نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: پيشنهاد برای جمع کردن سيستم کافی نت

نام حقيقي: Benyamin

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36

پيشنهاد برای جمع کردن سيستم کافی نت

سلام دوستان...
    من ميخوام 10 تا کامپيوتر و يک کامپيوتر server داشته باشم..دوستان اگه لطف کنن بگن برای اين 2 چه سيستی جمع کنم خيلی ممنون ميشم.
    در ضمن ميخوام سرعت کامپيوتر کاربرا هم بالا باشه ولی ديگه نميخوام خيلی هم فول باشه. .ممنونم.
    در ضمن بهترين برنامه مديريت کافی نت چيه؟ راحت باشه کار کردن باهاش.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Benyamin

خواننده
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    36
    در ضمن ميخواستم بدونم برای کافی نت ADSL بدون محدوديت حجمی بگيرم يا با محدوديت حجمی؟ ميخوام 1 mb بگيرم؟ بيشتر جاها به چه صورته؟
    ممنون ميشم راهنمايی کنيد.

نام حقيقي: Ehsan Gholami

عضو عادی شناسه تصویری ehsan653
    نوشته
    505
    سپاسگزاری شده
    159
    سپاسگزاری کرده
    341
    سلام
    پیشنهاد می کنم یه سیستم در حدود قیمت 200 تومن برای کیس کلاینت ها در نظر بگیرید الان یعنی مثلا Cpu dualcore 2.5ghz + 2 gb ram +main asus vga onboard+ 500gb HDDکه برای سرور هم همین کافیه البته نوع متعلفات و مانیتور دیگه به بودجه خودتون ربط داره والبته اگرچه سی پی یو AMD ارزانتره 64 بیت هم هست اما باز اینتل رو پیشنهاد میکنم که خیال آدم باهاش راهتتره.
    اما در مورد ارتباط هم از یه سوئیچ Dlink که ارزونه استفاده کنید کارتون راه میفته اما خوب 3com و linksys چیز دیگست .
    در مورد نرم افزار هم یه سری به آسان دانلود - به روز ترين و قدرتمندترين سايت دانلود فارسي زبان : نرم افزار بزنید برای هر نرم افزار کلی توضیح نوشتن که می تونه تو انتخاب کمکتون کنه .

Benyaminj سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

سیستم کافی نت

سیستم پیشنهادی برای کافی نت

بهترین سیستم برای کافی نت

حداقل سیستم برای کافی نت

جمع کردن سیستمسیستم های کافی نتhttp://forum.persiannetworks.com/f25/t27352.htmlسیستم مخصوص کافی نتسیستمهای کافی نتپیشنهاد برای کافی نتپيشنهاد سيستم براي كافي نتسیستم کامپیوتر کافی نتسیستم مرکزی برای کافی نتکافی نت فراسیستمسيستم براي كافي نت کامپیوتر پیشنهادی برای کافی نتپیشنهاد پروژه دربارهشبکه بیسیمبهترین نامها برای کافی نت بهترین نامها برای کافی نتسیستم پیشنهادی کافی نتشبکه کردن کافی نتسیستم پیشنهادی برای جمع کردن کیسسیسیتم کافی نتسیستم پایین برای کافی نتبستن یک سیستم برای کافی نتسیستم کافینت

برچسب برای این موضوع