صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 28 از مجموع 28

موضوع: adsl

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ما از PAP پهنای باند نگرفتیم، فعلا پهنای باند 512 داریم که برای کل شبکه Share هست . البته یه کش sQuid هم کنارش هست که وضعیت خوبی رو ایحاد کرده . پیشنهاد میکنم پهنای بانداز خودتون باشه، اینجوری بهتر میتونید روی سرویس دهی و هزینه ها تصمیم گیری کنید.
    بابت سرویسی که کاربر استفاده میکنه متوجه منظورتون نشدم؛
    اما در حال حاضر، کل سرویسی که ارائه میکنیم، بصورت حجمی زمانی هست . به اینصورت که یک کاربر، با سرعت 64 برای مدت یکماه و حجم تبادل اطلاعات 2 گیگابایت سرویس دهی میشه .
    سرعت های بالاتر هم هست به اضافه حجم های بالاتر.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    منظورم اين است كه مثلا 64 بيشتر مشتري داره يا 128 . در شمن بطور متوسط يك 64 رو مشتري به دليل حجمش پس از چند روز ميايد شارژ ميكنه . بطور ميانگين

خواننده
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    شما پهنماي باند 512 داريد . اون وقت 48 يوزر Adsl هم داريد . چند تا خط ايوان داريد . آيا اين پهناي باند كفاف همه چيز رو ميده . ما پهناي باند 256 داريم يك خط ايوان هم داريم . فكر مي كنيم براي 32 يوزر بايد 512 هم بگيريم . آيا واقعا پهناي باند 512 شما به همه جوابگو است . در ضمن من هم يك كش اسكوئيد دارم .

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بسته به وضعیت خودتون و شهرتون داره، خیلی جاها مشترک با 128 هم راضی نمیشه، خیلی جاها 64 هم زیاده، هر چند اگه منابع شبکه تون به اندازه کافی نباشه، حتی یوزر 64 هم نمیتونه سرویس مناسبی بگیره .
    بابت تمدید هم اگه شبکه خوب باشه و یوزر هم مناسب، با میانگین مصرف روزانه 50مگابیت، حدود 20 روز ...

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    ببینید من در یک شهری هستم که تنها isp این شهر هستم . چند وقته یک شرکت تازه تاسیس که اعضای اون هم چیز زیادی از کامپیوتر و اینترنت سرشون نمیشه }البته لازم به ذکر است که من خودم چیزی سرم نیمشه ( مثلا یکی از اوها قبلا بوتیک داشت ) اومدن نمایندکی فروش یک شرکت دیگه رو گرفتند که اون شرکته هم ÷ورت از جای دیگه لایسنس خریده رو کرفتند و شروع کردند به تبلیغات . که adsl می دهیم . پهنای باند عرضه می کنیم . ما هم برای اینکه بازار را از دست ندهیم و له نشویم مجبور شدیم که بیفتیم دنبال این کار . جالب اینه که این شرکته داره سرویس که تو شهر ما اجرا می کنه از شرکت اصلی هم ارزونتر میده . من نمی دونم این اصلا توجیه داره .
    ام لازم به ذکر است که ما 30 خط e1 مون هم پر نمیشه . البته تقاضا برای adsl هم هست . نمیگم نیست .

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اینجا هم تقاضا زیاد بود، به طوری که همون اول میخواستیم 96 پورت راه اندازی کنیم، اما با گذشت حدود سه ماه، امروز مشترک 34ام وصل شد !!!

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    من نمایندگی کارا امین برای شهرستان رو گرفتم.راسیتش پدرم آورده جلو چشم دیگه.یه مشت تنبل ...
    پشتیبانی صفر.
    بنداز بنداز...هرچی بوده با ضرب پول راه انداختم.پهنای باند 512 رو بهم داده 130 تومن در صورتی که مخابرات میده 78 تومن.مودمها ووو همه رو بهم انداخته.الانم یه روز سرویسشون قطع میشه.یه روز پورتهام قطعه.یه روزdns هاشون.پورتها رو هم بهم داده 120 تومن.48 تا پورت
    در کل برای کسی که توی کار شبکه حرفه ایه خوبه ولی برای کسی مثل من که از نظر شبکه صفرم خوب نیست و پشتیبانیشون ضعیفه و فقط پول میگیرن.

ویرایش توسط 3hsan : 2008-09-06 در ساعت 02:52 PM

خواننده
    نوشته
    147
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    0
    چقدر جمعيت داريد . چقدر براي فروش adsl تبليغ كرديد . دوست من جناب آقاي sky_star2 پهناي باند 512 رو كدوم مخابرات ميده 78 تومان . پهناي باند 512 مخابرات 550 تومان در مايد تازه بدون ماليات و عوارض

