صفحه 4 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 از مجموع 80

موضوع: روشهای فروش بیشتر اشتراک اینترنت

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    ارزون ترین قیمت ADSL که داری ماهی چنده ؟
    نصب چی ؟

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi7 نمایش پست ها
    یعنی چی عمر 2-3 سال؟
    البته منظور من این نبود که تا 2 -3 سال دیگه کلا Dialup کن فیَکون میشه بلکه منظورم این بود که ISP های کوچک نابود میشن. چون همانطور که یکی از دوستان گفت ، به علت کم شدن مشتریان Dialup و ارزان تر شدن ADSL و ... کلا ارائه سرویس Dialup دیگه برای شرکت های کوچک مقرون به صرفه نخواهد بود. اینجاست که شرکت های ISDP خودشون مستقیما سرویس Dialup می دن.

نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها
    نظرت راجع به از بین بردن رقیب چیه ؟
    خب برای این هم راههای زیادی وجود داره : تفنگ دوربین دار ، عملیات انتحاری ، بمب گذاری در محل ISP رقیب ، مسموم کردن ، کلاشینکف ، خنجر و ...

Naderpour سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Mehdi, ZeYdabadi Nezhad

عضو عادی شناسه تصویری PersePolis
    نوشته
    697
    سپاسگزاری شده
    198
    سپاسگزاری کرده
    51
    من موندم واسه این اینترنت کشکی که هیشکی دیگه دوروبرش نمی ره شما چه جوری رقیب هم دارین !

نام حقيقي: ▐▀▌

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghaderi7
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    40
    ظاهرا این موضوع هم به نتیجه نرسیده داره به اتمام میرسه!

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    دوستان فرهنگ سازی کنید که چند روز دیگه مخابرات پورتهای adsl خودشو داره واگذار میکنه براش تبلیغات کنه.تو مازندران اومده یه ماژول ارتباطی با سوییچ مخابراتی خریداری کرده و مثل یک سرویس بدون بستن رانژه توی mdf از روی دستورات سوییچ سرویس رو فعال و غیر فعال میکنن .توی مراکز مخابراتی به ازای 3/4 ظرفیت کل تلفنهای واگذار شده اون مرکز پورت نصب کرده و برای هر rack اومده 4 کور فیبر کشیده تا استان.تو گلستان هم به نوعی دیگه و تهران هم که نصب شده و داره سرویس در حد کم میده.زمانی که استارت کنن به صورت واقعی دیگه با 64 کیلوی 5900 تومنی کسی کارت اینترنت رو میخواد چکار .تو تمام دهکوره ها هم نصب کردن.تازه بیشتر isp ها هم دارن جمع میکنن و در صد مشتری ما isdp ها هم به شدت داره پایین میاد.نمیدونم این چه سیاست گذاری هست که دوستان انجام دادن

نام حقيقي: tak_speed

عضو غیر فعال
    نوشته
    141
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    39
    اینجا ایران است!!!!

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ارزون ترین قیمت ADSL که داری ماهی چنده ؟
    نصب چی ؟
    هیچی دیگه.حساب که کردم تا هر پورتی با کله هزینه هاش و دیتاش حدود 14/15 تومن برام در میاد و کمترین اشتراکمون 15 تومنه و بیشترین استقبال هم از 15 تومنی هستخودمونیم مردم تو ایران بابت تکنولوژی هم حاضر نیستند پول بدن ولی تو غرب ... وهزینه نصب هم به لطف نماینده فلان pap صفره صفر.یعنی میخواد مردم رو جذب کنه الان دیگه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها
    البته منظور من این نبود که تا 2 -3 سال دیگه کلا Dialup کن فیَکون میشه بلکه منظورم این بود که ISP های کوچک نابود میشن. چون همانطور که یکی از دوستان گفت ، به علت کم شدن مشتریان Dialup و ارزان تر شدن ADSL و ... کلا ارائه سرویس Dialup دیگه برای شرکت های کوچک مقرون به صرفه نخواهد بود. اینجاست که شرکت های ISDP خودشون مستقیما سرویس Dialup می دن.

