نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل با آیزا و pop3

نام حقيقي: farhad elahi

عضو غیر فعال
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    10
    سپاسگزاری کرده
    3

مشکل با آیزا و pop3

با سلام
    من یک آیزا 2006 از نوع EN دارم و طبقه بندی کلاینها برای من تو شبکه مهم نیست منظورم اینه که برام فرقی نمیکنه که secure nat باشه یا web proxy باشه یا Fclient اما مشکل اینجاست که یکسری از کلاینتها باید ایمیل خودشان که از نوع pop3 است را چک کنند که متاسفانه این پروتکل روی secure nat &web proxy عملاً کار نمیکنه و فقط توانستم روی Fclient امکان برقراری ارتباط کلاینتها را با mail server فراهم کنم تا اینجاش مشکلی نیست اما مسئله اینه که اکثر کلاینهای ما mac هستند و Firewall client روی آنها نصب نمیشه خیلی روی این مسئله فکر کردم اما به نتیجه ای نرسیدم ممنون میشم منو در این زمینه راهنمایی کنید.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد تقی غلامی انبوهی

عضو ویژه
    نوشته
    1,529
    سپاسگزاری شده
    824
    سپاسگزاری کرده
    1975
    اشتباه میکنید روی secure NAT هم میتونید این پورت رو باز کنید تا کلاینتهاتون استفاده کنن شما توی تنظیمات ایراد دارید .بگردید قبلا کاملا توضیح داده شده

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_ts نمایش پست ها
    با سلام
    من یک آیزا 2006 از نوع EN دارم و طبقه بندی کلاینها برای من تو شبکه مهم نیست منظورم اینه که برام فرقی نمیکنه که secure nat باشه یا web proxy باشه یا Fclient اما مشکل اینجاست که یکسری از کلاینتها باید ایمیل خودشان که از نوع pop3 است را چک کنند که متاسفانه این پروتکل روی secure nat &web proxy عملاً کار نمیکنه و فقط توانستم روی Fclient امکان برقراری ارتباط کلاینتها را با mail server فراهم کنم تا اینجاش مشکلی نیست اما مسئله اینه که اکثر کلاینهای ما mac هستند و Firewall client روی آنها نصب نمیشه خیلی روی این مسئله فکر کردم اما به نتیجه ای نرسیدم ممنون میشم منو در این زمینه راهنمایی کنید.

کلاینتها را در آیزا secure Nat تعریف کنید.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع