صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 37

موضوع: نیاز به همفکری در راه اندازی ADSL

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    نقل قول نوشته اصلی توسط ghasr نمایش پست ها
    چطور مگه آقا رضا ؟ چشونه. روشنمون کن تو چاه نیفتیم.
    دوست عزیز پیشنهادات من اینها هستن اگه به توافق برسی.

1- آریا رسانه تدبیر (شاتل)

2- پارس آنلاین

3- فن آوا

4- آسیا تک

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    والا قراره پیشگامان خودش به ما پهنای باند بده. البته میگن هزینه اینترانت هم پای شماست !
    دوستانی که الان دارن سرویس میدن لطفا یه لیست مختصر از تعرفه هاشون بذارن که من یه سبک سنگینی بکنم ببینم میصرفه یا نه ؟

نام حقيقي: Abolfazl Rahmani

خواننده شناسه تصویری ghasr
    نوشته
    483
    سپاسگزاری شده
    52
    سپاسگزاری کرده
    216
    البت ه هرچند که نمی صرفه ولی به قول یکی از دوستان برای بقا !!!!!

نام حقيقي: avaya

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0

پیشگامان

با سلام
    من چند نکته در مورد شرکت پیشگامان توسعه ارتباطات را یاداوری می کنم ( بنده نماینده استان هرمزگان این شرکت هستم )

1 : پیشگامان توسعه ارتباطات زیر مجموعه گروه پیشگامان کویر یزد هست ، زمانی که اسم گروه به میان می یاد شما باید 10 الی 15 شرکت در زمینه IT رو توی ذهنتون تصور کنید که در سایت ::: PISHGAMAN GROUP ::: شما می توانید تمامی اطلاعات لازم رو بدست بیارید

2 : پیشگامان توسعه در حال حاضر یکی از بزرگترین شرکت ها در بین شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت از لحاظ راه اندازی شهر های ایران به حساب می یاد که بیش از 140 شهر در حال سرویس دهی می باشند ( ما در استان هرمزگان در 9 شهرستان و 19 مرکز مخابراتی تجهیزات خودمان را نصب کردیم )

3 : پیشگامان با برند های متفاوتی در زمینه ارائه سرویس های ADSL کار کرده که در حال حاضر تجهیزاتی که نصب می کنه WRI هستش ( WRI یه شرکت چینی هست ) که شاسی های اون می تونه xDSL رو ساپورت کنه ( ADSL , ADSL 2 , ADSL 2+ , VDSL , G.HDSL و ... ) البته خاطر نشان می کنم شرکت های که تبلیغات اونها روی ADSL 2+ بوده و از برند Paradine استفاده می کردند در حال حاضر مشغول نصب Zayxel هستند

4 : یکی از دوستان گفته بود که پیشگامان با همه قرارداد می بنده ! می خواستم عرض کنم وقتی شرکتی با این همه حجم سرمایه گذاری وارد عرصه اینترنت اون هم توی ایران می شه که 1 میلیارد فقط پول دریافت مجوز هستش آیا نباید سرمایه گذار نماینده ای رو انتخاب کنه که بتونه پهنای باند لازم + هزینه های مخابراتی + هزینه های پورت ها رو پرداخت کنه !؟؟

5 : پیشگامان توسعه سرویس دهنده اینترنت پرسرعت در ایران نیست بلکه تامین کننده سرویس اینترنت پرسرعت در ایران هستش که خود این شرکت با End User طرف حساب نیست بلکه نمایندگانی داره که سرویس دهنده اینترنت پرسرعت هستند و این سرویس ها رو واگذار می کنند برای نمونه در تهران شرکت سپنتا و در خود یزد شرکت پیشگامان کویر یزد سرویس دهنده هستند

6: پیشگامان توسعه جز اولین شرکت هایی هستش که شرایط قراردادهای متمایز و جدیدی را برای نمایندگان سرویس در نظر گرفته که هم به نفع نماینده و هم به نفع کاربر هست که خیلی از شرکت های در حال حاضر هم از این نوع قرار داد ها در حال استفاده هستند

7: خاطر نشان می کنم تفاوت سرویس های این شرکت را زمانی احساس می کنید که از یکی از نمایندگان این شرکت سرویس دریافت کرده باشید ....

شما می تونید از این وب سایت هم دیدن کنید
    :::وب سایت رسمی شرکت نوید رایان کیان:::

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یشتر به نظر میرسه شما خود پیشگامان باشین تا نماینده ایشون... بابا مگه کسی چیزی گفته اینجوری به شما برخورده !؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

adsl

سلام و خسته مباشید ADSL یه وازه مانوس با اجازه دوستان یه توضیحی بدم در وضعیت کنونی دوست عزیز اگر می خواین ADSL رو تو مراکز استان ها راه اندازی کنید شرکت های داراری مجوز PAP سرمایه گذاری می کنند و شما به راحتی می توانید به صورت پورتی قرار داد ببندید ( سرمایه گذاری هم از اونا باشه ) اما در صورتی که در شهر هایی غیر از مراکز استان ها در نظر دارید ADSL ارائه بدهید متاسفانه شرکت های Provider علاقه ندارند سرمایه گذاری بکنند باید خود شما تجهیزات لازمه رو در مراکز نصب و راه اندازی نمایید بعد از این مشکل اصلی پهنای باند است که بتواند با قیمت مناسب پهنا بگیرید مثلا الان هر مگابایت را از حدود 380 خوبه بعضی شهر ها اجازه اینترانت یا mpls رو نمی دهند و یا با پهنای کم ارائه می دهند در این صورا مجبوری پهنا رو از مخابرات بگیری که اصلا مقرون به صرفه نیست و در رابطه با پیشگامان باید به حضورتان برسونم که متاسفانه این شرکت خیلی ضعیف تر از دیگری ها است بازم هر سوالی داشتین در خدمتم

نام حقيقي: دانیال احمدی زاده

عضو ویژه شناسه تصویری DaNi_84
    نوشته
    1,586
    سپاسگزاری شده
    738
    سپاسگزاری کرده
    307
    من سرویس یکی از دوستان که ددیکیتد از پیشگامان گرفته رو تست کردم بد نبود نسبتا استیبل و سرعت هم قابل قبول

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    با تمامه این تفاسیر نظره اساتید در ورد سرویس و پشتیبانی و مهمتر از همه آینده نمایندگانی که با کارا امین ارتباط کار میکنند چیه؟

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام و خسته نباشید متا سفانه کاراامین ارتباط هم کارنامه جالبی نداره حداقل در تهران که کلا ریده حدوده دو سال newnet ( نوین شبکه ) نمایندگی تهران آن بود که به خاطر بعضی مشکلات پیش اومده از آن صلب نماندگی شد و الان حدوده 10 ماه است که یه نمایندگی درست حسابی در تهران نداره بعضی مسائل secret هم هستند که جاشون اینجا نیست بگم مثلا یه مثال دیگه الان به خاطر گرانی پورت هاش فعلا در شهر بزرگی مثل ارومیه نتونسته نماینده جذب کنه و این در حالی است که خیلی وقته رک هاشو در اونجا راه اندازی کرده

DPT
    DPT آنلاین نیست.
    نام حقيقي: DPT

عضو غیر فعال
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinanet نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید متا سفانه کاراامین ارتباط هم کارنامه جالبی نداره حداقل در تهران که کلا ریده حدوده دو سال newnet ( نوین شبکه ) نمایندگی تهران آن بود که به خاطر بعضی مشکلات پیش اومده از آن صلب نماندگی شد و الان حدوده 10 ماه است که یه نمایندگی درست حسابی در تهران نداره بعضی مسائل secret هم هستند که جاشون اینجا نیست بگم مثلا یه مثال دیگه الان به خاطر گرانی پورت هاش فعلا در شهر بزرگی مثل ارومیه نتونسته نماینده جذب کنه و این در حالی است که خیلی وقته رک هاشو در اونجا راه اندازی کرده
    مطلب شما هم كه اصلا مغرضانه نبود؟!بهتر نيست يكم لحن نوشتنتون بهتر تر بشه؟
    راستي رك راه اندازي داره؟

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: س. عزت پور

عضو غیر فعال شناسه تصویری shnov
    نوشته
    533
    سپاسگزاری شده
    175
    سپاسگزاری کرده
    156
    به خاطر گرانی پورت هاش فعلا در شهر بزرگی مثل ارومیه نتونسته نماینده جذب کنه و این در حالی است که خیلی وقته رک هاشو در اونجا راه اندازی کرده
    قیمت اجاره پورت هاشون که تقریبا"مثل همه.
    تو ارومیه یکی 2 شرکت دیگه هستن که خودشون پهنای باند رو گرفتن+ پارس انلاین که خودش یه دفتر گذاشته.اینا هم تا تونستن یوزر جمع کردن.

نام حقيقي: webgard

عضو عادی شناسه تصویری 3hsan
    نوشته
    1,577
    سپاسگزاری شده
    537
    سپاسگزاری کرده
    1223
    نه دوست عزیز مشکل گرونیه پورتهاشون نیست.دفتر شیرازشون واقعآ داغونه داغونه.اتفاقآ قیمت پورتهاشون با تمامیه شرکتهای پپ همخوانی داره.تازه از بعضیهاشونم ارزونتره.ولی متاسفانه بخش فنی این شرکت کاملآ دست خانمها هستش و به هیچ وجه سرشون برای مشکلات نمایندگیهاشون درد نمیکنه.و به راحتی هم احترام مشتری رو زیر پا میزارن.من الان چند ماهه که باهاشون دارم کار میکنم.کاش جفت قلم پام میشکستو پام به اونجا نمیرسید.پشیمونه پشیمونم
    نمیدونم چیکار کنم.کاش رفته بودم سراغ پارس آنلاین
    کاراشون وحشتناکه.یه روز پینگ بالا میره یه رو فلان سایت پینگ نمیشه یه روز بهمان سایت پینگ نمیشه.
    حالا بزرگترین ضربه من از این شرکت اول مهر خوردم که زمان انتخاب واحد دانشگاه ها بود و سازمان سنجش همه جا باز میشد الا شبکه ما که روتمون ار کارا امین بود.تا 1 ماه ما این سایت رو نداشتیم.مشترکهامون دیگه. ده....
    اونم با منت و بدبختی درست کردن و با اجازه گل شما جدیدآ 1هفتس که با dns های کانادایی مشکل پیدا کردیم و نمیدونیم چیکار کنیم.میگن روش کار میکنیم ولی امیدوارم که تا ظهور حضرت مهدی درست بشه که مشترکهامون نپرن.دیگه راهی برام نمونده نمیدونم چیکار کنم!!شما بودی چیکار میکردی؟قرارداد هم یکساله

