نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط wlan_t
  • 1 توسط mtbiirir
  • 1 توسط mtbiirir

موضوع: مشورت در مورد ISP

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9

مشورت در مورد ISP

سلامی گرم خدمت همه اساتید محترم
    ایا با این شرایط راه اندازی ISPصرف میکنه
    تو شهر ما 2 تا شرکت هستند که خدمات ADSLمیدن و 4تا ISP
    حالا با این وجود تاسیس یک آی اس پی صرف میکنه
    البته یکی از این ای اس پی ها که از همه قوی تره حداقل ماهی 1.5 تا 2 تومن درامد داره

واسه مجوز مشکلی نداریم یکی از اقوام تو شهر دیگه ای اس پی داره فقط یک درخواست تو سعه فعالیت و تاسیبس یک شعبه دیگر در این شهر که تو یک استان هستش میخواد

حالا شما قضاوت کنید ایا تاسیس ای اس پی صرف میکنه؟

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    درسته که بازار isp خراب شده و دست زیاد شده اما اگه کمی هوش وخلاقیت خرج کنی در بلند مدت میتونی از رقبا جلو بزنی البته بدون اونها هم بیکار نمی نشینند برو سراغ سرویسهای جدید و پرهزینه منظورم سرویسهایی که اونها جرات نکنند بیایند سمتش ولی dial up دیگه مرده

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtbiirir نمایش پست ها
    درسته که بازار isp خراب شده و دست زیاد شده اما اگه کمی هوش وخلاقیت خرج کنی در بلند مدت میتونی از رقبا جلو بزنی البته بدون اونها هم بیکار نمی نشینند برو سراغ سرویسهای جدید و پرهزینه منظورم سرویسهایی که اونها جرات نکنند بیایند سمتش ولی dial up دیگه مرده
    دوست من اگه یه کم در مورد این سرویسهات توضیح بیشتری بدی ممنونت میشم.خب منم توی شهرستانمو اولی شرکت adsl هستم 2ماهه دارم کار میکنم و حدود 30 یوزر رو گرفتم.ولی یه شرکته دیگه ای هست که رو دنده لج افتاده و داره تا 2هفته دیگه adsl پیاده میکنه حالا جالب اینه که توی شهر داره بازار منو خراب میکنه با حرفهاش.
    حرفهایی مثل شبکه فلانی مشکل داره پهنای باندش شیر میشه فلان میشه چنان میشه.....
    در صورتی که اون مشکلش بیشتر از منه.یعنی اگه میتونستم هکش کنم تا الان کرده بودم و حاضرم برای این کار هزینه هم کنم فقط به خاطر طرز حرف زدنش که حرمت خودش رو نگه نمیداره.
    به نظر شما من چجوری اینو باید بنشونم سر جاش؟؟؟

نام حقيقي: MAHDI TAKALLOU

عضو عادی . شناسه تصویری mtbiirir
    نوشته
    611
    سپاسگزاری شده
    317
    سپاسگزاری کرده
    18
    ما تو تهران مشکل شما رو داشتیم اون هم با غولهای تهرانی البته اول نبودیم بلکه تازه کار بودیم اوایل فکر میکردیم باید بجنگیم و دست به تخریب همدیگر بزنیم اما بعد از یه مدت فهمیدیم خومون رو باید قوی کنیم تا طرف کم بیاره مطمئن باش مشتری میفهمه - ما رفتیم دنبال مشتری لوکس قیمتها وکیفیت رو افزایش دادیم پشتیبانی رو 24 ساعته کردیم تیم فنی رو تقویت کردیم وبه نتیجه رسیدیم الان 35 مگ پهنای باند داریم والحمدالله راضی هستیم با یوزر خانگی عادی هم کاری نداریم بنظرم برای اینکه از پوست گردو بیایی بیرون چند نکته ضروریست :
    1-سعی کن پهنای باندتو از یه جای ارزون منتقل کنی مثل تهران
    2-پهنای باندتو افزایش بده وبارقیبات رفیق شو و به اونها بفروش تا هزینه دیتای شما کمتر از اونها بشه
    3-سعی کن مراکز صنعتی رو با هزینه کمتر ساپورت کنی واعتماد اونها رو جلب کنی نه مشتری خانگی رو
    4-سازمان های دولتی رو زیر قیمت ساپورت کنی
    اینجوری سازمانها برات اعتبار میاره شرکتها سود وسربار پهنای باند مانده از این دو گروه را بدی به یوزر خانگی تا برات مفت بیوفته ویوزر خانگی حالشو ببره وتو سودتو اونوقت کمر رقیبت نا خواسته می شکند
    ببخشیدا زیاد بالا منبررفتم

