صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 80

موضوع: روشهای فروش بیشتر اشتراک اینترنت

نام حقيقي: ▐▀▌

عضو غیر فعال شناسه تصویری ghaderi7
    نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    40
    اگه کیفیت رو حفظ کنید جواب میده

نام حقيقي: بیل گیتس

عضو غیر فعال شناسه تصویری Bill Gates
    نوشته
    291
    سپاسگزاری شده
    75
    سپاسگزاری کرده
    20
    نقل قول نوشته اصلی توسط brellian نمایش پست ها

.... کیفیت در طولانی مدت بهتر جواب میده
    دور طولانی مدت رو خط بکش . حداکثر عمر ISP های کوچک تا 2 - 3 سال آینده خواهد بود. همان کوتاه مدت رو قدر بدون و برنامه ریزی کن ! اگر رقیب نداری قیمت ها رو پایین نیار . اگر هم رقیب داری حداقل کیفیت خوب بده تا نام نیک از خودت به جا بذاری.

PersePolis سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    40
    یعنی چی عمر 2-3 سال؟

نام حقيقي: محمد

عضو عادی شناسه تصویری brellian
    نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi7 نمایش پست ها
    یعنی چی عمر 2-3 سال؟
    تا 2-3 سال دیگه کارت اینترنت به خاطره ها میپیوندد ، همین

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    تا 2-3 سال دیگه کارت اینترنت به خاطره ها میپیوندد ، همین
    خب اگه اینطور بشه میشه بگید درآمد عمده یک isp اونوقت چیه دیگه؟ و اینکه تو مملکت این سرویس هر لحظه نیاز مردم هست.کی باید اونو سرویس بده اگه isp نده یا جمع بشه؟ و اگه دایل آپ جمع بشه چی باید جاشو پر کنه و اونوقت تکلیف isp چیه؟ یعنی اینکه اگه isp ها بخوان که سرویس دایل آپ رو ندن یا اینکه جمعش کنن باید چیکار کنن و چی جایگزینش کنن روی چی مانور بدن درآمدشون از چی باشه؟

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    خب اگه اینطور بشه میشه بگید درآمد عمده یک isp اونوقت چیه دیگه؟ و اینکه تو مملکت این سرویس هر لحظه نیاز مردم هست.کی باید اونو سرویس بده اگه isp نده یا جمع بشه؟ و اگه دایل آپ جمع بشه چی باید جاشو پر کنه و اونوقت تکلیف isp چیه؟ یعنی اینکه اگه isp ها بخوان که سرویس دایل آپ رو ندن یا اینکه جمعش کنن باید چیکار کنن و چی جایگزینش کنن روی چی مانور بدن درآمدشون از چی باشه؟
    ISP که کارش فقط Dial-up نیست
    به هر سرویس دهنده اینترنتی میگن ISP
    Dial-up دیگه تمومه کارش و باید روی این تکنولوژی ها کار کرد :

DSL - WIFI - WIMAX - 3G

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    ISP که کارش فقط Dial-up نیست
    به هر سرویس دهنده اینترنتی میگن ISP
    Dial-up دیگه تمومه کارش و باید روی این تکنولوژی ها کار کرد :

DSL - WIFI - WIMAX - 3G
    جناب برلیان فرموده شما درست.ولی اینو هم باید بدونید که هیچ زمانی 100% مردم سراغ سرویسهای وسیعتر از دایل آپ نمیرن چون نه شناخت دارن و نه نیاز.و نیازشون حتی با یه کارت 5 ساعته بر طرف میشه.پس به نظر من حالا حالا ها مردم ما مخصوصا شهرستانها به این سرویس نیاز دارن.و در خصوص سرویسهای بالا بگم که الان بیشتر برد با adsl هست و wifi ... wimax هنوز برای اکثریت مردم ما زوده و نمیتونن همچین هزینه هایی کنن.وایمکس رو که فعلا دورش رو خط بکشید.
    جسارتا میشه بگید این 3g چی هست؟
    الان دیگه بازار اینترنت توی کشور ما جوری شده که یارو زورش میاد یه مودم adsl فقط 30 تومنی بگیره برای کارش.البته یه جورایی بر میگرده به وضعیت کساد اقتصاد کشورمون.و دیگه برای wifi and wimax اونم توی شهرستانها اصلا نباید دندون تیز کرد.فعلا همون کارت دایل آپی که دوستان دارند رو میگن فروشش کمه.حالا من میخوام کارت دایل آپ رو راه بندازم و جمعه ها رو مجانی کنم.تعداد ساعات بالا قیمت مناسبتر کیفیت بهتر و جمعه ها هم آوانسی برای مشترک + 20 تا 50 ساعت شبانه رایگان. چطوره؟

نام حقيقي: shahram

عضو عادی شناسه تصویری comiser
    نوشته
    160
    سپاسگزاری شده
    93
    سپاسگزاری کرده
    16
    برلیان عزیز

درسته که با اومدن سرویسهای دیگر بازار دایل آپ کم فروغ شده . اما این که کلاً جمع بشه ، فکر اشتباهی هست .

