ بهتره از virtual machine ها استفاده کنید . مثل vmware

با تشکر

نام حقيقي: ودود

عضو عادی شناسه تصویری vadood
    نوشته
    741
    سپاسگزاری شده
    548
    سپاسگزاری کرده
    49
    نقل قول نوشته اصلی توسط ms_online نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من به دلیلی که در یک سایت می خواهم یک سری اطلاعات وارد کنم - این سایت با یک یوزر وارد میشه و فقط اون یوزر می تونه اطلاعات رو وارد کنه و به دلیل کمی وقت من باید سریع اطلاعات رو وارد کنم ولی در صورتی که یوزر داخل باشه و یکی دیگه با یک آی پی دیگه وارد بشه اون یکی نفرو بیرون میکنه و اینجوری من نمی تونم اطلاعات رو وارد کنم .
    حالا سوالم اینه که آیا در ویندوز 7 میشه کاری کرد که رایانه هایی که از طریق adsl شبکه شده اند هر دو با یک آی پی کار بکنند یا به عبارتی هر دو رایانه از یک ویندوز استفاده کنند اما در دو مانیتور .

هر دو رایانه از یک ویندوز استفاده کنند اما در دو مانیتور .

با تشکر

مساله فقط ip address نیست. به دلایل دیگری هم این کار شدنی نیست. احتمالا برنامه شما به ازای هر کاربر فقط اجازه ایجاد یک session می دهد که طبیعی است.

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام
    با تشکر از پاسخ دوستان .
    نمیشه دو کامپیوتر رو شبکه کرد طوری که مثلا پنجره ای که تو کامپیوتر دوم باز میشه از سیستم عامل کامپیوتر اول فرستاده شده باشه یعنی یه چیزی تو مایه های یک کیس دو مانیتور دو کیبورد و . . . ؟؟؟؟

نام حقيقي: mehdi

خواننده
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    4
    سلام
    آقای سلیمانی سوالتان واضح نیست ؟ اینکه در یک سایت عضو هستید و اطلاعات وارد میکنید ، پس یوزر وپسورد دارید و اگر نفری دیگر همین یوزر و پسورد را هم داشته باشد و وارد سایت می شود این دیگر دست شما نیست . حتی اگر با یک آی پی هر دو وارد شوید. فکر کنم این دست مدیریت سایت است که باید جلوی نفر دوم را با اخطاری بگیرد....

persiannet و asghari70 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Hasan Asghari

عضو عادی . شناسه تصویری asghari70
    نوشته
    786
    سپاسگزاری شده
    290
    سپاسگزاری کرده
    634
    به نظرم با remote desktop بشه اين كارو كرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_online نمایش پست ها
    با سلام
    با تشکر از پاسخ دوستان .
    نمیشه دو کامپیوتر رو شبکه کرد طوری که مثلا پنجره ای که تو کامپیوتر دوم باز میشه از سیستم عامل کامپیوتر اول فرستاده شده باشه یعنی یه چیزی تو مایه های یک کیس دو مانیتور دو کیبورد و . . . ؟؟؟؟
    شما مي تونيد اين كارو با نرم افزار RADMIN بكنيد

نام حقيقي: milad

عضو عادی
    نوشته
    155
    سپاسگزاری شده
    90
    سپاسگزاری کرده
    40
    برای استفاده از یک کیس و چند مانیتور اینجا رو مطالعه کنید :
    کلاینت های بدون کیس

تازه وارد
    نوشته
    9
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2
    با سلام
    ببینید موضوع از این قراره که من باید یک سری اطلاعات افراد رو در چنیدین فرم وارد کنم و این زمان بره حتی اگه چندتا پنجره رو تو دسکتاب باز کنم ولی به تنهایی نمی تونم این اطلاعاتو وارد کنم. می خواستم ببینم که میشه با دوتا کامپیوتر که ار نظر سیستم عامل مشترک هستند پنجره هایی رو (فرم) به کسی دیگه محول کنم اون ی سری فرم هارو وارد کنه منم ی سری دیگه به شرطی که از یک سیستم عامل مشترک استفاده کنند ، اگه سیستم عامل مشترک باشه (کروکی) دیگه مشکل در مورد نام کاربری ندارم و این جوری منو از سیستم بیرون نمی اندازه و هر دومون میتونیم داخل سیستم بمونیم و اطلاعات رو وارد کنیم .

با تکشر

نام حقيقي: Mohamad tavakoli

خواننده
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    30
    سپاسگزاری کرده
    26
    سلام
    اگه سوالو درست متوجه شده باشم دوتا راه كار دارم:
    1)اگه نفر دوم كه براي كمك به شما ميخواد فرم هارو پر كنه نزديك به شماست ميتونيداز دو تا خروجي كارت گرافيك استفاده كنيد و در واقع بايد extend windows desktop كنيد
    2) من دو سال پيش يه دستگاه ديدم كه يكم از kvm بزرگتر بود و به اون بايد keyboard -mouse-monitor وكابل شبكه وصل ميشد و شما ميتونستيد تو كامپيوترتون يه user درست كنيد و يه نرم افزار كوچيك داشت كه روي pc نصب ميكردين وتوي نرم افزار تعريف ميكرديم كه مثلا با چه user كار كنه وبعد ميرفتيم پشت اون دستگاه كه بهش ميگفتن client وبهش يه ip ميداديم تا pc ببينه و بياد بالا اون موقع 130 هزار تومان بود..

نام حقيقي: .

عضو عادی شناسه تصویری shie
    نوشته
    582
    سپاسگزاری شده
    469
    سپاسگزاری کرده
    819
    میتونی از ریموت دکستاپ استفاده کنی این همه دنگ و فنگ ام نداره اگه مشکلت فقط IP و WIN باشه !

کلمات کلیدی در جستجوها:

ارتباط دو کامپیوتر از طریق ip

دو کامپیوتر با یک ip

دو سیستم با یک ip

شبکه کردن کامپیوتر ip

وصل شدن دو کامپیوتر با یک ip

اتصال دو کامپیوتر با ای پی

اتصال دو کامپیوتر با ip

چند کامپیوتر با یک کیس

اتصال دو کامپیوتر از طریق آی پی

شبکه کردن با یک کیس

ایجاد شبکه با یک کیس و چند مانیتور

وصل دو كامپيوتر با radmin

اتصال دو کامپیوتر با آی پی2 آی پی با یک یوزروصل کردن کیس به ۳ مانیتور همزمان در vmwareاستفاده همزمان 2 نفر از ریموت دسکتاپشبکه کردن دو کامپیوتر با بیک کیساتصال همزمان 2 نفر از طریق ریموت دسکتاپشبکه کردن کامپیوتر و سایت با ipاز طریق IP بیدا کردن یوزر وپسوردآیپی برای شبکه کردن چند کامپیوتردو کامپیوتر با یک ip در شبکهوصل کردن 2 سیستم با یک ip به شبکهشبکه دو کیساستفاده از يك اي پي براي دو كامپيوتر

برچسب برای این موضوع