نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2
سپاس ها 1سپاس

موضوع: نیاز به نرم افزار شبیه ساز AP

نام حقيقي: reza ariaee

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    5

نیاز به نرم افزار شبیه ساز AP

خواهش میکنم کمک کنید . من الان با استفاده از ویندوز یک شبکه اد هوک راه اندازی کردم. که البته سرعتش بالاتر از 11 مگا بیت نمیره. من می دونم که تنها یه شبکه که با اکسس پوینت راه اندازی بشه، میتونه سرعتش به 54 یا 108 برسه... حلا من که ap ندارم آیا نرم افزاری هست که روی ویندوز نصب بشه و اون رو تبدیل به یه AP بکنه؟ در واقع با استفاده از کارت شبکه کامپیوتر من یه AP بسازه؟ به هر حال هدف نهایی من اینه که بتونم از این شبکه اد هوک سرعت 54 یا 108 بگیرم. لطفا کمک کنید...

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaariaee نمایش پست ها
    خواهش میکنم کمک کنید . من الان با استفاده از ویندوز یک شبکه اد هوک راه اندازی کردم. که البته سرعتش بالاتر از 11 مگا بیت نمیره. من می دونم که تنها یه شبکه که با اکسس پوینت راه اندازی بشه، میتونه سرعتش به 54 یا 108 برسه... حلا من که ap ندارم آیا نرم افزاری هست که روی ویندوز نصب بشه و اون رو تبدیل به یه AP بکنه؟ در واقع با استفاده از کارت شبکه کامپیوتر من یه AP بسازه؟ به هر حال هدف نهایی من اینه که بتونم از این شبکه اد هوک سرعت 54 یا 108 بگیرم. لطفا کمک کنید...

از قسمت Device Manager روی interface دابل کلیک کنید. به قسمت Advanced برین و گزینه:Adhoc Wireless Mode را
    به 802.11G Only تغییر دهید.

mesbahsoft سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

نرم افزار شبیه سازی کامپیوتر Ap

برنامه شبیه ساز برنامه tmg

کامپیوتر ap

نرم افزار شبیه ساز ap

برچسب برای این موضوع