نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: راه اندازی یک isp

mef
    mef آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5

راه اندازی یک isp

دوستان سلام
    قبلا بگم که جستجو کردم قبل از زدن تاپیک و می دونم درباره سوالم قبلا در چند تاپیک توضیح داده شده ولی چیزی که باعث شد تا این تاپیک رو ایجاد کنم قدیمی بودن مطالب تاپیک های قبلی بود. امیدوارم با توجه به تغییر شرایط ایجاد isp بخصوص در بخش گرفتن اینترنت با وجود شرکتهای isdp و همچنین تغییر در تجهییزات مورد استفاده بخصوص تجهیزات وایرلس اگه ممکنه دوستان راهنمایی کنند که راه اندازی یک isp با حداکثر 100یوزر به چه تجهیزاتی نیاز داره .
    لطفا از بحث در مورد مقرون بصرفه بودن یا نبودن اینکار خوداری کنین فقط لطف کنید و راهنمایی فنی در مورد تجهزات بفرمایید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: arash

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    100 یوزر چی dialup یا adsl یا wireless ؟
    پیشنهاد من اینه که نماینده یک شرکت ارائه دهندهی adsl بشید و در کنارش با نصب یک انتن wireless هم ارائه بدید راجب dial up هم که فکر کنم اصل سوال شما بود اصلا بهش فکر نکنید ولی برای دالاپ یک روتر 2650 cisco دو خطE1 به همراه مودم هاشون 3 عدد کامپوتر عددکش سرور یک عدد رک نیاز دارید

نام حقيقي: هادی علیزاده

عضو عادی
    نوشته
    800
    سپاسگزاری شده
    404
    سپاسگزاری کرده
    226
    اگر نماینده یه شرکت بشی اون شرکت خودش میاد تمام کارهای مربوطه رو انجام میده
    راه اندازی سرویس دیال اپ و وایرلس دست خودته

mef
    mef آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    100 یوزر چی dialup یا adsl یا wireless ؟
    ممنون از پاسختون
    راه اندازی سرویس دیال اپ و وایرلس دست خودته
    من اینکار رو دوست دارم و چون پول زیادی ندارم و جایی که می خوام اینکار رو راه بندازم کشش بیشتر از این رو نداره فکر کردم از دایا اپ شروع کنم ولی قصدم در حال حاضر اینه که بدونم در هر شیوه ارائه اینترنت (دایال - adsl -وایرلس و ...) چه تجهیزاتی استفاده می شه و هرکدوم چه مزایا و چه خصوصیاتی دارند تا بتونم با اگاهی کامل تصمیم بگیرم . بهمین دلیل چندتا سوال دارم که خیلی ممنون می شم دوستان لطف کنن و جواب بدن
    1- توی هر isp از یک طرف یک پهنای باندی که اینترنت رو با خودش حمل می کنه هست و یک طرف هم کاربرهایی که از این اینترنت استفاده می کنند. حالاسوال من اینه به چند روش اینترنت به isp وارد می شه( E1 - leased line - ...) ؟
    2- به چند روش می شه اینترنت رو در اختیار کاربرها قرار داد (دایال اپ- adsl - ...) ؟

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    دوست عزیز هزینه یک isp معمولی حدودا 20 تومان میشه ویک هزینه ی پهنای باند دارید که اونم اگر از مخابرت بخواید بگیرید باید سرعتتون 2mb باشه که هزینه نسبتا بالایی داره +هزینه های جانبیش(منشی و -برق -اجاره و ....) در مورد سوال دومتون خوب خودتون جوابش رو دادید دیگه من چی بگم؟یا dialup یا adsl یا وایرلس باید ارائه بدید و پهنای باند هم با همین روش ها حتی وایمکس و .... میتونید وارد Isp کنید ولی استیبل ترینش همون خط دیتای مخرات هست
    دایلاپ تنها خوبیش اینهکه تقریبا ساده ترین روش اتصال به اینترنت هست و حتی میتونی روش با همکاری مخابرات (شبکه هوشمند)تیف وسیعتری مشتری داشته باشی!2.,wireless روش بسیار عالی هست ولی برای مشترکین چیزی حدود 150 تومان اب می خوره توو اوون محله شما کسی حاظر این هزینه رو بده؟اگه فکر میکنی میدن و ساختمان بلند اطرافتون نیست گزینه خوبیه!adsl هم که شما خودت کاری نمیکنی یک شرکت دستگا هارو میزاره شما میفروشی % ت رو میگیری حالا بعضی مواقع+پشتیبانی وغیره...

mef
    mef آنلاین نیست.

عضو غیر فعال
    نوشته
    27
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    5
    وست عزیز هزینه یک isp معمولی حدودا 20 تومان میشه ویک هزینه ی
    ممنون
    اگه ممکنه با جزییات بیشتر توضیح بدید
    من اینترنت رو از کجاها می تونم بگیرم و با چه شیوه ایی و هرکدوم چه تجهیزاتی نیاز داره ؟ من شنیدم به isp ها بجز مخابرات شرکت های دیگه مثل isdp ها هم اینترنت می دن گرفتن اینترنت از کدوم مقرون به صرفه تره مخابرات یا isdp ها البته از نظر فنی و با توجه به تجهیزاتی که نیاز دارند
    2- فروش اینترنت به چه روشی هایی انجام می شه البته با ذکر تجهیزات مورد لزوم ایا isp ها می تونند dslam داشته باشن و اینترنت رو بخرن و توزیع کنند ؟

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    ببین تووی همین سایت بگردی جواب تمام سوال هات رو پیدا میکنی ولی اجالتا بهت بگم که بله ICPها میتونن به isp ها پهنای باند کمتر از 2 Mb رو بدن و معمولا قیمتهاشون %ی پاییتر از مخابراته!(شهرتون رو ذکر نکردین )در مورد DSLAM ها اصلا بصرفه نیست برای یک isp که خودش بخواد دستگاه بزاره توی هر مرکز مخابراتی
    در مورد انتقال دیتا از icp به دو روش leased line یا wireless قابل انجامه که البته اوون هم هزینه های خودش را داره هر چه فاصله کمتر قیمت تمام شده کمتر حساب میشه در این مورد wireless زیاد توصیه نمیشه leased line استیبل و پایدار تره

کلمات کلیدی در جستجوها:

مراحل راه اندازی isp

روش اتصال تجهیزات isp

هزينه راه اندازي يك isp جهت adsl

راه اندازی یک isp

روش و تجهیزات ispراه اندازی خطوط دیال آپ روی روتر سیسکو ایجاد isp در packet tracerisp packet tracerراه اندازی Isp به طور کاملهزینه ی یک شرکت ispپیکربندی اتصال دیال اپ در packet tracerراه اندازی isp با packet tracerروش ایجاد ispایجاد ISParash ispپیکربندی ispنحوه ی وصل کردن شبکه های یک ساختمان به یک isp در packet tracerهزینه ی ispایجادisp با paket tracerهزینه ی تجهیرات ispراه اندازی isp wirelessراه اندازی یک isp شبکه هوشمندشماره دالاپمراحل راه اندازی یک isp جهت فروش اینترنتروند کار ispدر دایل اپ

برچسب برای این موضوع