صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 25 از مجموع 25

موضوع: خط پهنای باند اختصاصی یا adsl

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    از سرویس network load balancig manager ویندوز 2003 ؟
    چطوری باید set کنم ؟ چون یک آیزا دارم و یک dhcp .
    روی dhcp ست کردم که آیزا رو به عنوان default gateway برای کلاینتها تعریف کنه . یعنی secure nat . حالا با NLB چطور میشه ؟

نام حقيقي: mojtaba

عضو غیر فعال
    نوشته
    101
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    11
    با روتری که 3 تا اینترفیس lan داشته باشه به راحتی میشه فقط باید براش config در بیاری با بعضی نرم افزارها هم که رو ویندوز سرور نصب میشن میشه فکر میکنم تو انجمن ها بگردی در این زمینه راهنمایی کردن.

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    میخوام دو تا خط اینترنت رو یکی کنم .
    یکیش اگه همین 128 lease line مخابرات باشه و اون یکی adsl .
    چون خط لیز لاین از روتر سیسکو رد میشه ، که از روتر هم میاد به یک سرور . خط دیگر اینترت که از مودم روتر Adsl میگذره ، مجبورم براش یه سرور دیگه بزارم . حالا اگه بشه این دوتا آیزا سرور رو با هم NLB کرد خیلی خوب میشه . دو تا سرور رو میدونم چطور میشه NLB کرد ولی اینکه خود آیزا در هر کدوم چطور باید باشه رو نمیدونم . باید دوتا آیزا ها مثل همدیگر set بشه ؟policy هاشون چطور میشه . اصلا میشه دوتا سرویس آیزا رو با هم NLB کرد ؟

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    در تاپیک های دیگه که جستجو کردم ، اگه دو تا خط رو با هم load balancing کنم ، سرعت اضافه نمیشه .
    فقط بک آپ همدیگه میشن . پس load balancing کردن به کار من نمیاد . یعنی یا باید خط مخابرات رو نگهدارم و یوزرهام رو 2 قسمت کنم . یا اینکه به جای مخابرات از یک شرکتی خط اختصاصی بگیرم .

دوستان اشاره کرده بودند روی بستر اینترانت ، اینترنت بگیرم . چه لزومی داره اینکارو بکنم . اینطوری هم با مخابرات طرف هستم و هم با شرکت خصوصی . در صورتیکه میتونم این اشتراک مخابرات رو کلا پس بدم و به جاش از یک شرکت خصوصی اینترنت بگیرم .یعنی پهنای باند بگیرم .

دوستان نظرشون چیه ؟

نام حقيقي: n.s

عضو غیر فعال
    نوشته
    63
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    17
    سلام دوست عزیز شما میتونید از adsl استفاده کنید اما بهتر شرکتی رو انتخاب کنید که حداکثر فاصله اش تا شما 5 کیلومتر بیشتر نباشه !
    چون اگه بیشتر باشه سرعت مودم شما و دریافت و ارسال اطلاعاتان خیلی کم میشه و در این صورت اصلا صرف نداره !

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    البته تو فاصله 5 كيلومتر،* خط تلفن به سختي جواب ميده و لينك ADSL نبايد ! بالا بياد... سرعت به جاي خود؛،.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    share ، adsl پاسخگوی تعداد کاربر ایجا نیست .( 150 تا کاربر و 30 تا کاربر همزمان) . باید adsl اختصاصی بگیرم که فقط شاتل در محدوده مخابراتی ما اینکارو میکنه . که اونم قیمتش با پهنای باند اختصاصی فرقی نداره .

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    بین سه گزینه زیر کدوم پشتیبانیش در ایران بهتره ؟ و قابل اطمینان تره و میشه گرفت

1 - وایرلس
    2- پهنای باند روی اینترانت
    3 - پهنای باند اختصاصی g.shdsl

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    وایرلس

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    10
    از لحاظ امنیت چی . میگن وایرلس خیلی نفوذ پذیره و دردسر زیاد داره . فقط با ست کردن دوتا پسورد میشه مشکل رو حل کرد ؟

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

پهنای باند اختصاصی

adsl اختصاصی

تفاوت رنج bgp مخابراتی

http://forum.persiannetworks.com/f25/t22584.html

تفاوت پهنای باند با adsl

تفاوت پهنای باند و adsl

فرق پهنای باند با adslفرق پهنای باند اختصاصی و adslتفاوت های پهنای باند با adslاینترنت اختصاصی مخابراتتفاوت adsl و پهنای باندپهنای باند اختصاصی forum.persiannetworks.com تفاوت پهنای باند اختصاصی و adslافزایش پهنای باند adslفرق پهنای باند و سرعت اینترنتخطوط اختصاصی مخابراتیتوضیح bgpاکتیو ویندوز 7bgpیعنی چیتفاوت adsl و dedicateadsl اختصاصی shareتفاوت استفاده از پهنای باند اختصاصی و adslپهنای باند اختصاصی ۱۲۸تفاوت پهناي باند با Adslتفاوت پهناي باند با asl

برچسب برای این موضوع