صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: سكتور يا آنتن فلت؟

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    فرق اصلی در نگاه اول همان ظاهرشون هستش،بعد هم پیشنهاد من اینه که فلت ببندی،سکتور خیلی ضایع هستش در نگاه اول قشنگ تو چشم میاد.کار وایرلس که کلهم اجمعین گیر هستش ولی خوب پاور دستگاه رو کسی نمی بینه هرچی خواستی بکوب بره ولی ظاهر آنتن اون هم سکتور زیاد جالب نیست و فلت خوش قیمت هم داریم که از سکتور هم بهتر بهت جواب بده.

shahin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: shervin

عضو عادی
    نوشته
    28
    سپاسگزاری شده
    16
    سپاسگزاری کرده
    23
    عجب مملکتی داریم...!

shahin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Shahin

عضو غیر فعال
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    103
    ممنونم آقاي نصيري ولي من خواهش كه حرفي كسسي از سازمان نزه كه گير ميده يا نه فقط بهتريشو مي خواهم
    نتظورم نفوذ پذيريش بود اون انتن هايي فلتي كه گفتي چند ديبيه و اسمش چيه اگه اشاره اي كتنيد ممنون ميشم
    باز هم اين مسله رو مي گم شايد خيلي خوب باشه
    ما مثلا بجاي اينكه مثلا3 تا فلت ببنديم براي 360 درجه مي توينم مثلا 12 تا آنتن يا 6 تا آننن ببنديم مثلا واسه هر 180 درجه 6 تا از اين فلت ها يعني واسه هر 180 درجه دوتا ميكروتيك اينطور چون زياد سيگنال از بين نميره بهتر نيست لطفا دوستان كنايه نزنن و من از اين چيزها خوشم نمياد فقط جوابمو مي دادند قربونشون مي رفتم شوخي كردم
    ب
    از هم تشكر

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتن فلت

تفاوت آنتن سکتور و فلت

آنتن سکتور

آنتن های فلت

سکتور یا فلتآنتن فلت مارسمعرفی آنتن سکتورمعرفی آنتن های فلتآنتن فلتانتن فلت سکتورپوسته انتن فلتتفاوت آنتن سکتوری و غیر سکتوریبهترین آنتن فلت سکتورتفاوت آنتن سکتور با فلتفرق آنتن سکتور با فلتتفاوت سیگنال سکتور با فلتﺁﻧﺘﻦ ﺳﮑﺘﻮﺭآنتن سكتوري آنتنهای فلت انتن های فلتفرق بین آنتن سکتوری و غیر سکتوری تاریخچه آنتن فلت مزایای انتن فلتانتن فلت چیستبورد آنتن های فلت

برچسب برای این موضوع