نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: چند تا سوال راجع به ip دايناميك

خواننده
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    9

چند تا سوال راجع به ip دايناميك

سلام
    ديشب خواستم سيستم خودمو تبديل به سرور وب كنم ولي مشكل IP دايناميك هست چون ADSL هستم و IP Dynamic
    چند تا نرم افزار پيدا كردم كه دي ان اس درست ميكنن؟؟ نميدونم
    مثل زون اديت zoneedit.com كه بايد NS انا رو روي يه دومين ست كرد و يه نرم افزار كلاينت هم رو سيستم خ.ومون وقتي ip تغير كرد نرم افزار به سايت آپديت ميكنه اينطري با dynamic ip ميتونيم از اينترنت به سيستم خودمون دسترسي داشته باشيم
    اگه كسي با اين نرم افزارها و سايتها كار كرده لطفا راهنمايي كنه

http://www.directupdate.net/

DirectUpdate is a dynamic dns client updater.
    Its main goal is to periodically detect your IP address to:
    • Update your domain name
    • Send you an email
    • Upload a file via ftp
    • Restart service(s)
    • Launch an external application
    Now, no need for an expensive fixed IP...
    DirectUpdate can update several domain names, and supports many dynamic dns services.
    DirectUpdate can handle different IP address (like the one provided by your ISP, and the one once connected via VPN).

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: شاهین غرقی

خواننده شناسه تصویری webgard3
    نوشته
    3,401
    سپاسگزاری شده
    1040
    سپاسگزاری کرده
    147
    راحت ترین راه vpn connection هست.

خواننده
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    9
    چطوري؟
    من الان از اين سايتا كه vpn ميدن اكانت دارم با همون ميشه؟ يا دديكيت بگيرم؟

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ببینید دوست عزیز شما باید یک آدرس Valid IP داشته باشید، یا حداقل پس از هر بار اتصال یک آدرس Valid IP به شما اختصاص داده شود که از روی شبکه قابل دسترس باشد . فرقی نمیکنه این آدرس رو با VPN دریافت کنید یا چیز دیگه ای.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

خواننده
    نوشته
    57
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    9
    ok متوجه شدم ممنون
    ولي اين نرم افزار با ip dynamic اين كارو ميكنه

نام حقيقي: poly gh

عضو غیر فعال
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    آهای بچه های شهرستان من خودم هم اهل شهرستانم برای همین خبر خوبی دارم
    دیشب جای همتون خالی مهمونی بودم که یکی از اقوام رو که در مخابرات کار می کنه رو دیدم و از اون راجع به اینترنت سوال کردم که یک خبر خیلی خوب به من داد و من خوشخال شدم دلم نیومد شما رو هم در این خوشحالی شریک نکنم ایشون می گفتند که یک شرکت خوصوصی داره در تمام مراکز مخابرات سیستم خود رو نسب می کنه و قیمتش رو در حدود قیمت همین دوستان گفت و گفت که با دو سرعت 512 و 1 مگ می خواد ارائه بده و می گفت مدیرش هم یک آدم با حالی که خودش هم در مناطقی که دستگاهاشو نسب کردن سرکشی می کنه که مشکلی نداشته باشه برای همین این فامیل ما ایشون رو دیده بود و گفته می خوام رقیب ایران گیت بشم چون قیمت هاش واقا ً بالاست و لی تنها عیبی که داره گفته می خوام همه جا را تحت پوشش بدم و بد سرویس هم رو اراعه بدم و گفته بود شاید هم از آواخر اردیبهشت پیش فروش بکنیم که تا آخر مرداد همه جای ایران را سرویس بدیم . حالا همین هم که مردونگی کرده خودش خیلی می ارزه که به فکر شهرستانی ها بوده با آخرین اخبار در این رابطه با شما خواهم بود من این سایت رو تازه امروز پیدا کردم از طریق گوگل داشتم دنبال قیمت دی اس ال می گشتم که به این سایت رسیدم و دلم هم نیومد شما رو از این خبر محروم کنم

نام حقيقي: نويد

عضو عادی
    نوشته
    536
    سپاسگزاری شده
    57
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط poly120 نمایش پست ها
    آهای بچه های شهرستان من خودم هم اهل شهرستانم برای همین خبر خوبی دارم
    دیشب جای همتون خالی مهمونی بودم که یکی از اقوام رو که در مخابرات کار می کنه رو دیدم و از اون راجع به اینترنت سوال کردم که یک خبر خیلی خوب به من داد و من خوشخال شدم دلم نیومد شما رو هم در این خوشحالی شریک نکنم ایشون می گفتند که یک شرکت خوصوصی داره در تمام مراکز مخابرات سیستم خود رو نسب می کنه و قیمتش رو در حدود قیمت همین دوستان گفت و گفت که با دو سرعت 512 و 1 مگ می خواد ارائه بده و می گفت مدیرش هم یک آدم با حالی که خودش هم در مناطقی که دستگاهاشو نسب کردن سرکشی می کنه که مشکلی نداشته باشه برای همین این فامیل ما ایشون رو دیده بود و گفته می خوام رقیب ایران گیت بشم چون قیمت هاش واقا ً بالاست و لی تنها عیبی که داره گفته می خوام همه جا را تحت پوشش بدم و بد سرویس هم رو اراعه بدم و گفته بود شاید هم از آواخر اردیبهشت پیش فروش بکنیم که تا آخر مرداد همه جای ایران را سرویس بدیم . حالا همین هم که مردونگی کرده خودش خیلی می ارزه که به فکر شهرستانی ها بوده با آخرین اخبار در این رابطه با شما خواهم بود من این سایت رو تازه امروز پیدا کردم از طریق گوگل داشتم دنبال قیمت دی اس ال می گشتم که به این سایت رسیدم و دلم هم نیومد شما رو از این خبر محروم کنم

ببخشید این طوری جواب میدم
    ولی این دوستمون دلش خوشه! یادش رفته اینجا ایرانه و نمیتونن بیشتر از 128 شیر شده بدن به خونه ها و همچنین از قیمت دیتا خبری نداره

نام حقيقي: Reza ARYAGOHAR

مدیر بازنشسته شناسه تصویری aryagohar
    نوشته
    3,056
    سپاسگزاری شده
    943
    سپاسگزاری کرده
    215
    آقا اين فاميلتون نگفت از كجا مجوز گرفته. ؟

در ضمن از كجا مي خواد اين همه نيرو فني بياره كه فقط برن نصب. حالا پشتيباني پيشكش.

شركت هايي كه چندين ساله اين كارن هنوز كارشون گير داره. حالا اين دوست خوب چطور مي خواد يك شبه ره چند ساله بره اله اعلم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

IP داینامیک

ip: داینامیک (dynamic)

تبديل ip دايناميك

ip داینامیک در ایران

برچسب برای این موضوع