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtbiirir نمایش پست ها
    ما تو تهران مشکل شما رو داشتیم اون هم با غولهای تهرانی البته اول نبودیم بلکه تازه کار بودیم اوایل فکر میکردیم باید بجنگیم و دست به تخریب همدیگر بزنیم اما بعد از یه مدت فهمیدیم خومون رو باید قوی کنیم تا طرف کم بیاره مطمئن باش مشتری میفهمه - ما رفتیم دنبال مشتری لوکس قیمتها وکیفیت رو افزایش دادیم پشتیبانی رو 24 ساعته کردیم تیم فنی رو تقویت کردیم وبه نتیجه رسیدیم الان 35 مگ پهنای باند داریم والحمدالله راضی هستیم با یوزر خانگی عادی هم کاری نداریم بنظرم برای اینکه از پوست گردو بیایی بیرون چند نکته ضروریست :
    1-سعی کن پهنای باندتو از یه جای ارزون منتقل کنی مثل تهران
    2-پهنای باندتو افزایش بده وبارقیبات رفیق شو و به اونها بفروش تا هزینه دیتای شما کمتر از اونها بشه
    3-سعی کن مراکز صنعتی رو با هزینه کمتر ساپورت کنی واعتماد اونها رو جلب کنی نه مشتری خانگی رو
    4-سازمان های دولتی رو زیر قیمت ساپورت کنی
    اینجوری سازمانها برات اعتبار میاره شرکتها سود وسربار پهنای باند مانده از این دو گروه را بدی به یوزر خانگی تا برات مفت بیوفته ویوزر خانگی حالشو ببره وتو سودتو اونوقت کمر رقیبت نا خواسته می شکند
    ببخشیدا زیاد بالا منبررفتم
    مرسی دوست عزیز.ممنون.خواهش میکنم.اتفاقن این منبر شما برای ما کلی ارزشمند بود چون تازه کاریم.متاسفانه چون من تازه adsl رو تازه راه انداختم و اون آقا قبلآ وایرلس داشته کلی از شرکتها رو جذب کرده.اعم از ایران خودروها و موبایلیها و خدمات کافی و پتروشیمی وووو
    متاسفانه باهاشونم حرف زدم گفتن میخوایم یعنی فردا پس فردا میایم سراغت ولی فردا پس فردا معلوم میشه که جناب سرندیپیتی رفته بهشون گفته شما اونجا نگیرید من 1هفته دیگه دارم راه میندازم صبر کنید سرویسم عالیه بهتر از اونه.اینا هم دست نگه داشتند.متاسفانه بستر شهرستان فعلآ برای ارتقا پهنای باند مشکل داره و مشکل هم از مخابرات شیراز هست و خوشبختانه ارتباط من اینترنت هستش و کلی هم ارزونتر از اونا هست.ولی ببخشیدا این آدم اصلآ شعور حرف زدن رو نداره.و حتما یه ضربه کاری باید اونو بنشونه سره جاش.البته تا الان برد با من بوده چون 30تا مشترک دارم و یه منطقه کافو رو هم دارم کم کم پوشش میدم و یه مدت دیگه هم میخوام یه شهرک رو پوشش بدم.اما با کدوم پهنای باند؟
    خلاصه کلام اینکه این آقا داره ذهن مردم رو خراب میکنه نه اینکه رقابت میکنه.داره مخ مردم رو میخوره.
    من نمایندگی کارا امین شیرازم اونم نمایندگی پیشگامان رو گرفته.
    ولی به ضررم که شده باشه باید کمرشو بشکونم.آخه نفوذم تو مخابرات 100٪ هست.
    فقط نمیدونم با زبون این بشر چیکار کنم...
    ببخشید من دیگه از منبر بیام پایین که حاضرین حضار خوابشون گرفت

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9
    کسی سوال ما رو جواب نمیده بقیه دارن مشکلات خودشون رو مطرح میکنند

اینجا اینترنت ساعتی 250 تومانه
    البته اون دوتا شرکتی که گفتم adsl میده فقط adslمیدن و دایال اپ ندارند و فقط یک ای اس پی سرعت وکیفیتش خوبه و اون 3 تایه دیگه از هفت دولت ازادند
    حالا نمیدونم هزینه بکنم یا صرف نمیکنه و همش ضرره
    اگه ماهی 300 تومن هم بندازه واسم بسه چون به غیر از هزینه پهنای باند هزینه مغازه و این طور چیزا ندارم

عضو عادی
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    22
    سپاسگزاری کرده
    9
    کسی سوال ما رو جواب نمیده بقیه دارن مشکلات خودشون رو مطرح میکنند

اینجا اینترنت ساعتی 250 تومانه
    البته اون دوتا شرکتی که گفتم adsl میده فقط adslمیدن و دایال اپ ندارند و فقط یک ای اس پی سرعت وکیفیتش خوبه و اون 3 تایه دیگه از هفت دولت ازادند
    حالا نمیدونم هزینه بکنم یا صرف نمیکنه و همش ضرره
    اگه ماهی 300 تومن هم بندازه واسم بسه چون به غیر از هزینه پهنای باند هزینه مغازه و این طور چیزا ندارم

نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط wlan_t نمایش پست ها
    سلامی گرم خدمت همه اساتید محترم
    ایا با این شرایط راه اندازی ISPصرف میکنه
    تو شهر ما 2 تا شرکت هستند که خدمات ADSLمیدن و 4تا ISP
    حالا با این وجود تاسیس یک آی اس پی صرف میکنه
    البته یکی از این ای اس پی ها که از همه قوی تره حداقل ماهی 1.5 تا 2 تومن درامد داره

واسه مجوز مشکلی نداریم یکی از اقوام تو شهر دیگه ای اس پی داره فقط یک درخواست تو سعه فعالیت و تاسیبس یک شعبه دیگر در این شهر که تو یک استان هستش میخواد

حالا شما قضاوت کنید ایا تاسیس ای اس پی صرف میکنه؟
    من که تازه تاسیسم بازارش خرابه.مردم جیبشون خالیه بابا.کافینتی که من بهش اشتراک دادم در ماه بیشتر از خودم که مرکز adsl هستم درآمد داره.به نظر من الان کافینت و کارهای تحقیقاتی بیشتر درآمد داره./البته جاشم خیلی مهمه ها

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع