نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 1سپاس

موضوع: تداخل IP

نام حقيقي: David

عضو عادی شناسه تصویری drezaie
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    103
    سپاسگزاری کرده
    141
    سلام دوستان:
    من زمانی که به اینترنت وصل میشم سیستم عامل پیغامی میده که ای پی شما تداخل داره در شبکه
    درصورتی که من اصلا ip ست نکردم
    اینترنت رو هم به ناچار(چون مرکز مخابرات نزدیک ما اصلا پورت خالی هیچ ispرو نداشته؟؟؟؟) از مخابرات گرفتم
    لطفا من رو راهنمایی کنیید

ببخشید فراموش کردم .یه سواله دیگه
    توی یه شرکت (یکی از دوستان)یه اکسس پوینت دارن و یه سوئیچ که یه شبکه وایرلس راه انداختن .وقتی یه سرچ وایرلس میکنی توی اون ساختمان 4تا شبکه وجود داره
    حالا مشکل اینجاست که خود به خود نود ها از شبکه خارج میشن و احتمالا ای پی این شبکه رو که با dhcp ست شده رو نمیگیره یا اگر هم بگیره موقته!!
    به نظر شما ممکنه که، چون چند تا شبکه وایرلس دارن ممکنه ssid ها با هم تداخل داشته باشن؟؟؟
    گفتم از شما راهنمایی بگییرم
    متشکرم

ویرایش توسط drezaie : 2010-09-29 در ساعت 06:38 PM

نام حقيقي: Hassan Saleh

عضو ویژه شناسه تصویری mhsaleh
    نوشته
    979
    سپاسگزاری شده
    1219
    سپاسگزاری کرده
    0

IP conflict

برای مشکل اول ابتدا تنظیمات مربوط به DHCP را در مودم ADSL خود چک کنید. پس از آن چک کنید که آدرس IP رایانه ی خود در حالت Dynamic قرار داشته باشد.
    در رابطه با سوال دوم برای اینکه شبکه بی سیم شما با شبکه های دیگر تداخل نداشته باشد SSID اکسس پوینت خود را متفاوت از آنها تعریف نمایید. در صورتی که مشکل قطعی وصلی یا کندی ارتباط را دارید Channel اکسس پوینت خود را برسی نمایید که حداقل با اکسس پوینت های اطراف ۳ واحد تفاوت داشته باشد.

نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    103
    سپاسگزاری کرده
    141
    سلام دوست عزیز:
    در مورد پاسخ اول کاملا حق با شما بود متشکرم
    اما در مورد پاسخ دوم که لطف کردین، SSID رو عوض کردن اما ظاهرا ظاهرا مشکلشون حل شده اما مثل اینکه کارت وایرلس بعضی از نود ها خود به خود Disable میشه ؟؟
    احتمال داره که ویروس باشه ؟؟
    اینکه میفرمایین دررابطه با کندی ارتباط کانال اکسس پوینتو تغییر بدم سوال من اینه که اگه توی همین شرایطی که گفتم تمامی اکسس پوینت ها نه SSID و نه Channel رو تغییری نداده باشن و تمامی تنظیمات به طور پیش فرض ست شده باشه آیا باید کندی داشته باشن؟؟؟ ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین؟؟
    متشکرم.

نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    103
    سپاسگزاری کرده
    141
    سلام مجدد:
    در مورد پاسخ اول تنظیمات DHCPمودم ای پی ست شده بود در صورتی که اصلا من هیچ آی پی ست نکرده بودم طبق فرمایش شما DHCP رو Disable کردم تنظیماتو ذخیره کردم اما وقتی که وصل شدم به اینترنت Error قشنگه رو میده دوباره مودمو چک کردم دیدم برگشته به حالت اولیه!!!!!
    لطفا منو راهنمایی کنیید
    متشکرم

نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    103
    سپاسگزاری کرده
    141
    سلام دوستان
    بالاخره تونستم بفهمم چشه؟
    اول مشکل از آنتی ویروس نود بود گزینه ای داره Allow Sharingکه باید انتخاب میشد
    دوم ویندوز به طور اتوماتیک مودمو نمیشناخت به کارت شبکه ip دستی دادم و Getway رو IP مودم ست کردم
    سوم Firewallرو هم On کردم
    فعلا که دست شد و هیچ پیغام خطایی هم نمیده حالا به نظر شما این کارها همش لازم بود
    مثله اینکه توی این پست هم خودم سوال می پرسم هم جواب خودمو میدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: بماند

عضو عادی شناسه تصویری Leon
    نوشته
    295
    سپاسگزاری شده
    156
    سپاسگزاری کرده
    288
    سلام.
    در مورد مشكل اولتون، قطعا بايد Firewall Nod32 رو براي Filesharing فعال مي كرديد. در مورد مودم و Lan Connection شما 2 راه بيشتر نداشتيد يا اينكه مودم رو با Driver خودش نصب كنيد و بعد از DHCP (البته اگه مودمتون اين قابليت رو داشته باشه) استفاده كنين و الا دقيقا همين كاري كه كرديد درسته.

در مورد سوال دوم كندي و يا ضعف سيگنال هاي وايرلس شما ارتباطي به ساير شبكه هاي موجود و يا SSID شبكه خودتون نداره. بايد تجهيزات و محيط رو بررسي كنيد.
    اما براي اينكه Clientها به شبكه ديگه اي وصل نشن شما بايد براي Clientها شبكه مورد نظرت رو معرفي كني تا سراغ شبكه ديگه اي نرن. براي اينكار از مسير زير استفاده كن :

Control Panel > Network Connections > Wireless Network Connection > Right Click > Propertise > Wireless Networks tab
    در اينجا شما بخشي رو با عنوان Preferred Networks داري كه اولويت Connection ها رو براي ويندوز تعريف ميكنه. وقتي يك Connection توي اين ليست ضعيف باشه و يا ارتباطش قطع بشه ويندوز ميره سراغ Connection بعدي؛ كافيه توي اين ليست فقط Connection مورد نظر شما باشه. بقيه رو از توي اين ليست پاك كن.

drezaie سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تداخل ip

تداخل آی پی

مشکل تداخل IP

تداخل آی پی در شبکه

خطاهای ادرس ای پی نود32پیغام تداخلip تداخل ip شبکهتداخل ip با شبکه وایرلسخطای url در نود 32پیغام تداخل ipمشکل تداخل آی پی مودم وایرلسخطای تداخل ipپیغام تداخل Ip در مودم ADSLخطای تداخل آیپیتداخل ip در ویندوزتداخل ای پیخطای ای پی درمودمتداخل ip adsl در شبکهتنظیمات مودم پیغام خطا آی پیمشکل تداخل ip در شبکهتداخل در شبکهتداخل آی پی کارت شبکهتداخل IP در مودمتداخل ip مودمخطای تداخل آی پی در شبکه

برچسب برای این موضوع