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام و خسته نباشید اولا جناب DPT چنان که از لحن نوشته بنده ایرادی بود من پیشاپیش عذر می خوام و منظور راه اندازی مراکز و پورت بود و در قیمت پورت ها نسبتا پورت های کاراامین نسبت به سایرین گران تر هستش و در ارومیه هم شرکت ترکانت که از پیشگامان گرفته و آنا هم که از یه شرکت دیگه غیر از کاراامین و پارس آنلاین هم تازه کارشو شروع کرده و اگه کاراامین نماینده ای در ارومیه داره حتما تو حول و حوشو 3 ماه است که قبل از آن نداشت و در مورد توضیح احسان جان بله این شرکت در داخل مدیرانشون خانم زیاد دارند

3hsan سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: S.Hosein

تازه وارد
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام
    در رابطه با صحبتهای دوستان باید به این نکته اشاره کنم که بنده با اکثریت شرکتهای PAP صحبت کردم و برخوردها و روش کارشون رو می دونم . پیشگامان در زمینه نمایندگی خیلی بهتر از بقیه کار می کنه و واقعا واسه نمایندشون ارزش قائل میشن . قرارداد و نحوه برخوردهاشون واقعا بهتر از بقیه شرکتهاس .
    و به نظر من کارا امین تو بحث نمایندگی خیلی خیلی ضعیفه ! منو یه 6 ماهی بین دفتر تهران و شیراز پاسکاری می کردن و هی می گفتن قراردادمون هنوز آماده نیست . البته الان خدا رو شکر می کنم که باهاشون به نتیجه نرسیدم و الان از پیشگامان خیلی راضی هستم .

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    سلام و خسته نباشید اولا جناب DPT چنان که از لحن نوشته بنده ایرادی بود من پیشاپیش عذر می خوام و منظور راه اندازی مراکز و پورت بود و در قیمت پورت ها نسبتا پورت های کاراامین نسبت به سایرین گران تر هستش و در ارومیه هم شرکت ترکانت که از پیشگامان گرفته و آنا هم که از یه شرکت دیگه غیر از کاراامین و پارس آنلاین هم تازه کارشو شروع کرده و اگه کاراامین نماینده ای در ارومیه داره حتما تو حول و حوشو 3 ماه است که قبل از آن نداشت و در مورد توضیح احسان جان بله این شرکت در داخل مدیرانشون خانم زیاد دارند

نمیدونم چرا تا بحث یه شرکت بزرگ میاد وسط، افرادی پیدا میشن با تعداد پست های کم، که سابقه زیادی در شبکه و کار با اون دارن و با همه ی شرکت های مختلف هم کار کردن، اما یه شرکت مثل ... اینطور بوده اما اون یکی شرکت خیلی خوب بوده؛

جناب سینانت،
    هر کجا که تامین پهنای باند با خود شرکت PAP بوده، وضعیت به همین افتضاحی که شرح دادین بوده . من مشترک حداقل 7 تا از PAP ها بودم . سرعت هر کدوم که خراب بوده، مشکل از این بوده که داشتن از خود PAP سرویس میگرفتن . نمونه اون همین جناب آقای رضایی هستن که فرمایش میدن با سایتی مثل سنجش مشکل داشتن .
    در خصوص قیمت ها، قیمت کاراامین به ازای هر پورت 2500 هست .
    شما اگر PAP ای سراغ دارین که قیمتش زیر 4000 تومان هست بفرمایید .
    پیشرفت و موفقیت یه شرکت هم هیچ ارتباطی به این نداره که خانم تو اون شرکت کار کنه یا آقا؛ امیدوارم ازدواج کنید و همسر شاغل داشته باشید . شاید کمی بهتر و بیشتر متوجه موضوع باشید !

من نماینده کاراامین هستم؛ روند کاریشون فوق العاده کنده؛ پهنای باند رو برای مشترک ما خودمون تامین میکنیم، تعداد مشترک حدود 40 تا هست . میتونید تشریف بیارید بپرسید؛ همگی از کیفیت و پهنای باند راضی هستند .
    ما هم با توجه به نیاز ها و توقعاتی که از PAP داریم؛ از کاراامین راضی هستیم .

3hsan سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی adsl

adsl مخابرات ارومیه

http://forum.persiannetworks.com/f25/t20655-2.html

ترکانت ارومیه

adslمخابرات ارومیه

شركت پيشگامان توسعهارتباطات تركانت اروميه