خب برای این هم راههای زیادی وجود داره : تفنگ دوربین دار ، عملیات انتحاری ، بمب گذاری در محل ISP رقیب ، مسموم کردن ، کلاشینکف ، خنجر و ...
    ای ول خوشم میاد که ایده هات برای از بین بردن رقبای مریض مثله خودم رمانتیکه.خوشم اومد.شوخی میکنم.شرط کار تو بازار احترام به رقیبه حتی اونایی که مریضن
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    دوستان فرهنگ سازی کنید که چند روز دیگه مخابرات پورتهای adsl خودشو داره واگذار میکنه براش تبلیغات کنه.تو مازندران اومده یه ماژول ارتباطی با سوییچ مخابراتی خریداری کرده و مثل یک سرویس بدون بستن رانژه توی mdf از روی دستورات سوییچ سرویس رو فعال و غیر فعال میکنن .توی مراکز مخابراتی به ازای 3/4 ظرفیت کل تلفنهای واگذار شده اون مرکز پورت نصب کرده و برای هر rack اومده 4 کور فیبر کشیده تا استان.تو گلستان هم به نوعی دیگه و تهران هم که نصب شده و داره سرویس در حد کم میده.زمانی که استارت کنن به صورت واقعی دیگه با 64 کیلوی 5900 تومنی کسی کارت اینترنت رو میخواد چکار .تو تمام دهکوره ها هم نصب کردن.تازه بیشتر isp ها هم دارن جمع میکنن و در صد مشتری ما isdp ها هم به شدت داره پایین میاد.نمیدونم این چه سیاست گذاری هست که دوستان انجام دادن
    این کاره مخابرات و یا به تصویب رسیدنش توسط دولت و یا هر جای دیگه هیچی به جز دزدی از جیب وحق مردم این مملکت نیست و با این کار خودشون با دست خودشون نون هزاران نفر رو در عرصه فناوری اطلاعات میبرن.خب یکی نیست بگه جناب آقای مخابرات شما نونه هزاران نفر رو قیچی میکنید اولندش چه معنی داره و دومندش شما چه کمبودی داری که سرویس میخوای بدی و سومندش تکلیفه این ملت چیه؟ شما بگید تا انجام بدن.
    متاسفم واقعا برای طرح های جدید و نو که اجرا میشه برای این ملته زحمتکش اما مظلوم و دست بسته
    و فرهنگ سازی تو مملکته ما یعنی زور.شما هر چقدر فرهنگ سازی هم کنید فایده نداره.مردم تو ایران چششون ارزونی رو میبینه نه فرهنگ رو.پس اگه مخابرات بده اونقدر و ما اینقدر بعدش ما میشیم لولو خور خوره و مخابرات میشه بابا نوئل.اینا رو از این انجمن نبرید بیرون بنام من ها

نام حقيقي: مهدي

عضو عادی شناسه تصویری herus_deus
    نوشته
    986
    سپاسگزاری شده
    328
    سپاسگزاری کرده
    164
    شرکت مخابرات استان قزوین
    من كه تو قزوينم از اين 52 تا مركز اسم 40 تاش رو اصلا نشنيده بودم.فكر نمي كنم جمعيت بعضي هاشون به 1000 نفر برسه.به تعداد ادمهاي اونجا پورت نصب كردن.ماهي 6000 تومان.هيچ محدوديتي هم نداره.به زودي زود ميرسن به شهرهاي بزرگ.
    تا چند وقت ديگه ISP ها به تاريخ مي پيوندند عزيزان.مگر اينكه معجزه اي رخ بده.شما به معجزه اعتقاد داريد؟اونم تو شركت مخابرات؟

نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahsha1 نمایش پست ها
    اومده یه ماژول ارتباطی با سوییچ مخابراتی خریداری کرده و مثل یک سرویس بدون بستن رانژه توی mdf از روی دستورات سوییچ سرویس رو فعال و غیر فعال میکنن .
    یعنی دیگه اتاق PAP و راک و رانژه لازم نیست ؟! شرکت های خصوصی PAP هم می تونن این سیستم رو نصب کنن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط herus_deus نمایش پست ها
    تا چند وقت ديگه ISP ها به تاريخ مي پيوندند عزيزان.مگر اينكه معجزه اي رخ بده.شما به معجزه اعتقاد داريد؟اونم تو شركت مخابرات؟
    درسته فقط معجزه می تونه ISP ها رو نجات بده اما بدبختانه مخابرات معجزه رو هم قدغن کرده !

عضو عادی شناسه تصویری vahsha1
    نوشته
    916
    سپاسگزاری شده
    208
    سپاسگزاری کرده
    83
    فقط من تو مازندران این سیستم رو دیدم. رانژه نیاز نداره.مومن اگه قرار بود به شرکت های pap اجازه نصب این سیستم رو بدن که تاحالا صد بار این کارو کرده بودن.
    اینقدر کارشکنی میکنن که جان آدم رو بالا میارن. واسه افزایش آمپر یک رک 3 ماه میدوانت و اخرش جان آدم رو بالا میارن تا کار انجام بدن.واسه ارتباط بین مراکز پدرت رو در میارن خرابی هم که قربانش برم اینقدر باید بهشون زنگ بزنی که یه روز وقت بزارن و منت بیان تو رو از شر مشترکات که کچلت کردن نجات بدن.
    واسه توسعه اینقدر معطلت میکنن که پشیمان شی.
    واسه تردد که هر مرکز ساز خودش رو میزنه و برگ تردد حراست کاغذ پاره ای بیش نیست تو بعضی مراکز.
    و دل خون ما که کسی مرهمی براش نداره و زخم است که زخم را میتراشد

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    حالا که ما همه سرمایه گذاری کردیم و داریم فعالیت میکنیم
    این مدل حرف زدن فایده نداره

باید فکر چاره کرد هرچند کوتاه مدت

با این حرفها فقط یک راه میشه پیدا کرد : 2 تا دست که خودمون داربم هیچی ، چند نفر استخدام کنیم صبح تا شب بزنن توی سرمون که حقمونه با این سرمایه گذاری کردنمون

این حرفها رو بیخیال ، فکر چاره کنیم ...

نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    فقط یک راه میشه پیدا کرد : 2 تا دست که خودمون داربم هیچی ، چند نفر استخدام کنیم صبح تا شب بزنن توی سرمون که حقمونه با این سرمایه گذاری کردنمون

...

به نظر من 2 کار فقط میشه کرد:

1- سرمایه گذاری نکنید و به صورت درصدی با شرکت های بزرگ PAP کار کنید. اینطور حداقل سوخت سرمایه ندارید و دلتون نمی سوزه.

2- به جای انتظار سود از ناحیه سرویس ها ، بیشتر سعی کنید به هزینه های اولیه نصب ( 15000 تومن ) و سود فروش مودم ( 10000 ) تومن و هزینه های پشتیبانی فکر کنید.

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bill Gates نمایش پست ها

به نظر من 2 کار فقط میشه کرد:

1- سرمایه گذاری نکنید و به صورت درصدی با شرکت های بزرگ PAP کار کنید. اینطور حداقل سوخت سرمایه ندارید و دلتون نمی سوزه.

2- به جای انتظار سود از ناحیه سرویس ها ، بیشتر سعی کنید به هزینه های اولیه نصب ( 15000 تومن ) و سود فروش مودم ( 10000 ) تومن و هزینه های پشتیبانی فکر کنید.
    1- چی بگم والا من تو این وضعیتی که پیش اومده کلم داغ شده میخوام dslam شلفی هم بگیرم.ودر صدی اصلا نمیصرفه.هر پورت حدودآ مثلا 15 تومن برات در بیاد خب مشترک چقدر باید اونو ببره؟ 15 تومن؟ 20 تومن؟
    25 تومن؟
    حالا یوزرهای گرون قیمت هم هست ولی خب تعدادشون کفاف نمیده و اکثر یوزرها ارزان قیمت هستند.من با این خیال دارم شلف میگیرم و سرمایه گذاری میکنم چون احتمال میدم که مخابرات هیچوقت سراغ شهرستانهای فارس نمیاد برای adsl.حالا شاید شیراز بیاد ولی بعید میدونم شهرستانها بیاد.احتمالم درسته؟
    2- هزینه نصب به لطف رقیب صفره صفر و توی شهرستان مردم توقعشون بالاست و اگه گفتی هزینه پشتیبانی میگه قربونه دستت یه زحمت بکش خط adsl ما رو جمع کن.که اینم برمیگرده به همون بحث فرهنگ سازیه دوستمون و طریقه نادرست استفاده مشترکین از اینترنت.یعنی نمیخوان ارزش قائل شن دیگه
    خدا رحم کنه

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    چند روز پیش دیتا استان بودم . داشتن در مورد ADSL خودشون حرف میزدند . کل استان رو دارن تحت پوشش قرار می دهند و کفتند اگه بیاریم میدیم به شما که بعنون نماینده ما به مردم بدین .

می گفتن ما نیرو نداریم که بتونیم اینقدر یوزر رو ساپورت کنیم .

دوستان اگه می خواین برد کنید سعی کنید در مناقصه قوی ظاهر بشید .

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط comiser نمایش پست ها
    چند روز پیش دیتا استان بودم . داشتن در مورد ADSL خودشون حرف میزدند . کل استان رو دارن تحت پوشش قرار می دهند و کفتند اگه بیاریم میدیم به شما که بعنون نماینده ما به مردم بدین .

می گفتن ما نیرو نداریم که بتونیم اینقدر یوزر رو ساپورت کنیم .

دوستان اگه می خواین برد کنید سعی کنید در مناقصه قوی ظاهر بشید .
    مثله اینکه این قصه سره دراز دارد.دوست من میشه بیشتر توضیح بدید؟
    شما کدوم استان رو میفرمائید؟
    بعد چجوریه؟ یعنی اینکه اونا تجهیزات میبندن و میدن دست isp ها که براشون کار کنن؟ اونوقت تجهیزات isp چی میشه؟
    اگه مناقصه ای باشه هم که به درد نمیخوره. دیگه هر یکسال یه بار باید بدویی دنبال رقابت تو مناقصه.
    قضیش چیه کامل؟ منظورتون از استان . استان فارس بود؟ فکر نمیکنم توی شهرستانهای فارس بیان آره؟

صفحه 4 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

روشهای فروش بیشتر adsl

گلستان

پیشنهاداتی برای فروش بیشتر adsl

راه های فروش بیشتر سرویس های اینترنت adsl

پاسگوی مخابرات adsl

روش فروشبیشتر adsl

روشهای نابود کردن رقیبهای adsl

راهکار فروش بیشتر adsl

راههای فروش بیشتر

پیشنهاد برای فروش بیشترADSL