نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 10سپاس
  • 1 توسط mahsaadmi
  • 3 توسط mahyar49
  • 1 توسط mahsaadmi
  • 4 توسط mahyar49
  • 1 توسط mahsaadmi

موضوع: شیر کردن اینترنت

نام حقيقي: مهسا

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1

شیر کردن اینترنت

با سلام خدمت دوستان
    من مدیر شبکه هستم شاید پرسیدن این سوال از طرف من کمی خنده دار باشه ولی اینو بزنین به نداشتن تجربه من در باره سیستم های وایرلس
    اما مشکل
    من یک شبکه دارم با ویندوز سرور که کلاینت ها از طریق DHCP ایپی میگیرن ویکی از این کلاینتها که خودم باشم توسط یک مودم تک پورت معمولی ADSL دارم وبقیه کلاینت ها ندارن حالا یک کلاینتی که در فاصله 80یا 100 متری من قرار دارد باید اینترنت دار شود کاری که من کردم این است توسط برنامه CCPROXY اینترنت رابرای اون کلاینت 80 متری گزاشتم این نکته را هم بگویم اون کلاینت کامپیوتری ندارد و هرکس که باید از اینترنت استفاده کند لب تاپش را باید به سوکت موجود در انجا وصل کند تا به عنوان یکی از کلاینت ها بیاید در شبکه واینترنت دار شود سوا من این است ایا میشود سر سیم کلاینت 80 متری رو به یک اکسس پوینتی وصل کرد ( در اونجا کامپیوتری برای تنظیم اکسس پوینت نیست یعنی فقط سوکت شبکه به اکسس پوینت وصل شود و برق ) واینترنت خود به خود در اون منطقه پخش شود اگر نمی شود راه حل چیست

arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaadmi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من مدیر شبکه هستم شاید پرسیدن این سوال از طرف من کمی خنده دار باشه ولی اینو بزنین به نداشتن تجربه من در باره سیستم های وایرلس
    اما مشکل
    من یک شبکه دارم با ویندوز سرور که کلاینت ها از طریق DHCP ایپی میگیرن ویکی از این کلاینتها که خودم باشم توسط یک مودم تک پورت معمولی ADSL دارم وبقیه کلاینت ها ندارن حالا یک کلاینتی که در فاصله 80یا 100 متری من قرار دارد باید اینترنت دار شود کاری که من کردم این است توسط برنامه CCPROXY اینترنت رابرای اون کلاینت 80 متری گزاشتم این نکته را هم بگویم اون کلاینت کامپیوتری ندارد و هرکس که باید از اینترنت استفاده کند لب تاپش را باید به سوکت موجود در انجا وصل کند تا به عنوان یکی از کلاینت ها بیاید در شبکه واینترنت دار شود سوا من این است ایا میشود سر سیم کلاینت 80 متری رو به یک اکسس پوینتی وصل کرد ( در اونجا کامپیوتری برای تنظیم اکسس پوینت نیست یعنی فقط سوکت شبکه به اکسس پوینت وصل شود و برق ) واینترنت خود به خود در اون منطقه پخش شود اگر نمی شود راه حل چیست
    سلام
    یعنی شما یه سیم 80 متری کشیدی و یه node شبکه اونجا گذاشتی که هر کسی که اینترنت خواست به اون node وصل بشه؟
    خوب به جای اینکار این سیم رو جمع کن و یه اکسس پوینت بخر و وصلش کن به سوئیچ و تنظیمش و رنج ایپیش رو هم بیار تو رنج ایپی شبکه ات...
    حالا تو اون فاصله صد متری هر کسی خواست با لب تاپ بره تو اینترنت با وایرلس وصل میشه به اکسس پوینت و تمام...
    حالا نوع اکسس پوینت انتخابی هم به اونجایی که شما هستی بستگی داره
    توی ساختمان هستی یا یه محیط باز و یا...
    در این مورد توضیح بده تا بتونیم راهنماییت کنیم...