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    فکر نکنم عمر ما کفاف بده 512 رو 78 تومن ببینیم.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeid mir نمایش پست ها
    چقدر جمعيت داريد . چقدر براي فروش adsl تبليغ كرديد . دوست من جناب آقاي sky_star2 پهناي باند 512 رو كدوم مخابرات ميده 78 تومان . پهناي باند 512 مخابرات 550 تومان در مايد تازه بدون ماليات و عوارض
    دوست عزیز پهنای باند مخابرات خیلی ارزون شده.من خودم با مخابراتیا سر وکار دارم.و اونجا هم آدم دارم.با رییس دیتای شیراز صحبت کردم بهم گفت 512 رو بهت میدم 78 ولی چون نمایندگی کارا امین هستی یه کم میکشه روش.نمیدونستم که اینقد میخواد بکشه روش.1مگ 126 تومن و 512 78 تومن.البته من اینترانتم.
    و در مورد تبلیغ خدمت شما که عرض کنم حسود نمیذاره.من یه پلاکارد زدم رو میدان اصلی شهر تو 1 شب غیبش زد بعد رفتم شهرداری گفتم یالا پلاکارد گفت کاره ما نیست.فهمیدم کاره این رقیب بیشعورمه.البته ببخشیدا.
    به هر حال چون تنها شرکت adsl توی شهرستانم حسودیشون میشه و سرویس dail up شون رو به نابودیه.البته میخواد adsl بیاره ولی یه سری مشکلاتی داره.چنتا رقیب بدجنس دارم که نمیذارن شرکت را جا بندازم.خیلی هم تبلیغ کردم ولی ذهن مردم رو خراب میکنن.
    شما که توی بازار حرفه ای هستید راهنمایی کنید که من چجوری میتونم شرکت رو تو شهرستان منفجر کنم و حتی با adsl اون هم بتونم رقابت کنم.هر چند که الان adsl شهرستان فقط خودمم.
    چه طرح هایی چه کلکها یی چه راه هایی چه تبالیغی
    ما چاکریماااااااااااا

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط sky_star2 نمایش پست ها
    دوست عزیز پهنای باند مخابرات خیلی ارزون شده.من خودم با مخابراتیا سر وکار دارم.و اونجا هم آدم دارم.با رییس دیتای شیراز صحبت کردم بهم گفت 512 رو بهت میدم 78 ولی چون نمایندگی کارا امین هستی یه کم میکشه روش.نمیدونستم که اینقد میخواد بکشه روش.1مگ 126 تومن و 512 78 تومن.البته من اینترانتم.
    و در مورد تبلیغ خدمت شما که عرض کنم حسود نمیذاره.من یه پلاکارد زدم رو میدان اصلی شهر تو 1 شب غیبش زد بعد رفتم شهرداری گفتم یالا پلاکارد گفت کاره ما نیست.فهمیدم کاره این رقیب بیشعورمه.البته ببخشیدا.
    به هر حال چون تنها شرکت adsl توی شهرستانم حسودیشون میشه و سرویس dail up شون رو به نابودیه.البته میخواد adsl بیاره ولی یه سری مشکلاتی داره.چنتا رقیب بدجنس دارم که نمیذارن شرکت را جا بندازم.خیلی هم تبلیغ کردم ولی ذهن مردم رو خراب میکنن.
    شما که توی بازار حرفه ای هستید راهنمایی کنید که من چجوری میتونم شرکت رو تو شهرستان منفجر کنم و حتی با adsl اون هم بتونم رقابت کنم.هر چند که الان adsl شهرستان فقط خودمم.
    چه طرح هایی چه کلکها یی چه راه هایی چه تبالیغی
    ما چاکریماااااااااااا
    یعنی شما جناب بابک خان میفرمایید مهندس سجادی فرمایش دادن که پهنای باند 512 شده 78 هزارتومان ناقابل !؟ اینجوری باشه ما فیروزآباد لینکمون رو میکنیم 100 مگابیت !

در مورد راهکار،
    با دوز و کلک هیچوقت نمیشه بیش از یکبار مشتری داشت، اگر تبلیغات منفی پدرت رو در نیاره، نداشتن مشتری بطور قطع این بلا رو سرت خواهد آورد...
    پیشنهاد میکنم حداکثر روی یک پهنای باند مثلا 512، 10 کاربر ADSL و یک لینک E1 داشته باشید . چنانچه کاربران بیشتری دارید، از یک کش سرور مناسب و قوی استفاده کنید .
    تعرفه هایتان را متنوع کنید، اما نه بیش از اندازه ریز که باعث ایجاد سردرگمی مشترک شود .
    مهم تر از همه، در بخش روابط عمومی و محل رجوع مشتری، وضعیت مناسبی را چه از نظر محیط و چه از نظر برخورد ایجاد کنید . به تماس های تلفنی و حتی الکترونیکی اهمیت داده و مراقب رفتار های کوچک باشید .

اگه ممکنه بفرمایید کدوم شهرستان تشریف دارید ؟ حداقل خصوصی، و در صورت امکان شماه تماستون رو بفرمایید ممنون میشم.

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    برای بنده نیز جالب هستش اگر دیتای استان فارس خارج از استان به ما سرویس بده و 512 رو میده 78 تومن ما 4 مگ ازش بگیریم.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    خیر دوستان من امروز با جناب رضایی صحبت کردم، این دیتا، فقط اینترانت هست نه اینترنت !!!

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع