نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: درخواست راهنمايي در مورد اشتراك اينترنت بين كامپيوتر و لپ تاپ ( ضروري+فوري)

نام حقيقي: Shahram

خواننده شناسه تصویری shahram_c1
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

درخواست راهنمايي در مورد اشتراك اينترنت بين كامپيوتر و لپ تاپ ( ضروري+فوري)

سلام و خسته نباشيد
    طريقه اشتراك دو كامپيوتر را كاملا بلدم و اينكارو انجام دادم .
    من يك مودم adsl 8811 tp link دارم
    روي كامپيوتر دو كارت شبكه دارم كه يكي روي خود مادربورد است و ديگري رو اضافي وصل كردم
    لپ تاپ هم كه كارت شبكه داره
    2 تا كابل كراس هم كه دارم و براحتي دو كامپيوتر رو به هم وصل كردم
    مشكل من اينه كه چطوري با داشتن اين سه كارت شبكه و دو كامپيوتر كاري كنم كه اينترنت بين اين دو كامپيوتر شير بشه .
    يعني بدون استفاده از كابل usb مودم و فقط با استفاده از كابل شبكه اينكارو انجام بدم
    - در كامپيوتر اولي دو كارت شبكه وجود داره كه يكيش به مودم adsl وصله و ديگري خاليه كه اون رو هم با يك كابل كراس به لپ تاپ وصل كردم ولي وقتي اينكارو ميكنم recive صفر ميشه و اصلا اينترنت ADSL كامپيوتر در اين لپ تاپ شير نشده و به عبارتي مي شه گفت كه انگار اينترنتي در كار نيست !
    لطفا به من واضح تنظيمات هر سه تا كارت شبكه و كانكشن هاي مربوطه رو بگيد
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mohsen.A

عضو عادی شناسه تصویری silas
    نوشته
    240
    سپاسگزاری شده
    277
    سپاسگزاری کرده
    67
    اگر مودم تان یک خروجی LAN دارد:

کامپیوتر را با کابل straight به مودم وصل کنید نه با cross. از صحبت هایتان که گفته بودید من دو تا کابل کراس دارم به نظر می رسد که احتمالا با کابل کراس متصل کردید. سپس بر روی کارت شبکه کامپیوتر که به مودم متصل است،IP در رنج IP مودم بدهید و سپس بررسی کنید که آیا اینترنت دارید یا نه.
    اگر دیدید که اینترنت دارید بر روی تنظیمات مربوط به همان کارت شبکه بروید و تیک Allow other network users to connect through this computer internet connection را بزنید. و حالا این کامپیوتر را با لپ تاپ از طریق کابل کراس متصل کنید و یک شبکه راه اندازی کنید یعنی IP های آنها در یک رنج باشد و نیز در تنظیمات کارت شبکه لپ تاپ، IP کارت شبکه داخلی کامپیوتر را به عنوان default Gateway ست کنید.
    مثال:
    تنظیمات کارت شبکه اکسترنال کامپیوتر:
    IP:87.247.174.1
    Subnet Mask:255.255.255.248
    DNS: 217.66.199.20

تنظیمات کارت شبکه داخلی کامپیوتر:
    IP: 192.168.10.1
    Subnet Mask: 255.255.255.0

تنظیمات کارت شبکه لپ تاپ:
    IP: 192.168.10.2
    Subnet Mask:255.255.255.0
    Default Gateway: 192.168.10.1

ویرایش توسط silas : 2010-09-15 در ساعت 04:44 PM

نام حقيقي: محمد

عضو غیر فعال
    نوشته
    25
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام

اگر بخوای اینترنت رو شیر کنی که مجبور هستی هر دو کامپیوتر را با هم روشن بزاری

اگر یک سوییچ 5 پورت dlink که فکر کنم 18 تومان باشه بخری کارت اساسی راه میفته

نام حقيقي: Shahram

خواننده شناسه تصویری shahram_c1
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام
    هر كاري كردم بوسيله ست كردن آي پي ها اينترنت شير نشد ! و كابل straight هم در دسترس نداشتم
    اخرش مجبور شدم از پورت USB مودم استفاده كنم .
    يعني پورت lan رو به pc و پورت Usb رو به لپ تاپ وصل كردم و روي لپ تاپ اي پي pc رو ست كردم و درست شد !
    ممنون و متشكر از راهنمايي دوستان

کلمات کلیدی در جستجوها:

اموزش اشترک گذاری adsl بین کامپیوترو لپ تاب

اشتراک گذاری اینترنت بین کامپیوتر و لپ تاپ

اشتراک اینترنت کامپیوتر با لپ تاپ از طریق کابلنحوه اتصال لپ تاپ به مودم از طریق کابل usb d-linkایجاد شبکه بین لپ تاپ و کامپیوتر با مودمشبکه لپ تاب کامپیوتر بین کابل اینترنتاشتراک گذاری دو لب تاب بدونه کابلآموزش تصويري ايجاد شبكه بين دو لپ تاپ کابل lanدرایور کابل usbمودم اینترنتنحوه اشتراک vpn بین دو لب تاپآموزش تصویری شبکه کردن کامپیوتر و اشتراک اینترنت بین سیستم هااشتراك اينترنتadsl كامپيوتربالپ تاپاتصال لپ تاپ وpc واستفاده ازadslاشتراك اينترنت adslكامپيوتربه لپ تاپاموزش تصویری اشتراک گداری بین pc اپ تاب از طریق مودمویدیو آموزش اشتراک اینترنت کراسراهنما شبکه بین دو کامپیوترLanشیر کردن اینترنت از کامپیوتر به لبتاب توسط کابل usbشیر کانکشن روی کامپیوتر و لپتاپآموزش اشتراک اینترنت کامپیوتر به لپتاپ بدون مودماشتراک اینترنت بین دو لپ تاپ با کابلاشتراک Adsl بین 2 سیستماشتراک اینترنت لپ تاپ با کابل شبکهشبکه بین کامپیوتر و لپ تاپ مودم adslآموزش شیر کردن اینترنت لپ تاپ با کامپیوتر

برچسب برای این موضوع