مگه در تهران الان چند ساله که این سرویسها دایر شدند . آیا شرکتهای تهرانی کارتهای اینترنتشون رو جمع کردن ، ( توی هر دکه روزنامه فروشی می تونی پیدا کنی )

تا زمانی که مخابرات زیر ساخت هاشو عوض نکنه و مثل بقیه کشورهای دنیا ( جای دور نریم همین پاکستان ) از طریق فیبر به مشترکان اینترنت بده ، دایل آپ پا برجاست .

در پاکستان خود ISP ها کل شهر رو فیبر گشی می کنند و اصلاً با ایران ما قابل مقایسه نیست . من به رئیس دیتا استان گفتم اقا شما مجوز بدین من خودم فیبر کشی می کنم . ( البته در اونجا فیبرها هوایی کشیده میشن . مثل اینجا نیست که کل خیابانها را باید بکنید - که شهرداری میلیاردها پول بخواد بگیره )

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    دوستان یک نکته رو فراموش کردید ...
    وقتی مشتری کارت اینترنت هر روز و به تدریج کمتر شه ، به نسبت هزینه شما برای هر خط میره بالا
    و به جایی میرسه که دیگه نمیصرفه شما سرویس Dial-up رو فعال نگه داری

منم موافقم که الان زوده برای حذف Dial-up ولی نظرم اینه که سرمایه گذاری بیشتر نباید کرد در زمینه Dial-up

Sky-star2 عزیز ، جمعه رایگان خوبه ولی آیا برای تمام شهر یا فقط یوزر های کارتها ؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط comiser نمایش پست ها
    برلیان عزیز

درسته که با اومدن سرویسهای دیگر بازار دایل آپ کم فروغ شده . اما این که کلاً جمع بشه ، فکر اشتباهی هست .

مگه در تهران الان چند ساله که این سرویسها دایر شدند . آیا شرکتهای تهرانی کارتهای اینترنتشون رو جمع کردن ، ( توی هر دکه روزنامه فروشی می تونی پیدا کنی )

تا زمانی که مخابرات زیر ساخت هاشو عوض نکنه و مثل بقیه کشورهای دنیا ( جای دور نریم همین پاکستان ) از طریق فیبر به مشترکان اینترنت بده ، دایل آپ پا برجاست .

در پاکستان خود ISP ها کل شهر رو فیبر گشی می کنند و اصلاً با ایران ما قابل مقایسه نیست . من به رئیس دیتا استان گفتم اقا شما مجوز بدین من خودم فیبر کشی می کنم . ( البته در اونجا فیبرها هوایی کشیده میشن . مثل اینجا نیست که کل خیابانها را باید بکنید - که شهرداری میلیاردها پول بخواد بگیره )
    سیم کشی هوایی؟ تا حالا نشنیدم!! روی چی باید رد شه؟ بد امنیتش؟
    دوستان یک نکته رو فراموش کردید ...
    وقتی مشتری کارت اینترنت هر روز و به تدریج کمتر شه ، به نسبت هزینه شما برای هر خط میره بالا
    و به جایی میرسه که دیگه نمیصرفه شما سرویس Dial-up رو فعال نگه داری

منم موافقم که الان زوده برای حذف Dial-up ولی نظرم اینه که سرمایه گذاری بیشتر نباید کرد در زمینه Dial-up

Sky-star2 عزیز ، جمعه رایگان خوبه ولی آیا برای تمام شهر یا فقط یوزر های کارتها ؟
    ببینید من الان فقط دارم adsl میدم و یه رقیب دارم که هم وایرلس میده و هم adsl و هم دایل آپ.ولی کیفیت ما بهتره.چون اون پسره شجاع سه تا خدمات رو میده با 1.5 دیتا و ما یکی میدیم با 2 مگ دیتا و 100 یوزر.
    و در ضمن کارتهای اینترنتش رو گرون کرده ولی زده تو سره adsl.منم البته به خاطر کیفیتم قیمتم رو پایین نیوردم مثله اون ولی میخوام کارت اینترنت راه بندازم اما...
    یوزرهایی که تحت شبکه ما هستند چه دایل آپ و چه adsl میتونن جمعه رو رایگان کار کنن.به این صورت که یه یوزر پسورد 5/5 برای دایل آپ میسازم میگم ماکزیمم سقفش 30 نفر از 8 صبح تا 8 شب هرکی زودتر وصل شد رایگانه سراسر شهرستان. و adsl هم که فقط خوده شهره مثلا 1/1 ماکزیمم یوزرهای همزمان کانکت رو هم میذارم 20 نفر یا همون 30 نفر و دیگه هرکی زودتر وصل بشه.وکارتهای اینترنت روزانه رو ساعات 20 یا 30 یا 40 یاعته شبانه رایگان بهشون تزریق میکنم تو سه سوت خودشون جذب میشن.الان هم و غمه مردم برای اینترنت وضعیت اقتصادیشونه.البته یه مشکل دیگه هم ما داریم که مردم فرهنگ استفاده از اینترنت رو ندارن و کیفیت خوب و بد رو تشخیص نمیدن و جایگاه خودشون رو پیدا نمیکنن.
    شما طرحی ندارید برای ما بگید؟