saeed25، yogishiip و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام وتشکر از شما
    خوب من با توجه با اینکه شبکه DHCP ای پی میگیرد با وصل کردن اکسس پوینت به سوئیچ اثر منفی رو شبکه ندارد از طرفی من میخوام اکسس پوینت به سیستم م نکه یکی از کلاینت ها هستم وصل شود در واقع دوست ندارم اینترنت وارد سرور شود
    درمورد فاصله حدود 100 متر هست فضایی که از دیوار های پهن و سنگی تشکیل شده وحدود 10 متر فضا ازاد است تا وارد ساختمان دیگه بشه از چه مدل اکسس پوینت وچه قیمتی باید استفاده کنم

نام حقيقي: +++AnathemA+++

عضو ویژه شناسه تصویری mahyar49
    نوشته
    913
    سپاسگزاری شده
    879
    سپاسگزاری کرده
    673
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaadmi نمایش پست ها
    با سلام وتشکر از شما
    خوب من با توجه با اینکه شبکه DHCP ای پی میگیرد با وصل کردن اکسس پوینت به سوئیچ اثر منفی رو شبکه ندارد از طرفی من میخوام اکسس پوینت به سیستم م نکه یکی از کلاینت ها هستم وصل شود در واقع دوست ندارم اینترنت وارد سرور شود
    درمورد فاصله حدود 100 متر هست فضایی که از دیوار های پهن و سنگی تشکیل شده وحدود 10 متر فضا ازاد است تا وارد ساختمان دیگه بشه از چه مدل اکسس پوینت وچه قیمتی باید استفاده کنم
    سلام

من متوجه منظورتون تو این دو خط نشدم:
    خبری از اثر منفی نیست
    شما اکسس پوینت رو وصل می کنی به سوئیچ
    گت وی رو ست می کنی واسش
    DNS SERVER ست می کنی واسش
    کلاینت با نوت بوک وصل میشه بهش و از DHCP ایپی می گیره...
    چیزه خاصی تغییر پیدا نمی کنه.

این دیوار پنجره هم داره و قطرش حدودا چقدر است؟

saeed25، mahsaadmi، yogishiip و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام تشکر از وقتی که گذاشتین
    منظورم این است وصل اکسس پوینت به سرور لازمش اینه که اینترنت به داخل سرور بره بعد از طریق اکسس پوینت پخش بشه و اینترنت دار شدن سرور ممکنه دراز مدل باعث مشکلاتی از قبلیل ابدیت های بی مورد بعضی برنامه وسایر مشخات امنیتی شود (البته اگر روندی که برای بخش اینترنت به این شکل باشد) از طرفی چون ای پی من dhcp هست ممکنه با ای پی موجود تداخل کند (البته این ه ماگر درست باشد) امکانش نیست از سیستم خود که در به عنوان یک کلاینت هست پخش ود واصلا اینترنت داخل مدار شبکه نرود
    در مورد قزر پنجره ها پنجره های معمولی هستن وبیشتر دیوار های ضخیم وجود دارد

کلمات کلیدی در جستجوها:

شیر کردن اینترنت

شیرکردن اینترنت

شیر کردن اینترنت با وایرلسشر کردن در سرور چیستراحل برای شر کردن اینتنت برای کلاینتها ccproxy چیستشير كردن اينترنت طریقه پخش کردن اینترنت از سرور به کلاینتها در شبکه روش share کردن اینترنت به کلاینت هاشرکردن چیستشر کردن چیست يعني چه ؟ccproxy CCProxy چيستشير كردن اينترنت سرورتنظیمات اینترنت برای شر کردن اینترنتشیر کردن اینترنت باوایرلس درشبکهشیر کردن اینترنت روی شبکه یعنی چه؟پخش اینترنت در سوییچشیرکردن در اینترنت یعنی چهشیرکردن یعنی چهشیر کردن اینترنت مودم شاتلشیرکردن اینترنت ازسرورشيركردن دراينترنت يعني چهشیرکردن اینترنت یعنی چهشیرکردن دراینترنت یعنی چه

برچسب برای این موضوع