نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط 3hsan
  • 1 توسط shnov

موضوع: درخواست راهنمایی برای راه اندازی اینترنت هوشمند

نام حقيقي: Khezri

عضو عادی شناسه تصویری salam
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    13

درخواست راهنمایی برای راه اندازی اینترنت هوشمند

سلام دوستان و اساتید محترم
    مدتی هست که در شهر ما سرویس اینترنت بدون کارت دایر شده و تا الان چند تا شرکت هستند که این خدمات رو ارائه میدهند و بازار اون هم بد نیست. به فکرم زده که تا دست زیاد نشده من هم از قافله عقب نمونم و این سرویس رو ارائه بدم منتهی مجوز ISP ندارم و نمیدونم گرفتن مجوز ISP که مستلزم ثبت شرکت هست چقدر طول میکشه. شما چه توصیه ای میتونید به من بکنید که ظرف کمترین مدت بتونم این سرویس رو راه اندازی کنم؟
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    بسته به فعالیت و تلاش شما د اره ، پیگر باشی خیلی زود میتونی همه مراحل ثبت و مجوز رو انجام بدی.
    در مورد بازار کار هم باز برمیگیرده به اینکه تو شهرتون چطور خدمات ارائه دهی، پس قبل استارت کار وضیعت شرکت های دیگه و وضعیت خودت رو بررسی کن، راه اندازی و استارت ISP زیاد مشکل نیست، مهم این است که تو اینده چطور ادامه دهی و تو رقابت و بازار بمونی.
    فقط رو IN مانور نکن!

نام حقيقي: Khezri

عضو عادی شناسه تصویری salam
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط shnov نمایش پست ها
    فقط رو IN مانور نکن!
    اتفاقا من میخوام فقط IN کار کنم! دو تا شرکت یه دونه خط E1 به این کار اختصاص داده بودن که جدیدا یک خط دیگه هم اضافه کردن با اینکه تبلیغات زیادی در سطح شهر نشده و خیلیها خبر ندارن و بیشتر از کارت اینترنت استفاده میکنن. از طرفی ADSL هنوز تو شهر ما فراگیر نشده و به نظر خودم IN میتونه تا یکی دو سال آینده بازار خوبی داشته باشه. پیشنهاد شما گرفتن نمایندگی ADSL هست؟ دوستان دیگر هم همین نظرو دارند؟
    کسی تازگی مجوز ISP گرفته که بدونه چقدر طول میکشه گرفتنش؟

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    در مورد سرویس هوشمدن من اقدام کردم واستان فارس گفتند که مربوط به مخابرات هست و دیگه امتیاز نمیدن و منم منصرف شدم فقط یه سری شرکتهایی در سطح شیراز هستند که خودشون یوزر 1 - 1 رو میدن دست مردم که کار کنن و خودشون برای مشترک قبض میزنن حالا گیر بیاد یا نیاد خدا میدونه.و در مورد مجوز هم الان من 1 سال و 7 ماه منتظر موندم و پریروز زنگ زدم سازمان گفتند که حضورا به هیچ وجه اقدام نمیکنید و مراحل اداری مجوزتون هنوز طی نشده.فقط اینو میدونم که مسخره ترین و اشتباه ترین سیستم اداری ماله ایران هست.مراحل اداریش فقط یه تاییدیه و امضا پمضاس.حالا طرف هر وقت سرخوش بود امضا میزنه هر وقتم کشتیاش غرق شده باشه میگه بذار برای فردا

salam سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    در کل یه isp تا باید همه نوع سرویس ارائه بده، نمی گم که in سرویس بدیست ولی خب
    IN واسه ی هر یوزر فقط تو دو ماه اول جذاب و کاربرد داره، همین که دور اول فیش اومد عقب نشینی میکنه، درست مثل الان که اکثر کسانی که مصرف زیاد موبایل دارند ، میرند سراغ سیم کارت های اعتباری، طرف با اینکه تو هفته 2-3تا شارژ 5تومنی مصرف میکنه علنا" هم میگه گرونتر است ولی باز به دائمی ترجیع میده، دلیلش هم اینست که 5 تومن رو میتونه بده ولی سر جمع 30 - 40 تومن یه دورهواسش یکم سخت است.

در مورد وضعیت فعلی سرویس IN هم الان هر جا IN ساپورت بشه مخابرات موظف است که این سرویس رو ارائه بده.

salam سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

درخواست خط هوشمند

http://forum.persiannetworks.com/f25/t25970.html

مراحل راه اندازی اینترنت هوشمند

مجوز اینترنت هوشمند

نمایندگی اینترنت هوشمند

لغو خدمات شبکه هوشمند (IN

راه اندازی اینترنت هوشمند

مجوز شبکه هوشمند

مجوز اينترنت هوشمند

اینترنت هوشمدن

اخذ نمايندگي اينترنت هوشمند

دریافت نمایندگی اینترنت هوشمند

درخواست لغو اینترنت هوشمنداخذمجوزاینترنت هوشمندايجاد شبكه هوشمند مخابراتاخذ مجوز اینترنتراهنمای راهاندازی اینترنت هوشمند مخابراتمراحل راه اندازی تخته هوشمندنحوه راه اندازی شبکه هوشمندمراحل اخذ مجوز راه اندازی یک ispدرخواست خط اینترنت هوشمنداینترنت هوشمند راه اندازیفرایند راه اندازی تخته هوشمندگرفتن تخته هوشمند از اینترنتشبکه هوشمند مخابراتشرايط گرفتن

برچسب برای این موضوع