نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط ZERS
  • 1 توسط mmj

موضوع: نرم افزار مجازی کار باشبکه

نام حقيقي: bahram

عضو عادی شناسه تصویری helex8800
    نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    71

Icon12 نرم افزار مجازی کار باشبکه

سلام دوستان
    یه پک اموزش MCSE گرفته بودم که مطالبش رو امروز تموم کردم ؟
    ولی حالا تو کف عملی کار کردنم اما من هم محصلم و... واقعا یه معجزه کردم که همینم تو این مدت کم تموم کردم (فکر کنم یه 10 روزی میشه)
    قبلا از دوستان شنیده بودم که نرم افزارهای است برای کار در فضای مجازی که مثلا بتونی حتی یه ISP روطراحی کنیم دوستانی که اسم این نرم افزار رو میدونند یا مشابه اون یه لطفی بکنند و اسمشو بزارند تا ما هم از این نعمت کار با شبکه فیضی ببریم !
    دوستان یه ویندوز 2003 هم نصب کردم و روش تمرین میکنم خدا رو شکر کارهای که با ید تمرین کنیم زیاد کاری با سخت افزارهای جانبیش نداره ولی میشه از سیستم RAS با استفاده از خط تلفن کار یک دامین رو انجام بدم که کامپیوترهای دیگه رو به عنوان Client روی کامپیوترم تعریف کنم و عملیاتهای DNS و DHCP و ... روشون امتحان کنم؟
    یه سوال دیگه دارم که از دوستم شنیده بودم که اینکه مثلا یه مهندس از تهران دفتر کارش رو در عسلویه از طریق remote desktop بهش وصل میشه میشه بگید از چه راهی استفاده میکنه؟
    دوستان میشه بگید که چه نرم افزار های دیگه است در رابطه با شبکه که باید کار کنم در حال حاضر که سیستم عاملهای ماکروسافتو و mcse رو یاد گرفتم میشه به ترتیب یه الگو برای یاد گیری بزارید مثلا چه اسکریپ نویسی یا چه برنامه نویسی یا... که خودتون بهتر میدونید رو پیشنهادکنید؟
    این بگم که واقعا انجمن عالی دارید یعنی این ده دقیقه ای هم که کانکت میکنم بیشتروشو تو این انجمن میگزرونم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: j j

عضو غیر فعال شناسه تصویری ZERS
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    اینهمه سوال تو یه تاپیک ؟

از نرم افزارهای Virtual Machine مثل Virtual PC و VMWare استفاده کن.

helex8800 سپاسگزاری کرده است.

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست عزیز ، قصدم دلسرد کردن شما نیست، اما سوال هایی که می پرسید ، نشون میده زیاد چیزی از MCSE نمی دونید.
    منم یک آدم مشتاق و علاقه مند هستم، درست مثل شما. به شما توصیه میکنم که قدمهاتون رو آهسته اما مداوم بردارید.
    آیا شما مفاهیم شبکه رو میدونید ؟ آیا شما لایه های شبکه رو می شناسی؟ با ویندوز XP چقدر آشنایی ؟در مورد تفاوت ویندوزهای سرور و workstation چیزی میدونین. و هزار تا سوال دیگه که جواب خیلی هاشو خودمم نمی دونم.
    اگه واقعا به شبکه علاقه دارید و قصد کسب علم در این زمینه رو دارید، از پایه شروع کنید و اصلا عجله نکنید.
    از کتاب network+ شروع کنید. بعدش کتاب ویندوز XP نوشته خود مایکروسافت رو مطالعه کنید. بعد ویندوز سرور 2003. بعد اکتیو دایرکتوری. بعد زیر ساخت شبکه (شامل DNS DHCP WINS RRAS و...) و به همین شکل راه رو ادامه بدید تا به نتیجه برسید.
    ببخشید که سرتون رو درد آوردم. قصدم فقط این بود که مثل من و خیلی های دیگه بیراهه نرید و به نتیجه برسید.

astronix سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    71
    دوستان شرمنده این همه سوال که پرسیدم همشون جوابشون همون سیستم RAS میشد که طرز کارش رو هم فهمیدم؟ ولی برای کار با remote desktop سرعت vpn بیشتر یا dial up ؟

mmj
    mmj آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mohammad

عضو عادی
    نوشته
    432
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    51
    دوست عزیز میشه علت اعتراضتون رو بپرسم ؟
    قصد من ناراحت کردن شما نبود. فقط خواستم تجربه ای که خودم داشتم رو بهتون منتقل کنم تا شاید به دردتون بخوره.

نوشته
    76
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    71
    دوست من اینجا سوال پرسیدم نه که تجربه های تلخ خودتون به رخ ما بکشید

کلمات کلیدی در جستجوها:

پک اموزشmcse

سیستمras