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    نظرت راجع به از بین بردن رقیب چیه ؟

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نظرت راجع به از بین بردن رقیب چیه ؟
    جواب سواله ما رو ندادین ولی..
    در مورد رقیب بگم که اگه کارش درست باشه من باهاش کار میکنم و به نظر من یک همکار کار درست و صادق تو بازار باعث پیشرفت میشه نه پسرفت ولی این رقیبی که من دارم دقیقا مریضه.مریضیه حقه بازی و چرب زبونی داره.البته اکثریت مردم به کارش پی بردن .چنتا ISP هستیم من با هیچ کدوم مشکل ندارم الا این یکی.و یه کارایی میکنه که دق میکنی تو بازار.رقیبه بد روال باید از بین بره.و اگه این یکی رو میتونستم همین الان هکش میکردم.و خواه ناخواه رقبای من از بین میرن.چون هم مخابراتی هستم و هم مردم شرکت مارو صادقتر از بقیه میدونن و هم کیفیتمون خوبه و هم قدرته این که ارزونتر از اونا بدیم رو داریم.این رقیب ما ADSL رو بهش ظلم کرده.و اگه میتونستم هکش میکردم تا یاد بگیره که درست کار کنه تو بزار.ولی بقیه ISP ها احترامشون برام واجبه

نوشته
    449
    سپاسگزاری شده
    115
    سپاسگزاری کرده
    101
    بنظرم قیمت رو برای یک مدت بیار پایین و تایم رایگان رو زیاد کن

فقط بگو مودم ADSL چی توزیع میکنی با چه قیمتی و اون مودم ADSL چی توزیع میکنه و با چه قیمتی

نوشته
    109
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    40
    دوستان صحبت سر بحث دیگه ای بود، موضوع اصلی پست رو فراموش نکنید،

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    بنظرم قیمت رو برای یک مدت بیار پایین و تایم رایگان رو زیاد کن

فقط بگو مودم ADSL چی توزیع میکنی با چه قیمتی و اون مودم ADSL چی توزیع میکنه و با چه قیمتی
    بله این کار رو میکنم ولی فعلا نمیتونم چون یه سری مشکلات سره راهمه.و اولش روی استار نت مانور میدادیم ولی متاسفانه وضعیت اقتصادی مردم آنچنان تعریفی نداره مخصوصا توی شهرستانها و الان tp link 8811 and 8841 فقط کار میکنم ولی بیشترین فروشمون 8811 هست اون یکی هم غیر از tp link چیزی نمیتونه بیاره دیگه.35000 من میدم اونم زور برسی یکی که سادس بهش میده 45 و اونی هم که حالیشه بهش میده 37
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi7 نمایش پست ها
    دوستان صحبت سر بحث دیگه ای بود، موضوع اصلی پست رو فراموش نکنید،
    بله جناب قادری ولی من چنتا ایده که مد نظرم بود رو دادم.دیگر دوستان هم باید نظرات خودشون رو بدن تا در موردش بحث کنیم.ولی هنوز کسی از دوستان ایده خاصی رو بیان نکردند.آقا هر چی تو ذهنتونه رو کنید خودمون که رقیب نیستیم کههرکی هر طرحی برای پیشرفت فروش چه دایل آپ چه وایرلس و چه adsl داره بیان کنه و همچنین در مورد عمر تکنولوژی ها مثل دایل آپ و تکنولوژِی که میتونه جاش رو بگیره

صفحه 3 از 6 اولیناولین 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

روشهای فروش بیشتر adsl

گلستان

پیشنهاداتی برای فروش بیشتر adsl

راه های فروش بیشتر سرویس های اینترنت adsl

پاسگوی مخابرات adsl

روش فروشبیشتر adsl

روشهای نابود کردن رقیبهای adsl

راهکار فروش بیشتر adsl

راههای فروش بیشتر

پیشنهاد برای فروش بیشترADSL