نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: نحوه کار با Office Communicator 2007

نام حقيقي: Hamed Vaziri

عضو عادی
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2

نحوه کار با Office Communicator 2007

با سلام
    من نرم افزار Office Communicator 2007 رو نصب کردم، حالا نمیدونم چطوری اونو پیکربندی و ازش استفاده کنم، وقتی نرم افزار رو باز میکنم، فقط یک فیلد Sign in Address داره. من روش زیر رو هم تست کردم :
    DNS کامپیوتر خودمو برابر با IP یک کامپیوتر دیگه که AD روش نصبه دادم (همینطور Default GateWay رو)، در قسمت Tools > Options > My Account > Advance گزینه ی Manual Configuration رو فعال و در هر دو فیلد مورد نظر IP اون کامپیوتر رو دادم (که روش AD نصبه)، همینطور Connect Using رو معادل TLS قرار میدم.
    حالا در قسمت Sign in Address، یک اکانتی که در AD ساختم رو مینویسم (مثلا ali@office.com که office نام دامین اون سیستمه) و روی Sign in کلیک میکنم که بعد از مدتی جستجو با پیغام زیر مواجه میشم :

Microsoft Office Communicator 2007
    ---------------------------
    Cannot sign in because the server is temporarily unavailable. If the problem persists, contact your system administrator.
    ---------------------------
    OK
    در ضمن، سیستمی که Office Communicator 2007 رو روش نصب کردم و دارم باهاش کار میکنم، به دامین مورد نظرم Join نیست.
    ممنون میشم اگه کسی از دوستان تجربه ی کار با این نرم افزار رو داشته، در اختیار من هم قرار بده.
    ممنونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Hamed Vaziri

عضو عادی
    نوشته
    68
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    2
    راستی یه چیز دیگه هم پیدا کردم، بعد از اینکه بر روی دکمه ی Sign in کلیک کردم، و با پیغامی که در قبل نشونم دادم مواجه شدم، به Event Viewer ویندوز رفتم و این خطا رو دیدم :

Communicator failed to connect to server 192.168.0.106 (192.168.0.106) on port 5061 due to error 10061. The server is not listening on the port in question, the service is not running on this machine, the service is not responsive, or network connectivity doesn't exist.

Resolution:
    Please make sure that your workstation has network connectivity. If you are using manual configuration, please double-check the configuration. The network administrator should make sure that the service is running on port 5061 on server 192.168.0.106 (192.168.0.106).
    ظاهرا تنظیماتی رو باید در سروری که میخواد بهش وصل بشه باید انجام بدم، حالا حتما باید سرویسی روی اون کامپیوتر نصب باشه ؟ آیا اگر روی اون کامپیوتر که AD نصبه Office Live Communicator 2007 رو نصب کنم، کافیه ؟ یا باید تنظیماتی رو انجام بدم یا حتما باید Communications Server 2007 نصب باشه ؟

نام حقيقي: بیجی بوجی

عضو عادی شناسه تصویری bijibuji
    نوشته
    196
    سپاسگزاری شده
    68
    سپاسگزاری کرده
    40

Icon13 سلام حامد وزیری عزیز

سلام دوست خوبم.
    باید عرض کنم که من هم در وضعیت مشابهی به سر می برم و به قول خودم 95 درصد راه رو اومدم و فقط 5 درصد آخرش مونده که نمی دونم کی قراره طی بشه.
    باید به عرض برسونم که من هم شدیدا دارم روی این پیغام خطایی که گفتی کار می کنم هرچند که ذکر دو نکته خالی از لطف نیست:
    - لازم نیست Default Gateway رو روی سرور Communications Server یا Domain Controller ست کنی چون Default Gateway یعنی درگاه اتصال به شبکه های دیگه که اینجا موضوعیت نداره.
    - لازم نیست روی سرور Communications Server نرم افزار Communicator رو نصب کنی چون واقعا ربطی نداره.

من تقریبا می دونم که مشکل از کجاست. یعنی فکر می کنم که حدسم درست باشه.
    لطفا مراحل زیر رو طی کن تا یه چیزی رو با هم چک کنیم:
    - Setup نصب Communications Server 2007 رو اجرا کن. (Edition من Enterprise هستش و امیدوارم که مثل هم باشیم.)
    - مراحل زیر رو طی کن:
    - Deploy Pools in a Consolidated Topology
    - Step 10: Validate Server and Pool Functionality
    - Step 2: Validate Web Components Server Functionality

Run رو بزن و فقط Validate Connectivity رو چکش رو بزن و Next رو بزن تا شروع کنه به تست.
    بعد از اتمام تست بهت Report میده که آیا تست موفق بوده یا نه که می بینی که نبوده و دو دستی میزنی توی سرت.
    حالا بیا بگو ما دو نفر چیکار کنیم تا Error نده بهمون.
    باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آفرین پسر خوب

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط hdv212 نمایش پست ها
    راستی یه چیز دیگه هم پیدا کردم، بعد از اینکه بر روی دکمه ی Sign in کلیک کردم، و با پیغامی که در قبل نشونم دادم مواجه شدم، به Event Viewer ویندوز رفتم و این خطا رو دیدم :

Communicator failed to connect to server 192.168.0.106 (192.168.0.106) on port 5061 due to error 10061. The server is not listening on the port in question, the service is not running on this machine, the service is not responsive, or network connectivity doesn't exist.

Resolution:
    Please make sure that your workstation has network connectivity. If you are using manual configuration, please double-check the configuration. The network administrator should make sure that the service is running on port 5061 on server 192.168.0.106 (192.168.0.106).
    ظاهرا تنظیماتی رو باید در سروری که میخواد بهش وصل بشه باید انجام بدم، حالا حتما باید سرویسی روی اون کامپیوتر نصب باشه ؟ آیا اگر روی اون کامپیوتر که AD نصبه Office Live Communicator 2007 رو نصب کنم، کافیه ؟ یا باید تنظیماتی رو انجام بدم یا حتما باید Communications Server 2007 نصب باشه ؟
    ببخشید که این سوال رو می پرسم، ولی شما Communications Server دارید که می خواهید با Communicator به آن وصل شوید؟
    Communicator در حقیقت Client ای است برای ارتباط با Communications Server!

نام حقيقي: بیجی بوجی

عضو عادی شناسه تصویری bijibuji
    نوشته
    196
    سپاسگزاری شده
    68
    سپاسگزاری کرده
    40

Icon12 این پست رو پیگیری کنید ...

پستی که لینکش داده شده خطاهای معمول رو با راه حل هاشون داره بررسی میکنه که می تونه مفید باشه

ویرایش توسط bijibuji : 2009-02-12 در ساعت 11:18 AM

کلمات کلیدی در جستجوها:

نحوه کار با office communicator

office communicator

office communicator 2007 اموزش

آموزش نصب office communicator 2007

طرز کار باافیس 2007

طرز کار office communicator

آموزش office communicator

office communicator آموزش

اموزش office communicator

نحوه استفاده از communicator

آموزش نصب microsoft office communicator

روش نصب communicator

روش کار با office 2007

office communicator نصب

راهنمای استفاده از communicator 2007

راهنمای تنظیمات سرور office communicator

چطوري نرم افزار microsoft enterprise edition 2007رو نصب كنم؟

http://forum.persiannetworks.com/f25/t23922.html

آموزش نصب office communicator

microsoft office communicator آموزش

کار با office communicator

راهنماي كار با Microsoft.Office.2007)

کار با office 2009

نحوه کارکرد نرم افزار Microsoft Office Communicator

کار با office communicator

برچسب برای این موضوع