نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 2سپاس

موضوع: ویروس win32/sohand.nbc worm درشبکه

نام حقيقي: نسیم یاکوب

عضو غیر فعال
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ویروس win32/sohand.nbc worm درشبکه

سلام به دوستان عزیز
    شبکه ما ورک گروپه که متاسفانه به ویروس win32/sohand.nbc worm آلوده شده ،
    روی سیستم مدیر آنتی ویروس ایمن و روی بقیه کلاینتها node32 eset نصب شده ،همه کلاینتها از فایلهای شیر شده مدیر استفاده می کنندکه ،وقتی هرفولدری را باز میکنیم می بینیم که یک فولدر اجرایی exe ازاون فولدر،داخل خودش ساخته و آنتی ویروس ،delete می کنه اما دفعه بعد که دوباره فولدررو باز می کنم همین اتفاق می افته ،فولدر اجرایی پاک میشه ،درواقع ویروس به طورکامل ازبین نمیره فقط delete میشه
    لطفا بگید چه کارکنم؟ازچه آنتی ویروسی استفاده کنم ؟آیا باید این آنتی ویروس روی همه کلاینتها نصب کنم؟سیستم عامل روهم باید عوض کنم؟
    لطفا آنتی ویروسهای رایگان را پیشنهاد بدید.
    ومیشه بگید کلا برای امنیت بیشترشبکه ورک گروپ و کمتر ویروسی شدن و جلوگیری از فعالیت جاسوس ها چه آنتی ویروس و نرم افزارهاو کارهایی رو پیشنهاد میکنید؟
    قبلا سپاسگزارم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: زهرا

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    124
    اولا اینکه برای از بین بردن ویروس سیف مد بیایید بالا و با یه انتی ویروس مثل نود ورژن جدید اپدیت شده سیستمتون رو اسکن کنید البته کسپر هم یه ابزار رایگان برای اینکار داره http://devbuilds.kaspersky-labs.com/...2011_20-52.exe
    دوما اگه از سرویس پک 2 استفاده میکنید حتما 3 رو نصب کنید و در صورت امکان پچ های امنیتی مایکروسافت رو نصب کنید که کمتر ویروس بگیرید
    سوما مدیریت رو ابزاری مثل فلش تو شبکه ها و محدود کردن یوزرها حتی در محیط ورک گروپ میتونه کمکتون بکنه

EVERAL و Hanif سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ncb worm

ویروس ncb

ویروس sohand

wormویروس

sohanad.ncb ویروس

ویروس ncbworm

ویروس win32 worm

نحوه ی بردن آنتی ویروس نود 32 به سیف مد

sohand.ncb

پاک کردن نود در سیف مد

ویروس sohand.NCB

ویروس win32sohandویروسexe-win32sohanad.ncb wormنحوه پاک کردن ویروس از سیف مودویروس ncbworm removencb worm حذف ویروس win32sohanad.ncb worm ویروسویروس nbc wormویروس sohand با چه آنتی ویروسی پاک میشه؟win32sohand.NBC wormپاک کردن ویروس محیط سیف مداز بین بردن ویروس nbcسیف مود آنتی ویروس نود32sohand worm آنتی ویروس worm ncbطریقه ازبین بردن

برچسب برای این موضوع